خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از نقاط کشور زندگی است شروع به احساس می کنید اگر نه کاملا عادی از آن چیزی شبیه به یک جدید طبیعی است.

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

در بسیاری از نقاط کشور زندگی است شروع به احساس می کنید اگر نه کاملا عادی از آن چیزی شبیه به یک جدید طبیعی است. کسب و کار قادر به بازگشایی و حتی در برخی از مناطق که در سخت ترین ضربه از coronavirus پس از اقامت در خانه سفارش شده است که در محل به مدت سه ماه.

در بسیاری از کسانی که در همان مناطق مورد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. این چیزی است که اتفاق می افتد در پکن, چین, که در آن برخی از مدارس دوباره بسته جدید وجود دارد بازرسی و برخی از مناطق مسکونی هستند که دوباره قفل شده است. که به دلیل عود در موارد پس از نزدیک به دو ماه با هیچ مورد جدید.

تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا همه گزارش خود را به بالاترین روزانه برگه از موارد جدید در هفته گذشته.

شبح از یک ثانیه خاموش کردن وزن به شدت در بازار سهام در هفته گذشته; های عمده خود را تجربه یکی از بزرگترین روز می افتد از مارس.

دلیل سقوط ترس است که مقامات را به نوبه خود به همان کیت ابزار به عنوان در ماه مارس برای کنترل گسترش ویروس. که به کسب و کار بگویید هر کسی که می تواند به کار در خانه و نه ترک. اثرات محلی و ملی, اقتصاد شد و فاجعه بار است. بیش از 40 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در کسب و کارهای کوچک درهای خود را بسته و تلاش برای دریافت وام های فدرال شهرستانها اجرا اخراج moratoriums برای محافظت از مستاجرها که می خواهم درآمد از دست رفته با یک دست کشیدن بر اثر صاحبخانه. فدرال رزرو هشدار داده است که اثرات احساس خواهد شد برای سال.

"خرده فروشی را ویران شده است" گفت: علامت کوهن مدیر خرده فروشی مطالعات در دانشگاه کلمبیا مدرسه کسب و کار. نه تنها مکان مجبور به بستن اما مصرف کنندگان در حال تغییر رفتار خود و درآمد قابل تصرف به بحرانی نیاز دارد.

دوباره بسته شدن کسب و کار نیز می تواند تاثیر ضریب اطمینان مصرف کننده و تاخیر در بازگشت به بیشتر بی بند و بار هزینه های الگوهای.

چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

در کالیفرنیا که در آن مرگ و میر ناشی از coronavirus را در صدر 5,000 مردم اکثر شهرستانهای مجاز به باز کردن ورزشگاه مراکز و سالن مو جدید اقدامات ایمنی مانند ظرفیت محدود سخت اجتماعی فاصله و فوق العاده تمیز. فرماندار ایالت گاوین Newsom گفته است که افزایش موارد است که انتظار می رود. او با اعتماد به نفس بازگشایی در حال انجام است و در مرحله مسئول راه و دوباره بسته شدن لازم نخواهد بود.

کنتراست که به دولت در بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر: "ما به طور کامل و نه از جنگل ما هنوز در وسط جنگل و ما هنوز هم مقدار زیادی از خطر" او گفت:.

در کارولینای شمالی است که شاهد افزایش در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان, بهداشت دولت, مدیر نشان داده است او را به تامل دیگری خاموش کردن. "اگر ما نیاز به بازگشت به اقامت در خانه سفارشات ما خواهد شد" مندی کوهن وزیر امور خارجه کارولینای شمالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی NPR گفت.

"خط پایین این است که مردم دوباره باز با وجود این واقعیت که این ویروس تغییر نکرده است, آن را فقط به عنوان مسری است و ما فقط به عنوان در معرض خطر گفت:" آن Rimoin یک کارشناس در حال ظهور بیماری های عفونی در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

او معتقد است افزایش موارد دیده می شود در بسیاری از مکان ها در حال حاضر می تواند بازتابی از رفتار بیش از یادبود روز تعطیلات به دلیل وجود حدود دو هفته تاخیر در مورد اعداد در آمار رسمی. این بدان معناست که ما هنوز از دیدن اثرات مقیاس گسترده اعتراضات در سراسر کشور به ارمغان آورد که مردم را به تماس و یا مهمتر اثرات کسب و کار بازگشایی.

وجود دارد برخی از تفاوت های عمده ای بین این وضعیت در ماه مارس زمانی که کمی شناخته شده بود مورد تهدید coronavirus و در حال حاضر. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات انجام می شود اما دانشمندان انجام یک درک بهتر از ویروس و چگونگی آن را گسترش.

عمومی رفتار نیز متفاوت است. به طور کلی مردم اجتناب از جمعیت اگر چه اعتراضات چند هفته گذشته شده است یک استثنای قابل توجه. در بسیاری از مکان ها ماسک پوشیدن مورد نیاز است و بزرگ "سوپر پخش" حوادث مانند بسته بندی شده عرصه ورزش و یا کنسرت, هنوز لغو شده است که محدودیت های انتقال ویروس است.

بیمارستان ظرفیت در عمده مناطق شهری کافی است تا به مقابله با جریان مورد اعداد است که یکی از عوامل عمده در اولیه مستندات. مقامات نگران بودند قریب به اتفاق بیمارستان و داشتن کافی نیست تخت های مراقبت ويژه و یا هواکش. وضعیت خیلی بهتر است اما این مهم است به از خود راضی گفت: Rimoin. "ما قادر به صاف منحنی, اما این بدان معنا نیست خلاص شدن از شر virus."

"من فکر می کنم ما در معرض خطر از دیدن تعداد زیادی از پس گرد از جایی که ما در حال حاضر," او گفت:. "سوال این است که آیا مردم را قبول بودن قفل شده را دوباره. وجود دارد خیلی, خستگی و صدمات."

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

چرا نمی خزانه داری نشان می دهد که کسب و کار کردم PPP وام ؟

که بیش از 500 میلیارد دلار در چک برنامه حفاظت از وام است که مراقبت در عمل به کسب و کار به درد همه گیر? ما هرگز ممکن است بدانند. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow می گویند این اطلاعات باید منتشر نمی شود. ما نمی دانیم که در آن برخی از پول رفت — به نام های بزرگ مانند زاینده رود و Potbelly که متعهد به بازگشت وام. اما ما تنها می دانیم که دلیل آنها داد و ستد عمومی شرکت.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن