با تولید تعطیل, تلویزیون, شبکه های آزمایش با سقوط برنامه

استودیوهای هالیوود و اتحادیه های کارگری منتشر شده برخی از پیشنهادات خود را در این هفته که چگونه این اقتصاد می

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

استودیوهای هالیوود و اتحادیه های کارگری منتشر شده برخی از پیشنهادات خود را در این هفته که چگونه این اقتصاد می تواند در کسب و کار ساخت فیلم و تلویزیون است. تعداد زیادی از تست. COVID-19 انطباق افسران در هر مجموعه. شاید حتی بیشتر از اثرات دیجیتال تا مردم نیست نگاه مانند آنها 6 فوت از هم جدا.

مگر و تا زمانی که دولت استانداران موافقم هر چند مجموعه خواهد بود که عمدتا تعطیل ساخته شده است که بدانند سقوط برنامه روی حیله و تزویر.

شبکه های مختلف باید استراتژی های مختلف. CBS شرط بندی است که نشان می دهد محبوب مانند "NCIS" قادر خواهد بود برای شروع فیلمبرداری در چند ماه آینده در زمان برای اکران این سقوط به عنوان برنامه ریزی شده.

شبکه های دیگر نیست بنابراین مطمئن شوید که فشار سنتی سقوط برای اولین بار به 2021. اما مطمئن شوید که بینندگان چوب در اطراف تا زمانی که برخی از آنها خرید آنچه که به نام "به آرامی استفاده می شود" برنامه های: نشان می دهد که از کابل یا جریان سیستم عامل است که در حال حاضر پخش شد. فاکس چیدن "L. A. بهترین" یک کارآگاه سری که برای اولین بار در طیف.

اما بینندگان ممکن است نمی شود خاموش توسط hand-me-down تلویزیون. "من فکر می کنم ما در این وضعیت عجیب و غریب که در آن مخاطبان آنها ممکن است متوجه, اما آنها فقط در صفحه اصلی. آنها احتمالا در حال حاضر به تماشای بسیاری از مورد علاقه خود را نشان می دهد در Netflix بکشد... و آنها به دنبال چیزی جدید گفت:" راس Benes یک تحلیلگر با eMarketer. "آنها در حال باز به لقب به خاطر آن دیگری یعنی رفتن؟"

CW را پیر نشان می دهد بیش از حد مانند "باتلاق چیز" یک ابرقهرمان درام که لغو شد در سال گذشته پس از یک فصل در DC جهان جریان پلت فرم. اما آن را نیز برداشت تا برخی از خارجی نشان می دهد برای پر کردن زمان مانند کانال 4 "پیکسل مرده" از انگلستان

این یک مبتکر ایده اما مورنینگ تحلیلگر نیل Macker گفت: به مخاطبان آمریکایی یک محصول خارجی است که فقط به عنوان خطرناک به عنوان امید هالیوود باز می شود تا دوباره در چند ماه. "در طول تاریخ به عنوان ما در خارج از کشور تولیدات آنها به طور سنتی به مدرن را در ایالات متحده به عنوان نشان داده شده از جاهای دیگر است." "و به طوری که خواهید بود برای دیدن اگر بینندگان را تغییر عادات خود را به طوری که آنها بوده ام مایل به تماشای چیزی است که ممکن است های مختلف فرهنگی زمینه ای است که آمریکایی نیست."

اما برای تمام شبکه ها تلاش Benes گفت: درآمد خود را انتظار می رود که به یک ضربه سخت به عنوان تبلیغ خود را قطع بودجه های بازاریابی است. "احتمالا کاهش به میزان 30%" او گفت:. "به طور معمول شما باید یک کار بسیار قوی تبلیغ تقاضا و شما می دانید به اندازه کافی عرضه بینندگان. در حال حاضر شما باید در مجموع معکوس که در آن شما باید بیشتر مردم به تماشای بیش از همیشه مشاهده شده است اما کمتر از تبلیغات در می آیند."

حتی زمانی که در هالیوود تولید می کند, رزومه شبکه هنوز در حال رفتن به در یک نقطه تنگ. ستاره ها و خدمه خواهد شد که یک تعداد پروژه های به گرفتن. اما وجود دارد یک نوع است که سازگاری بسیار خوبی به همه گیر: واقعیت رقابت نشان می دهد. مانند ان بی سی "صدای" یکی از اولین ویژگی های از راه دور میزبان و شرکت کنندگان است. مردیت Ahr رئیس ان بی سی نشان دادن واقعیت های برنامه نویسی, گفت: فیلمبرداری آن را "شاهکار باور نکردنی از تکنولوژی فقط برای اینکه کاملا صادقانه. که اول زندگی هفته, ما کشیدن در 22 تغذیه از سراسر کشور است."

آن را ممکن است احساس عجیب و غریب, در حال حاضر, اما تحلیلگران می گویند تمام این آزمایش های قدیمی را نشان می دهد و خارجی نشان می دهد حتی بیشتر از واقعیت تلویزیون می تواند در اطراف چوب پس از همه گیر اگر تبلیغ بازگشت و همه ما را از مشاهده.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن