را بیشتر مستاجرها اخراج شود در حال حاضر که ممنوعیت در حال بلند کردن ؟

قبل از COVID-19 سن آنتونیو ساکن Nesteschia Ingram کار می کرد با مردمی که به آلزایمر است اما این کار پس از خشک

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

قبل از COVID-19 سن آنتونیو ساکن Nesteschia Ingram کار می کرد با مردمی که به آلزایمر است اما این کار پس از خشک کردن.

"من پرداخت اجاره در حال حاضر و مدیران بسیار مفید بوده است, انجام برنامه های پرداخت و چیزهای شبیه به آن است," او گفت:.

اینگرام است در یک موقعیت بهتر از بسیاری دیگر از تگزاس مستاجرها. حتی اگر او از دست او در کار او هنوز هم قادر به اجاره به این دلیل که او هنوز مشغول به کار است. اما هدر راه یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس در آستین گفت: برخی از صاحبخانه ها در تگزاس در حال پوشش به اخراج مستاجران برای پرداخت نیست.

"خانواده در سراسر کشور واقعا نیاز به انتخاب سخت بین من پرداخت اجاره من قرار دادن غذا روی میز پرداخت کنم این مراقبت های بهداشتی صورتحساب؟" راه گفت.

و با توجه به کسانی که انتخاب بسیاری از اهالی تگزاس را انتخاب کنید پرداخت اجاره.

بازگشت در ماه مارس ایالت تگزاس تصویب اقدامات برای حفاظت از مستاجرها از اخراج به عنوان درآمد خود ناپدید شد. اما آن نظم مانند دیگران در سراسر کشور موقت بود.

آن را بازگشت به قبل از همه گیر روز از تاریخ 19 مه در بسیاری از شهرستانها تگزاس — اگر مردم نمی توانند پرداخت اجاره صاحبخانه خود می توانید سعی کنید به پا زدن آنها.

و در صورتی که منجر به اخراج, که در نهایت می تواند منجر به آسیب دیده اعتبار مشکل پیدا کردن محل دیگری برای زندگی و بی خانمانی.

اما فرد Fuchs مستاجر مدافع تگزاس RioGrande کمک حقوقی هشدار صاحبخانه به اجتناب از عجله به اخراج.

"اگر آنها می گذشت و آنها مایل به معقول من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که آنها خواهد شد و راه پیش رو" او گفت:. "کسانی که می خواهند به اجاره نامه به این اقتصاد در حال حاضر؟"

علامت Hurley, Nesteschia Ingram صاحبخانه در سن آنتونیو می خواهد برای جلوگیری از اخراج مستاجران است. او گفت: این هزینه در حدود $3,000 به نوبه خود در اطراف یک آپارتمان.

"شما اخراج شما باید یک آپارتمان خالی, شما باید برای رفع آن همه شما باید به آن را در بازار و تمام. بنابراین ما نمی خواهیم به اخراج," هرلی گفت.

اما بسیاری از طرفداران مسکن نگران هستند که Hurley است در اقلیت در میان صاحبخانه و در حال حاضر که دولت مهلت قانونی برای اخراج برداشته شده است, بیشتر مردم مجبور خواهد شد از خانه های خود.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de