چرا احزاب سیاسی هنوز کنوانسیون? (اشاره: $$$)

در حال حاضر که فلوریدا یکی از آخرین نقاط در COVID-19 گیر حزب جمهوری خواه گزارش شده است که پوسته پوسته شدن پشت

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

در حال حاضر که فلوریدا یکی از آخرین نقاط در COVID-19 گیر حزب جمهوری خواه گزارش شده است که پوسته پوسته شدن پشت نامزدی کنوانسیون که آن را موکول برای ماه آینده در جکسون پس از اصل برنامه ریزی آن برای Charlotte, North Carolina.

این هفته قرار بود که دموکرات ها برگزار شد و قرارداد خود را در میلواکی است. که در حال حاضر برای رفتن به یک مجازی کنوانسیون بعد از این تابستان.

همه این ها رو ما تعجب: چه هدف سیاسی کنوانسیون?

حتما یک دلیل بزرگ این است که احزاب نامزد یک دسته از رسانه های آزاد پوشش, اما آن را نیز بسیار مورد پول است.

زمانی که در یک گردهمایی سیاسی به شهر آمد حداقل در قبل از زمان آن juiced اقتصاد محلی به فروش می رسد اتاق های هتل بسته بندی شده در مراکز کنوانسیون. مردم آمده بیش از همه به صرف پول و درخواست برای پول است.

"این یک فرصت برای نامزدها به دادگاه در رسانه ها و به خصوص نخبگان مگا اهدا کنندگان که در آن آنها در امور خصوصی که در آن مگا خیرین و داوطلبان اغلب نوع پناه میبرند در خود حزب خاص فضا" گفت: شیلا Krumholz مدیر اجرایی در مرکز سیاست پاسخگو.

و نه فقط برای مگا اهدا کنندگان و بزرگ نام نامزدها.

لیزا پادشاه جکسون ویل فلوریدا گفت: او شده است به هر دموکراتیک ملی کنوانسیون از سال 1992. در یک نقطه او در حال اجرا به عنوان یک طرفدار اتحادیه نامزد برای شورای شهر, و او گفت: این کنوانسیون به او افزایش می دهد.

"آن شده است فرصت را برای من به دیدار با رهبران اتحادیه از سراسر کشور ما و در واقع در خارج از کشور ما مرزهای" پادشاه گفت:. "من قادر به جمع آوری پول از اتحادیه های محلی به دلیل آنها یک فرصت برای دیدار با من در فرد است."

داشتن مقامات محلی ملی سیاستمداران و رسانه ها همه در یک مکان و همچنین ارائه یک فرصت بازاریابی برای موضوع گروه و کسب و کار.

"به عنوان مثال من تا به حال هرگز شنیده از بارگذاری تا 2012 دموکراتیک ملی کنوانسیون در شارلوت, اما ما تا به حال یک کوپن در ما نماینده کیسه اجازه می دهد تا ما را به استفاده از بارگذاری در حالی که ما در شارلوت" پادشاه گفت:.

کنوانسیون می تواند گران قیمت برای نمایندگان — هتل ها, مسافرت و وعده های غذایی اضافه کنید. بنابراین با توجه به کنوانسیون کهنه شاه, حمایت, حوادث, ارائه رایگان مواد غذایی و مشروبات الکلی.

"نمایندگان در بودجه" پادشاه گفت:. "آنها می خواهم برای رفتن به آن وقایع نیز از آنجا که آنها در حال رفتن به دریافت تغذیه می کند."

پادشاه گفت: "آنچه او را از دست ندهید بیشتر در مورد یک فرد کنوانسیون در سال جاری است که با دوستان قدیمی ابتلا به هماهنگی با دولت دیگر سیاستمداران و فعالان و بخشی از تاریخ است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im