چه کاهش تورم و چرا مهم است ؟

ما شنیده ام از فدرال رزرو صندلی جروم پاول روز چهارشنبه که شوک در اقتصاد است که رفتن را از طریق در حال حاضر است

توسط AKHBAREMAAAA در 10 مرداد 1399

ما شنیده ام از فدرال رزرو صندلی جروم پاول روز چهارشنبه که شوک در اقتصاد است که رفتن را از طریق در حال حاضر است "disinflationary." کاهش تورم متفاوت است از کاهش قیمت ها. پس چه معناست ؟

من زندگی می کنند در صحنه خانم ها و آقایان. من در گوشه ای از 50 و 10 در منهتن. من خارج از این رامش رستوران و دیرین کسی که شام میخورد و من هم اتاقی Meng چی در اینجا است. Meng می تواند به شما به من بگویید چه اتفاقی افتاده است ؟

"این [این] رامش رفت تا توسط $3," Meng گفت. او را ویران کرد و گفت: دیگر رستوران ها' قیمت باقی ماند در مورد همان.

بنابراین معلوم است که کاهش تورم به نظر می رسد بسیاری مانند تورم است. که به دلیل کاهش تورم است که تورم فقط کمتر از آن در حد متوسط است.

"کاهش تورم کاهش نرخ تورم گفت:" آلن Detmeister اقتصاددان با UBS.

بنابراین تورم است که هنوز هم اتفاق می افتد به طور کلی نه فقط به عنوان زیاد است. زیرا در حالی که رستوران قیمت در حال بالا رفتن در 10 خیابان چیزهای دیگر در حال پایین آمدن. بر روی 9th, خیابان, پیدا خواهید کرد, داریوش گلاور یک مربی شخصی با Gloverfit.com. او آموزش خود را به مشتریان خارج از شرکت.

"بدون امکانات و تجهیزات من به طور معمول باید در امکانات من من من کاهش نرخ 20 و 30%" Glover گفت.

قیمت ها در ایالات متحده کاهش یافت و در ماه مارس آوریل و مه اما آنها در حال چرخش در اطراف. و در سال گذشته قیمت ها هنوز هم در حال افزایش است. کاهش نرخ تورم متفاوت است از کاهش قیمت ها.

"کاهش قیمت ها است و چیزی جدی گفت:" Markus Brunnermeier یک اقتصاددان در دانشگاه پرینستون. کاهش قیمت پایدار است کاهش کلی قیمت بیش از ماه و سال. آن را فشار شرکت ها و باعث می شود آن را سخت تر برای پرداخت بدهی های قدیمی است.

"و که باعث ورشکستگی سطح بالا و غیره و که باعث می شود کل اقتصاد پایین" Brunnermeier گفت.

که در آن ما در. قطره در قیمت نگاه بسیار موقت و فراگیر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن