کتاب صوتی

وی با بیان اینکه ناشران و مراکز توزیع باید به نقاط مشترک کتاب صوتی و همدلی برسند ، توضیح داد: ناشران و توزیع ک

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1400
وی با بیان اینکه ناشران و مراکز توزیع باید به نقاط مشترک کتاب صوتی و همدلی برسند ، توضیح داد: ناشران و توزیع کنندگان نمی توانند به طور هماهنگ به سایت ها و م andسساتی که تخفیف بیش از حد ارائه می دهند کتاب بدهند. من فکر می کنم این ساده ترین کاری است که می توان انجام داد. به گفته وی ، اقدامی برای دو یا سه ناشر یا دو مرکز پخش بی فایده است. بلکه باید در یک تلاش جمعی برای دستیابی به نتایج و کارایی لازم برای از بین بردن کسانی که تخفیف می دهند بدون هیچ گونه نظارتی انجام شود. به مناسبت عید سعید فطر ، انتشارات دانشگاه امام صادق (ع) طرح بهاری openlibrary.org تخفیف های انتشار کتاب را با تخفیف ویژه 33٪ افتتاح کرد.

خرید کتاب صوتی

پروژه ویژه بسته های بهاری با کتاب های منتشر شده توسط دانشگاه امام صادق (ع) آغاز شده است به گزارش خبرگزاري كتاب ايران ، انتشارات دانشگاه امام صادق (ع) ، يكي از بهترين ناشران در زمينه علوم انساني اسلامي در ميان ناشران دانشگاهي كشور ، به مناسبت عيد سعيد فطر خرید کتاب صوتی، كتاب هاي خود را با تخفيف ويژه طراحي مي كند. روزهای آینده را باز کنید در این طرح ویژه ، شش بسته با موضوع تمدن مدرن اسلامی ، اندیشه امام خمینی ، قرآن و اقتصاد ، سیر تحول علوم انسانی کتاب صوتی، انتخابات و بیداری اسلامی برای عموم عزیزان و علاقه مندان تهیه شده است. انتشارات دانشگاهی امام صادق (ع) به عنوان یکی از برجسته ترین خرید کتاب صوتی ناشران دانشگاهی کشور ، متخصص در رشته های بین رشته ای تحصیل ، مفتخر است که در طول فعالیت های خود در این زمینه خرید کتاب صوتی، آثار شایسته ای از جامعه علمی و دانشگاهی کشور را ارائه دهد.

دانلود کتاب صوتی

این نشریه ، به عنوان بخشی تبلیغاتی از دانشگاه اسلامی مرجع كشور manybooks، طی حدود 20 سال فعالیت در علوم انسانی و اسلامی برای گشودن افق دانش دانلود کتاب صوتی، با بیش از 1000 عنوان تألیفی ، ویرایش شده ، توانسته برخی از نیازها را برآورده سازد. ویرایش و ترجمه آثار. انتشار بیش از 400 عنوان کتاب بین رشته ای در علوم انسانی و اسلامی ، انتشارات دانشگاه را به یکی از پیشگامان تولید و چاپ این آثار در کشور تبدیل می کند. همچنین ایجاد ظرفیت تولید سالانه دانلود کتاب صوتی بیش از 100 عنوان از اولین كتاب های منتشر شده و کتاب صوتی تحقق این ظرفیت در دوره های مختلف ، انتشارات دانشگاه را در رده ناشران حرفه ای كشور قرار می دهد. انتشارات دانشگاه امام صادق (علیه السلام) ، برای ترویج کار خود دانلود کتاب صوتی، همچنین جلسات معرفی کتاب و نقد ، سمینارها ، مسابقات علمی ، نوآوری و رویدادهای کارآفرینی اجتماعی را برگزار کرد و مجموعه ای از علوم انسانی اسلامی را با عنوان "کتاب" راه اندازی کرد صادق ؛ مرکز تهیه تخصصی کتاب در علوم انسانی اسلامی همچنین دسترسی آنها به آثار ناشران در این زمینه را در قالب منابع اطلاعاتی ، انتشارات چاپی و دیجیتالی ، پارسا ، نسخه های خطی و چندرسانه ای تسهیل کرد. به همین منظور ، در سال 1998 وی فروشگاه مرکزی www.free-ebooks.net را در قلب بازار نشر کشور در خیابان انگلستان تأسیس کرد.

بهترین کتاب های صوتی

از جمله افتخارات دریافت شده از انتشارات دانشگاه ، کسب مقام اول و انتخاب جشنواره هایی با سبک های مختلف زندگی ، کتاب سال تحصیلی ، کتاب سال دانشجویی ، کتاب سال ایران ، فارابی ، کتاب مقاومت ، کتاب رئیس اسلامی جمهوری ایران ، مطالعات فرهنگی کتاب صوتی سال ایران بهترین کتاب های صوتی آموزه freeditorial.com مهدویت است. در همین راستا و به منظور ترویج هر چه بیشتر این آثار ارزشمند ، انتشارات دانشگاه امام صادق (ع) طرحی را برای کتاب بهاری در قالب بسته های موضوعی با تخفیف ویژه 33٪ ترتیب داد که از عید ادامه دارد. الفطر تا پایان ژوئن 1400. بسته های ویژه کتاب بهاری انتشارات امام صادق (ع) شامل چندین کتاب است و کتاب صوتی در این گزارش عناوین کتاب های این طرح را ارائه خواهیم کرد. اولین بسته علمی بسته تمدن مدرن اسلامی است که شامل کتابهایی درباره مهدویت بهترین کتاب های صوتی و رویکرد به تمدن است. مطالعات نظری و استراتژیک در تمدن جدید اسلامی ، افق های تمدنی انقلاب اسلامی ، افق جهانی bookboon تفکر شیعه ، تاریخ تمدن و پادشاهی مهدوی است. بسته دوم این بسته ، بسته توسعه علوم انسانی است که بهترین کتاب های صوتی شامل: الگوی علوم انسانی ، ساخت دانشگاه در افق اقتدار علمی ، مقدمه ای بر علوم انسانی اسلامی ، یک سری سخنرانی ها درباره روش های تحقیق عمومی با رویکرد علوم انسانی اسلامی و چهل تمدن. موضوعاتی مانند بازاریابی انتخابات سیاسی در جمهوری اسلامی ایران ، حق رأی در سیستم حقوقی کتاب صوتی ایران و ایالات متحده ، تحلیل رفتار lightpdf رأی گیری در ایران ؛ بسته سوم این پروژه بهاری کتابی با عنوان انتخابات در جمهوری اسلامی ایران است.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن