چرا نمی توانید بالتیمور حل آن خالی مسکن مشکل ؟

یک زمان وجود دارد که شما اغلب می تواند در پیدا کردن توماس Lemmon نشستن در ماشین مورد علاقه خود را در شمال پیزا

توسط AKHBAREMAAAA در 19 تیر 1399

یک زمان وجود دارد که شما اغلب می تواند در پیدا کردن توماس Lemmon نشستن در ماشین مورد علاقه خود را در شمال پیزان خیابان در غرب بالتیمور که در آن قرن آجر ردیف خانه خط بلوک. ماشین بود یک کرم رنگی, 1989 کادیلاک — تقریبا یک بلوک طولانی خود را — با بالا و مطابق داخلی.

"او استفاده می شود به عشق به نشستن در کادیلاک و گوش دادن به رادیو در ماشین خود گفت:" جوزف اسنودن سابق همسایه.

یک بعد از ظهر بهار چهار سال پیش Lemmon انجام شد که فقط پارک شده در کنار یک خالی ردیف خانه, گوش دادن به oldies.

"این واقعی بود باد می وزد و دیوار فقط سقوط" اسنودن گفت. "سقوط راست پایین در ماشین."

دو داستان از آجر buckled و باران را در کادیلاک فوق العاده روی شیشه جلو و مسطح سقف. اسنودن شنیده بوم از نیم بلوک دور زد و به کمک.

"آن زمان من بیش از وجود دارد وجود دارد یک دسته کامل از کودکان و نوجوانان و آنها تا به حال تمیز تمام آجر در بالای آن," او گفت:. "من در زمان به عقب و من سعی کردم به بلند کردن در بالای ماشین به فشار آن به انسان وجود دارد اما ما نمی تواند آن را دریافت."

Lemmon درگذشت در بیمارستان که شب. او 69 سال است. بر روی صفحه نمایش در تشییع جنازه او بود قرمز و سفید الماس به شکل خود را گرامی کادیلاک.

Thomas Lemmon and his Cadillac. (Chatman Harris Funeral Home)
توماس Lemmon و کادیلاک. (Chatman-هریس تشییع جنازه صفحه اصلی)

فاجعه تکان دهنده بود اما تعجب آور نیست. همسایه ها شکایت کرده بود در مورد خانه رها شده است که این شهر را محکوم و نه سال قبل از.

"این سمبل بالتیمور در بسیاری از سطوح گفت:" کارول آنجا دیرین نمایشگاه-مسکن مدافع در شهرستان. "مردی که کشته شد ، خانه واقع شده بود در اکثر محله سیاه و سفید است که رنج می برد از اتلاف سرمایه و redlining و درنده املاک و مستغلات شیوه است."

شیوه های که در طول این دهه باید گود بزرگ عصری بالتیمور ترک بلوک های 10 و 20 ردیف خانه های که در آن همه اما تعداد کمی از آنها خالی است. این ساختمان که به کشته شدن Lemmon خریداری شده بود در یک شهر فروش مالیات توسط سرمایه گذاران که می خواهم اجازه دهید آن نشسته خالی برای نزدیک به یک دهه Ott گفت. در سال گذشته Lemmon خانواده برنده 1.3 میلیون دادرسی مدنی در برابر سرمایه گذاران.

An overgrown lot is all that's left at 900 N. Payson Street, where a vacant house collapsed in 2016.
بیش از حد رشد بسیاری است که همه که سمت چپ در 900 N. پیزان سنت که در آن یک خانه خالی سقوط در سال 2016. (امی اسکات/بازار)

در سراسر کشور وجود دارد که بیش از 6 میلیون خالی و استفاده نشده مسکن واحد با توجه به آمار و ارقام. بسیاری از آنها در جوامع روستایی و زنگ کمربند شهرستانها مانند بالتیمور شده اند که از دست دادن جمعیت در دهه های.

جای خالی خوراک یک چرخه معیوب کاهش, گفت, آلن Mallach یک عضو ارشد در مرکز جامعه پیشرفت که صرف کار خود را تحقیق در مورد توسعه اقتصادی و تجدید حیات شهری.

"خواص خالی نمی شود, فقر," او گفت:. "آنها نمی تواند جرم ... و دیگر مشکلات محله های شهری. اما آنها همه را از آن بدتر است."

تبدیل شدن آنها زمینه را برای آزادسازی زباله و پناهگاه برای فروشندگان مواد مخدر. در بالتیمور بدن مرده اند یافت.

"آنها فوق العاده مخرب به مردم حس امید, کیفیت زندگی, آرمان, ارزش خانه — همه از این نوع از همه چیز" Mallach گفت.

یک نقشه نشان می دهد غلظت ساختمان با ساختمان خالی اعلامیه (نشان داده شده در رنگ های صورتی و قهوه ای) در یک بخش از غرب بالتیمور. سبز علامت arrow سایت از سقوط ساختمان در 900 N. پیزان سنت (codeMAP, Baltimore City, وزارت اسکان و توسعه جامعه)

پس از Lemmon مرگ این شهرستان با عجله به پاره کردن صدها نفر از دیگر ساختمان متروک در نزدیکی سقوط. اما به طور کلی تعداد بیش از 16,000 ساختمان خالی است به سختی budged برای یک دهه. و این رسمی شمارش. دیگر تخمین می زند حتی بالاتر است.

پس مسکن کمیسر مایکل sophie dany e. در زمان شارژ در سال 2017, این شهرستان دارای پاره کردن بیش از 2000 اضافی vacants. کمک های مالی و مشوق های مالیاتی باید کمک مالکان و توسعه دهندگان ناتوانی بیش از هزاران.

"در همان زمان ما در حال بازسازی ساختمان خالی در یک منطقه ما شاهد اضافی ساختمان خالی در یکی دیگر از" sophie dany e. گفت.

چرا که به طور کلی بیشتر مردم در حال ترک بالتیمور نسبت به آینده. یک شهر ساخته شده است نزدیک به 1 میلیون نفر در اوج خود در سال 1950 در حال حاضر کمتر از 600,000.

پاره کردن یک فرد ردیف خانه های گران قیمت و پیچیده است چرا که مردم ممکن است زندگی در کنار درب. Sophie dany e. گفت: این امر هزینه چند میلیارد دلار برای خلاص شدن از شر بالتیمور از آن خالی از مشکل است.

و در حال حاضر وجود دارد coronavirus بیماری همه گیر. تخریب شده اند در خود نگه دارد از ماه آوریل و شهرستانها مانند بالتیمور در حال از دست دادن درآمد مالیاتی با توجه به تلفات اقتصادی بحران.

"مقدار پول در دسترس برای انجام این نوع کار در حال رفتن به کاهش" sophie dany e. گفت.

که می تواند حتی پیشرفت آهسته است که ساخته شده است در مکان هایی مانند غرب بالتیمور را هارلم پارک, تاریخی, سیاه, محله که در آن یکی از هر سه خانه خالی است.

در اخیر بعد از ظهر Matthew King وجود دارد توزیع جعبه از مواد غذایی و لوازم به ساکنان. پادشاه آغاز شده هارلم پارک توسعه جامعه Corp. چند سال پیش برای کمک به احیای محله.

"نگاهی به بطری انجام سرشماری" او یادآور شد مردم به آنها به عنوان پذیرفته شده رایگان بطری های آب و squirts از ضد عفونی کننده دست.

Matthew King, 34, founded the Harlem Park Community Development Corporation to help revitalize the historic neighborhood, where one in three houses is vacant.
Matthew King دهکده هارلم پارک توسعه جامعه Corp. برای کمک به احیای محله های تاریخی که در آن یکی از سه خانه خالی است. (امی اسکات/بازار)

سیاه, جوامع مانند پادشاه شده اند نامتناسب و صدمه اقتصادی و هزینه های انسانی این بیماری همه گیر. هنوز هم او خوشبین است که زمان ملی ویژه بر نژادپرستی و خشونت پلیس ممکن است یک کاتالیزور برای تغییر و تحول است.

"مردم شروع به دیدن" او گفت:. "سیاه و سفید زندگی می کند آیا مهم است. سیاه جوامع مهم وجود دارد و به برخی از سرمایه گذاری قابل توجهی به شهری شهرستانها و جوامع به تغییر همه چیز."

بلوک های دور که در آن Lemmon کشته شد و چهار سال پیش او سابق همسایه جوزف اسنودن گفت که او دیده است برخی از پیشرفت. چند سال پیش او گزارش خطرناک ساختمان به شهرستان.

"دیوار تکیه داده بود و من می ترسم که روی دیوار بود به فروپاشی و سقوط بر روی یک کودک در رفتن به زمین بازی," او گفت:. "آنها آمد آن شب — پاره کردن آن است."

Joseph Snowden, 63, lives down the street from where Thomas Lemmon was killed.
جوزف اسنودن, 63, پایین خیابان زندگی می کند از جایی که توماس Lemmon کشته شد. (امی اسکات/بازار)

در حال حاضر خانه خود نشسته در کنار یک خالی زیادی با قوطی نوشابه و بطری های آب littering knee-high چمن. هنوز هم او گفت که بهتر بود از یک پوسته از یک ساختمان است.

مردم burglarize ساختمان خالی است. "گاهی اوقات آنها را در وجود دارد و مجموعه ای از آتش و چیزهای شبیه به آن, بنابراین من فکر می کنم بهتر است که آن را رفته است."

اسنودن به یاد زمانی که هر خانه در بلوک اشغال شده بود. در حال حاضر او یکی از تنها سه مالکان چپ. اما پس از گذشت بیش از 60 سال است که او را به رفتن در هر نقطه او اصرار داشت.

"من متولد و بزرگ شده حق در اینجا," او گفت:. "هر کجا که شما بروید وجود دارد مشکل رفتن به آن وجود دارد بیش از حد."

پس چه شد یک علامت برای فروش در خود پنجره ؟

"من فروش نیست," او گفت:. "که فقط وجود دارد برای سرگرم کننده است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن