هزاران نفر از کارگران ضروری هستند انتظار می رود به راه رفتن کردن کار دوشنبه در آنچه که در حال دوبله به عنوان یک “اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.” سازمان دهندگان می گویند این بیماری همه گیر بدتر شده نابرابری های اجتماعی و اقتصادی, و آنها می خواهند شرکت ها و سیاستمداران به انجام بیشتر برای رسیدگی به این مشکل است.

در مینیاپولیس لس آنجلس و نیویورک و برخی از دو دوجین دیگر شهرستانها ضروری کارگران در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک طیف وسیعی از خواسته های دولت های محلی و شرکت های بزرگ مانند وال مارت و مک دونالد.

فرودگاه, پرستاری در خانه, مواد غذایی و تحویل کارگران و دیگران برنامه ریزی برای پیاده کردن کار و یا توقف کار در ظهر به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است. که در طول زمان یک مینیاپولیس افسر پلیس که در حال حاضر از کار اخراج شده و متهم به قتل خود را برگزار زانو در جورج فلوید گردن.

سازمان — که شامل عدالت اجتماعی گروه ها و خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی — می گویند در میان خواسته های بهتر درمان کارکنان از رنگ $15 حداقل دستمزد و بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی.

با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست های همه گیر فرستاده است درآمد 14 میلیون آمریکایی زیر خط فقر اکثر آنها سیاه پوست و لاتین.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im