می خواهید برای خرید یک خانه ؟ خواندن این اولین

پول خرید خانه نادر است به یک دلیل هنوز بسیاری از مردم قادر به خرید یک خانه با پول نقد. با متوسط قیمت خرید و فر

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

پول خرید خانه نادر است به یک دلیل

هنوز بسیاری از مردم قادر به خرید یک خانه با پول نقد. با متوسط قیمت خرید و فروش خانه در آینده بالاتر از $320,000 که از تعجب.

حتی کسانی که می تواند یک خانه خرید با پول نقد اغلب را انتخاب کنید.

چرا ؟ از آنجا که پول خود را ممکن است در دسترس تر (و خالص شما بزرگتر می گرداند) اگر آن را ندارد تا در خانه خود را.

که گفت:, هنوز هم وجود دارد مزایای بزرگ به پول نقد خرید خانه — مانند صرفه جویی در هزاران نفر در بهره وام مسکن.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد ساخت پول نقد را در یک خانه در اینجا چیزی است که به نظر اول است.

ببینید چقدر شما واجد شرایط برای وام مسکن (Jul 29th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


می تواند به شما پرداخت پول برای یک خانه ؟

هنگامی که بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد خرید یک خانه با معنی آنها را بدون هر گونه پول وام. در عوض خریدار خواهد شد با استفاده از یک چک صندوقدار یا سیم انتقال به بستن معامله. که کاملا خوب است.

شما می توانید خرید یک خانه با کیسه های پر از صورت حساب های واقعی? شاید. اما چند دلیل را امتحان کنید. و شما می توانید مطمئن شوید که شما جمع آوری برخی از ابرو در بسته شدن.

به عنوان همه مهمتر چرا شما ؟ ذخیره سازی و انتقال فیزیکی پول نقد است که بسیار خطرناک است.

تا زمانی که شما این پول از نظر قانونی پرداخت آن را به بانک. و به راست پاسخ به هر گونه سوال و بانکداران و یا مقامات بالا می برد.

مزایای خرید خانه با پول نقد

بودن بدهی رایگان ممکن است جذاب است. اما این تنها دلیل برخی از مردم تصمیم به خرید یک خانه با پول نقد.

بدون بهره وام مسکن

داشتن یک وام مسکن نه تنها آزاد کردن بودجه ماهانه خود را. آن را موجب صرفه جویی در شما هزاران بالقوه صدها نفر از هزاران نفر در بهره وام مسکن پرداخت.

برای مثال: قرض $200,000 بیش از 30 سال در 3.5% و شما را مجبور به پرداخت $123,300 در مورد علاقه. که بیش از نیمی از آنچه شما قرض گرفته شده در وهله اول.

آیا قرض گرفتن از آن و شما نگه داشتن همه است که پول در جیب شما.

بیشتر اهرم هنگامی که شما یک پیشنهاد

خریداران نقدی در یک منحصر به فرد قوی و موقعیت زمانی که آنها خرید یک خانه.

کسانی که با وام های مسکن را برای خرید خود را ارائه می دهد "مشروط" پس از گرفتن خود را تامین مالی تایید شده است. اگر آنها تایید شده برای وام مسکن در زمان و یا چیزی در خود نرم افزار تغییرات قبل از بسته شدن روز به فروش خانه می تواند از طریق.

اما نقدی ارائه می دهد می توان بدون که احتمالی.

به دلیل آن یک چیز مطمئن ترین صاحبان قبول نقدی ارائه بیش از یک به همان قیمت از کسی که نیاز به یک وام مسکن.

و در برخی از بازارهای آنها ممکن است پیشنهاد پایین تر از خریدار نقدی در اولویت به یکی بالاتر از کسی که نیاز به تامین مالی.

دیگر جوانب از خرید خانه با پول نقد

چه چیز دیگری باعث می شود برخی از مردم در رویای یک, نقدی, خریدار ؟ خوب, در اینجا برخی از جوانب دیگر:

  • کاهش هزینه های بسته, هیچ وام دهنده هزینه — وجود دارد هیچ وام منشاء هزینه زمانی که شما خرید یک خانه با پول نقد. این می تواند به شما صرفه جویی در هزاران. و شما را وادار به انتخاب بسیاری از هزینه های دیگر شما متحمل
  • هیچ مسئول وام و یا مدیر سردرد — گرفتن وام مسکن از طریق به بسته شدن آسان نیست و به طور معمول شما نیاز به ارائه یک کوه از کاغذ بازی. که صدق نمی کند زمانی که شما پول نقد پرداخت
  • سریع تر بسته شدن — اغلب وام دهنده عبور t و dotting من که تاخیر در بسته شدن. هنگامی که شما پرداخت با پول نقد شما می تواند در محل اقامت به عنوان سریع به عنوان شما می توانید خود را ضروری کاغذ انجام می شود (عنوان بررسی بیمه و غیره) که ممکن است به عنوان کمی تا دو هفته
  • کمتر ترس — اگر بازار مسکن به طور ناگهانی به سقوط و ارزش خانه را به نازل شدن شما خواهد شد از دست دادن پول بر روی کاغذ. اما شما نمی شود به دام افتاده در خانه خود را با توجه به زیر آب وام مسکن یا وام در بانک. و شما به احتمال زیاد می تواند سوار چیزهایی که تا بعد از بازیابی

به طوری که یک خریدار نقدی همراه با یک شمع کامل از مزایای. اما چه کسانی بالقوه جنبه های منفی ما ذکر شده است ؟

جنبه های منفی از خرید خانه با پول نقد

گاهی اوقات کسانی که می تواند یک خانه خرید نقدی را انتخاب کنید برای دریافت یک وام مسکن به هر حال. که به دلیل اشکالاتی وجود دارد و همچنین به عنوان مزایای خرید نقدی.

پول خود را گره خورده است تا در خانه خود را

به برخی از این جدی ترین نقطه ضعف از همه. تا زمانی که پول خود را در خانه خود نمی تواند آن را خارج وجود دارد درآمد شما بیشتر از پول است.

بنابراین شما نمی توانید سرمایه گذاری که بخشی از دارایی های خود را با گسترش سبد سهام خود را خرید به رفیق خود را راه اندازی و یا خرید اقلام بزرگتر که به دقت انتخاب می تواند در ارزش قدردانی به سرعت.

چقدر این اذیت شما بستگی دارد ممکن است اشتهای خود را برای خطر است.

خانه خود را هنگامی که شما آن را خود آشکار است و بسیار بعید به رفتن در هر نقطه — در حالی که سرمایه گذاری با نرخ بالای بازگشت به طور معمول در معرض خطر بالاتری از شکست به عنوان به خوبی.

و با نرخ وام مسکن در نزدیکی یا تمام وقت پایین (در زمان نوشتن) استدلال برای داشتن حداقل یک کوچک می تواند قانع کننده باشد.

چرا کراوات پول بیشتری از شما نیاز به زمانی که شما می توانید قرض بنابراین ارزان ؟

بررسی نرخ جدید (Jul 29th, 2020)

می توان آن را سخت تر به ضربه بزنید عدالت خانه خود را

چه اتفاقی می افتد اگر همه چیز به اشتباه است ؟ شاید شما به طور ناگهانی زیادی صورتحساب های پزشکی و یا شاید شما رنج می برند بزرگ بیمه از دست دادن. و شما نمی تواند دسترسی به مقدار زیادی از پول خود را به دلیل آن را در حال حاضر سرمایه گذاری در خانه خود را.

بله شما می توانید فروش خود را در خانه و پول نقد. اما که می تواند ماه ها طول بکشد.

و شما ممکن است در خط برای صفحه اصلی وام سهام عدالت خانه خط اعتباری (HELOC) و یا حتی یک وام مسکن — ارائه به شما نگه داشته ام نمره اعتباری خود را در یک سطح سالم. اما دوباره که اغلب طول می کشد چند هفته. داشتن اموال جامد.

راه حل است ؟ کراوات نیست تا مقدار بسیار زیادی از پول خود را در خانه خود را که شما نمی تواند مقابله با شرایط اضطراری. یعنی ممکن است یک خانه کوچکتر و یا یک وام مسکن.

شما ممکن است از دست معافیت های مالیاتی

یک زمان وجود دارد هنگامی که یک نقطه ضعف بزرگ برای خرید یک خانه با پول نقد بود که شما از دست رفته خود را کسر بهره وام مسکن.

اما این مزیت تا حدودی از بین میره با این 2017 مالیات تعمیرات اساسی. با توجه به وال استریت ژورنال (تجدید چاپ توسط موسسه بروکینگز):

"کاهش مالیات مشاغل و عمل 2017 استاندارد مطرح کسر پوش معافیت مالیات ایالتی و محلی در $10,000 و کاهش حداکثر وام مسکن اصلی واجد شرایط برای معافیت علاقه به $750,000 (از 1 میلیون دلار) به صورت وام های جدید است.

"به عنوان یک نتیجه با توجه به سیاست های مالیاتی مرکز برآورد تعداد مالیات دهندگان که وام مسکن-کسر بهره می گیرند از 34 میلیون (20% بازده) در مالیات سال 2017 به 14 میلیون نفر (8 درصد بازده) در سال 2018."

بنابراین تنها تعداد محدودی از کسانی که با وام های مسکن در حال حاضر امکان استفاده از این معافیت های مالیاتی.

اما شما هنوز هم باید محاسبه آنچه آنها می تواند به معنای به شما — و یا صحبت می کنند به حسابدار خود را.

باید به شما خرید یک خانه با پول نقد یا وام مسکن ؟

عقل از خرید خانه با پول بستگی به شما و شرایط شما:

  • چقدر امنیتی اضافه شده به شما چیست ؟
  • شما باید به اندازه کافی پول در سمت چپ برای مقابله در مواقع اضطراری ؟
  • چقدر مهم است که ارزان تر و ساده تر خرید ؟
  • چه سرمایه گذاری ممکن است شما از دست یک بار پول خود را گره خورده است ؟

به شما به عنوان خوانده شده از طریق جوانب مثبت و منفی این به یاد داشته باشید: آن را همه یا هیچ است.

شما می توانید از سازش با پرداخت بزرگ و کوچک وام مسکن — صرفه جویی در مقدار زیادی از بهره پرداخت می شود, اما نگه داشتن بیشتر از بودجه خود مایع در موارد اضطراری.

اگر شما با داشتن یک زمان سخت تصمیم گیری صحبت با یک مشاور مالی یا دیگر حرفه ای است که می تواند کمک به شما را در درک گزینه های خود را و انتخاب یکی از بهترین برای شما.

خرید خانه با پول نقد پرسش و پاسخ

این یک ایده خوب برای خرید یک خانه ؟

آن را قطعا می تواند باشد. اما حتی کسانی که به راحتی می توانید استطاعت به انجام این کار اغلب به نگه داشتن یک وام برای مقاصد مالیاتی و یا به سرمایه گذاری در جای دیگر. این یک موضوع شخصی است که فقط شما می توانید تصمیم بگیرید.

چگونه سریع می تواند به شما در یک معامله نقدی?

به طور معمول بسیار سریع تر از شما می توانید در یکی مربوط به یک وام مسکن. هنوز هم وجود دارد برخی از کاغذ بازی درگیر, اما آن را غیر معمول نیست برای در اختیار گرفتن مجلس پس از چند هفته.

وجود دارد هزینه های بسته با نقدی ارائه می دهد ؟

که تا حد زیادی به شما. شما قطعا جلوگیری از وام دهندگان هزینه ها و تخفیف امتیاز. اما اکثر خریداران نقدی می خواهد یک عنوان جستجو و ارزیابی و اغلب بازرسی خانه. این چیزهایی که شما برای پرداخت از جیب.

که پرداخت هزینه های بسته در فروش نقدی?

بار هزینه های بسته است که معمولا در homebuyer هر چند در برخی از کشورها فروشندگان انتخاب کنید تا بخشی از تب. و این امر که آیا یا نه شما یک وام مسکن. اما هر کسی می تواند, البته, مذاکره اعتباری از فروشنده به پوشش برخی یا تمام هزینه. ساخت آن را به شما ارائه دهد.

آیا خریداران نقدی دارای مزیت?

شما شرط می بندم! حتی در بازار فروشنده است شما باید خیلی بیشتر اهرم نسبت به کسی که نیاز به یک وام مسکن. و در بازار خریدار, شما ممکن است قادر به مذاکره یک معامله شگفت انگیز.

که پرداخت پول برای یک خانه ؟

انجمن ملی از Realtors منتشر سالانه نظرسنجی از homebuyers. در سال 2020 آن را یافت که تنها 14 درصد از معاملات نقدی ،

همانطور که شما حدس زده اند که اکثریت قریب به اتفاق کسانی که پرداخت نقدی مسن تر بودند خریداران که شاید دهه را صرف دستیابی به حقوق صاحبان سهام در خانه های خود و ایجاد پس انداز خود را.

فروش یک خانه سابق هنگامی که شما حرکت می کند باعث می شود آن را بیشتر از حد ممکن است برای پرداخت نقدی به صورت یک بعدی خود را.

در مقابل 96 درصد از خریداران در زیر سن 40 استفاده از وام مسکن برای پوشش دادن تمام یا بعضی از خانه خود را خرید.

وام های مسکن مقرون به صرفه تر از همیشه

اگرچه مزایای خرید خانه با پول نقد آن است که به هیچ وجه انتظار یا هنجار.

و با نرخ وام مسکن در حال استراحت در نزدیکی تمام وقت پایین درخواست تجدید نظر از پول نقد و خرید در حال تبدیل شدن به کوچکتر و کوچکتر.

بسیاری از خریداران خانه در حال امید بستن برای یک کم بهره وام مسکن به طوری که آنها می توانید سرمایه گذاری پول خود در جای دیگر.

بررسی نرخ جدید (Jul 29th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب