چه خواهد شد از دست دادن 600 دلار در هفته در فدرال بیکاری به معنای بیکاری?

بیش از 25 میلیون آمریکایی ایستاده به از دست دادن 600 $در هر هفته در فدرال مزایای بیکاری در پایان ماه ژوئیه اگر

توسط AKHBAREMAAAA در 31 تیر 1399

بیش از 25 میلیون آمریکایی ایستاده به از دست دادن 600 $در هر هفته در فدرال مزایای بیکاری در پایان ماه ژوئیه اگر کنگره و کاخ سفید نمی تواند توافق برای تمدید پرداخت.

فدرال جایزه شده است تاسیسات در Austin, Texas. قبل از همه گیر شهرستان بود منتطر سالانه جنوب غرب, جشنواره, وقتی که همه از تئاتر مردمی به روپوش سوار-به اشتراک گذاری رانندگان برنامه ریزی شده بود به کار در سراسر ساعت برای یک ماه تمام برای کسب بخش قابل توجهی از سالانه خود را پرداخت.

سپس COVID-19 رسید.

"هنگامی که این شهر اعلام کرد که قصد تعطیل کردن آن را فقط کشیده فرش را از زیر همه چیز" گفت: Stephen Pruitt روشنایی طراح و فیلمساز بود که کنسرتهایی اندود شده تا در طول جشنواره و پس از یک تور از چین است.

به جای "خودم و هر کس دیگری فقط از دست هر کار که ما تا به حال," او گفت:.

قبل از همه گیر کارگران آزاد شده اند که از شانس چرا که آنها به طور معمول واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

اما واشنگتن آنها را واجد شرایط در اوایل بیماری همه گیر و افزود: 600 دلار در هفته برای تقریبا هر کس بیکاری در چک.

Pruitt گفت که "شده است تفاوت بین, شما می دانید, پرداخت اجاره و غذا خوردن در مقابل نیست."

اگر واشنگتن, نمی کند, گسترش $600 هفتگی, پرداخت, آمده, مرداد, Pruitt خواهد شد در حدود 200 دلار در هفته در بیکاری است.

"که در آن نقطه من احتمالا هنوز پرداخت اجاره," او گفت:. "اما من ممکن است مجبور به صحبت کردن با من بانک مورد می توانم تسلیم من وام خودرو. من هنوز هم می تواند زنده بماند اما در حال حاضر من قصد دارم تا بدانند چگونه به اولویت بندی که به پرداخت صورتحساب."

در سراسر کشور مردم در کشورهای با نسبتا پایین مزایای بیکاری مانند تگزاس را از 50 درصد به 75% کاهش پرداخت در زمانی که گرفتن یک کار جدید لزوما آسان و امن گفت: اندرو Stettner در قرن بنیاد فکر می کنم تانک.

او گفت که به معنی "مردم نگران از دست دادن مسکن خود نیاز به حرکت در با بستگان نه واقعا قادر به دریافت بیمه بیکاری."

پایان فدرال مکمل را خورد از 25 میلیارد دلار در هفته در خارج از اقتصاد Stettner گفت: — پول مردم صرف حق دور بر اجاره, مواد غذایی, حمل و نقل و سایر ملزومات.

پول است همچنین نگه داشتن برخی از کسب و کارهای کوچک زنده است.

یک Zebley است کوک, سرور و مدیریت کسب و کار در یام نانوایی در کانزاس سیتی ، زمانی که دولت تعطیل او امضا برای همه گیر بیکاری است.

"آن رفته به سمت فروشگاه, هزینه," او گفت:. "من هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره بها حتی زمانی که من بسته شده و آب و برق و همه که پس از من هر درآمد واقعا...."

زمانی که دولت بازگشایی شد او دیگر واجد شرایط برای بیکاری. بنابراین او بازگشایی نانوایی خود را به طور کامل پوشانده برای بایگانی اطلاعات تنها.

"و سپس روز شنبه از خواب بیدار شدم با علائم آنفلوانزا و به دکتر رفت و من presumptive مثبت" برای COVID-19, او گفت:.

او quarantining در حال حاضر و مغازه خود را بسته است. اگر او نمی کند و شروع به گرفتن بیکاری پرداخت دوباره او هنوز مطمئن شوید که او قادر به بازگشایی شده است.

چقدر قدرت هزینه های اضافی که 600 دلار را فراهم می کند متفاوت بسیار کمی در سراسر کشور است. همکاران ما در APM آزمایشگاه های تحقیقاتی ایجاد کرده اند یک نقشه تعاملی است که نشان می دهد چقدر است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de