شده است وجود دارد دراماتیک سنبله در آمریکا در اقتصادی اضطراب

چهل و چهار درصد از آمریکایی ها نگران توانایی خود را برای پرداخت هزینه مواد غذایی و یا مواد غذایی در حال حاضر ب

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

چهل و چهار درصد از آمریکایی ها نگران توانایی خود را برای پرداخت هزینه مواد غذایی و یا مواد غذایی در حال حاضر با توجه به اطلاعات جدید از ما به طور منظم بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی.

نتایج این تحقیق با قرار دادن اعداد به آنچه که ما شاهد بوده ام و تجربه قول: این COVID-19 همه گیر به شدت تحت تاثیر امور مالی شخصی ما ترک بسیاری از تعجب که چگونه به پرداخت هزینه اولیه هزینه های زندگی در میان بیکاری درآمد از دست رفته و تراژدی شخصی.

"موضوع اصلی این بررسی است ترس گفت:" لری کلوفون رئیس و موسس تحقیق ادیسون در مصاحبه با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

کلوفون با اشاره به تک-بزرگترین پرش در اقتصادی اضطراب شاخص® آنجا که ما شروع به اندازه گیری های اقتصادی اضطراب در 2015. پس ما آخرین نظرسنجی در مارس 2019 اقتصادی اضطراب افزایش برای تقریبا تمام گروه های جمعیتی به جز برای کسانی که کمتر از $25,000 در هر سال است.

نتیجه فراگیر مالی precarity برای swaths بزرگ کشور و عدم اطمینان در مورد چگونه صورتحساب ماهانه خواهد پرداخت. پنجاه و چهار درصد از مالکان و 62 درصد از مستاجرها هستند حداقل یک کمی ترس که آنها نمی خواهد بود قادر به ایجاد خود را به طور منظم پرداخت.

بسیاری از آمریکایی ها در حال تجربه سطوح مختلف از ناامنی غذایی و بیش از نیمی از کسانی که کمتر از 50000 دلار در هر سال حداقل یک کمی در مورد توانایی خود را برای پرداخت هزینه مواد غذایی و یا مواد غذایی.

"این یک تغییر بزرگ بیش از هر چیزی ما قبل از دیده" روزین گفت.

سنبله اقتصادی اضطراب همزمان با جارو درآمد از دست دادن: یک سوم از خانواده های آمریکایی از دست داده اند درآمد از COVID-19 همه گیر آغاز شد. یک چهارم از آمریکایی ها در حال حاضر کار را تجربه کرده اند پرداخت برش و 36 درصد در حال کار کمتر ساعت. هفده درصد در حال حاضر بیکار.

با وجود گسترش مزایای بیکاری تحت مراقبت در عمل بسیاری از مردم با داشتن یک زمان سخت در واقع گرفتن دست خود را بر روی پول است. شصت و سه درصد از کسانی که تلاش کرده اند به فایل بیکاری گفت: این بسیار یا تا حدودی دشوار است. بیش از یک سوم شد و در نهایت ناموفق در پرونده.

"این ناراحت کننده است که ما بسیاری از مردم نیازمند و آنها به نوبه خود به آمریکا که این سیستم تا به آنها کمک کند و تقریبا هر دو سه می گویند که این یک روند دشوار است" روزین گفت.

و با از دست دادن شغل اغلب می آید از دست دادن بیمه درمانی که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر تجربه در طول یک بیماری همه گیر.

"ما باید یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که تا حد زیادی مبتنی بر شاغل بودن. و ما تعداد زیادی از مردم که در حال حاضر می گویند که آنها تبدیل به بیکار بودند و یا furloughed فقط در چند هفته گذشته" روزین گفت.

"و به این ترتیب تعداد افرادی که می گویند که آنها باید عمیق ترس از غیر منتظره هزینه پزشکی بسیار بالا است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

بررسی کامل نتایج نظرسنجی اینجا و اینجاو جزئیات بیشتر در مورد روش های زیر:

بازار-ادیسون بررسی تحقیقات ملی نظرسنجی از آمریکایی ها 18 سال و بالاتر. در مجموع 1,018 پاسخ دهندگان به مصاحبه با 500 مصاحبه های انجام شده با تلفن و 518 مصاحبه های انجام شده آنلاین. مصاحبه انجام شد و از آوریل 23-28, 2020.

داده بود وزن به بازی های اخیر ایالات متحده آمریکا با جمعیت تخمین می زند از دفتر سرشماری ایالات متحده برای سن و جنس و نژاد و درآمد منطقه از کشور است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن