کارگران در خارج آمازون و فراتر از اعتصاب برای شرایط بهتر

در حالی که طبقه کارگر قرار است در جشن بین المللی کارگران روز بسیاری از اعضای آن نبوده است احساس است که راه. کا

توسط AKHBAREMAAAA در 13 اردیبهشت 1399

در حالی که طبقه کارگر قرار است در جشن بین المللی کارگران روز بسیاری از اعضای آن نبوده است احساس است که راه.

کارکنان در خارج, آمازون, غذاهای کل Instacart هدف Shipt و فدرال اکسپرس راه می رفت خاموش کار امروز خواستار حمایت بیشتر طول coronavirus همه گیر از جمله بیشتر تجهیزات حفاظتی خطر پرداخت و پرداخت مرخصی استعلاجی.

حداقل دو غذاهای کل کارگران و حداقل یک آمازون کارگر انبار فوت کرده اند با توجه به COVID-19 عفونت است. (آمازون شرکت مادر تمام مواد غذایی است.)

گروه از کارگران در این شرکت ها درخواست مشتریان را به خودداری از خرید کارفرمایان خود محصولات یا استفاده از خدمات خود را.

پس از همه گیر آغاز شده تقريبا کارگران راه اندازی شد یک سری از حملات و یا تعطیل خود را برای بهبود شرایط کار. در یک ایمیل ارسال بیانیه امروز آمازون گفت که قصد دارد به صرف بیش از 800 میلیون دلار در نیمه اول سال در COVID-19 اقدامات ایمنی.

تنش ها نیز رو به افزایش در تولید مواد غذایی از گیاهان که وال استریت ژورنال گزارش داد که مقامات اتحادیه و کارگر طرفداران در حال مبارزه برای پرداخت را ترک کنند.

در اوایل این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد اقتدار خود را تحت دفاع تولید عمل برای حفظ گیاهان گوشت پردازش باز است. برخی از این گیاهان را بسته و پس از تبدیل شدن به نقاط داغ برای COVID-19.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 1 میلیون نفر از COVID-19 و بیش از 64,100 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به نیویورک تایمز. اما داده های مرگ و میر از نقاط مختلف آمریکا نشان می دهد اختلافات در میان گروه های جمعیتی.

سیاه پوست و لاتین تبار که به طور نامتناسبی را در این کشور خط مقدم کارگران در حال مرگ هستند در نرخ بالاتر از خود و همسالان.

با وجود گسترش این ویروس در برخی از سازمان ها و جناح راست معترضان در کالیفرنیا و اورگان در حال استفاده از این روز به تماس برای "بازگشایی" آمریکا است. برخی از ایالت ها در حال حاضر شروع به بلند خود را به اقامت در خانه سفارشات از جمله گرجستان و کلرادو است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im