صنعت سفر به 'بیشترین اقبال' با بحران می گوید: Booking.com مدیر عامل شرکت

زمانی که COVID-19 شیوع متوقف اقتصاد چین در ماه ژانویه, سفر, شرکت دیدم یک نگاه اجمالی از آنچه که در آینده برای

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

زمانی که COVID-19 شیوع متوقف اقتصاد چین در ماه ژانویه, سفر, شرکت دیدم یک نگاه اجمالی از آنچه که در آینده برای بقیه جهان است.

Coronavirus همه گیر است و قرار دادن یک توقف به سفر شرکت و بسیاری از تعطیلات تابستان لغو شده است — و آن را می تواند سال برای تقاضا به بهبود می یابند. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت در این مورد با گلن Fogel, مدیر عامل شرکت Booking.com و پدر و مادر خود شرکت رزرو منابع که صاحب سایت سفر مانند Priceline و کایاک و همچنین رستوران-خدمات رزرو OpenTable.

"وجود دارد بدیهی است که در حال رفتن به تغییرات قابل توجهی به بسیاری از شرکت ها و صنایع و صنعت سفر است که احتمالا یکی که رفتن به بیشترین اقبال," فوگل گفت.

به عنوان صنعت سفر تنظیم به سقوط تقاضای این گروه در مجموع تعداد رزرو کاهش یافته است بیش از 50 درصد از این زمان در سال گذشته موجب اخراج و furloughs از صدها نفر از کارکنان. فوگل به نام برای بیشتر کمک دولت برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که بستگی سفر و گردشگری.

"اجازه دهید همه ما صرف هر آنچه در آن طول می کشد تا پیروزی در این جنگ است. و این جنگ نه فقط بیرون آمدن با یک واکسن آن را برنده مالی جنگ" فوگل گفت. "بنابراین ما باید یک اقتصاد است که مردم می تواند به رشد و توسعه آتی در."

فوگل که آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس در ماه مارس است و پس از بهبود و معتقد است که تا زمانی که وجود دارد یک واکسن مسافران را "احساس ترس و نمی خواهید برای دریافت در یک هواپیما است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن