تبدیل جداول: نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری ماندن در حالی که نرخ وام مسکن آمار پایین ثبت

رکورد نرخ پایین تر برای پیدا کردن refinancers برای خریداران خانه نقره پوشش COVID-19 اقتصاد (اگر وجود داشته باش

توسط AKHBAREMAAAA در 12 خرداد 1399

رکورد نرخ پایین تر برای پیدا کردن refinancers

برای خریداران خانه نقره پوشش COVID-19 اقتصاد (اگر وجود داشته باشد) این است که نرخ بهره کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در هفته های اخیر.

اگر شما شده است با توجه به خرید یک خانه, شما ممکن است قادر به قفل در نرخ های زیر 3 درصد است. برخی حتی می تواند دیدن نرخ به عنوان کم به عنوان 2.5%.

اما refinancing موضوع دیگری است.

در برخی از بانک ها و وام دهندگان نرخ بهره برای تشکیلات جدید بکار تجاری وام به طور قابل توجهی بیشتر از کسانی که برای خرید.

این بدان معناست که اگر شما refinancing شما باید فوق العاده دقیق در تحقیقات خود را. نرخ خرید می تواند شما را خالص پس انداز بزرگتر در حال حاضر از همیشه قبل از.

پیدا کردن و قفل پایین سرمایهاضافهاندوختن نرخ (Jun 1st 2020)

فقط چقدر بالاتر هستند سرمایهاضافهاندوختن نرخ ؟

در چند هفته گذشته آگهی خرید کاهش یافت و نرخ بسیار بیشتر از نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری. به به فقط چند نمونه:

  • چیس بانک مثلا ارائه وام های خرید در 2.875% در اواسط ماه مارس در مقایسه با 4 درصد برای 30 سال با نرخ ثابت refinances.
  • در آخرین هفته از ماه مه ولز فارگو تبلیغات بود 3.125% برای 30 سال وام خرید و 3.5 درصد برای تشکیلات جدید بکار تجاری
  • در همان زمان بانک مرکزی آمریکا نشان داد 3.375% برای خرید و 3.625% برای refinancers

این باعث می شود کمی سخت تر برای مالکان که امیدوار بودند به امن بهتر شرایط وام یا پول نقد را در خارج از خانه های خود را به آب و بحران است.

اما اگر شما متعهد به refinancing در حال حاضر هنوز هم وجود دارد راه برای دسترسی به نرخ پایین از لحاظ تاریخی.

5 راه برای کاهش نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری در حال حاضر

در اینجا پنج چیز شما می توانید به بهبود شانس خود را به ثمر رساند یک رکورد کم سرمایهاضافهاندوختن نرخ:

1. تشکیلات جدید بکار تجاری به 15 سال نرخ ثابت وام

یک راه برای دریافت نرخ بهره پایین تر است به ارتکاب به یک کوتاه مدت به نرخ 15 سال با نرخ ثابت وام کمتر از 30 سال توافق نامه.

از 20 مه ولز فارگو ارائه شد 3.75% در 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در مقابل 3 درصد به مدت 15 سال ثابت نرخ وام.

بزرگ اخطار به نگه داشتن در ذهن است که 15 سال وام مسکن به طور معمول بسیار بالاتر پرداخت بیش از 30 سال وام مسکن. بنابراین refinancing به 15 سال وام نیاز به انعطاف پذیری بیشتر در بودجه خود را.

اما اگر شما می توانید مسئولیت رسیدگی به پرداخت ماهانه بالاتر, شما ممکن است قادر به صرفه جویی در هزاران نفر از طریق این میزان کاهش می یابد و کمتر سال از پرداخت بهره.

2. جست و خیز نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian)

اگر شما نیاز به پول اضافی در حال حاضر شما ممکن است بخواهید به تشکیلات جدید بکار تجاری به یک نرخ بهره پایین تر اما انتخاب کردن در برابر یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن.

حتی در کمتر از بازار فرار پول از refinances نرخ بالاتری از آنجا که شما در حال قرض گرفتن پول در بالا از آنچه شما هنوز هم مدیون وام مسکن خود را.

نقدی از refinances نیز تمایل به انجام هزینه های بالاتر و وام دهندگان ممکن است نیازهای دقیق تر از استاندارد refinances چرا که آنها در حال گرفتن بیشتر در معرض خطر است.

بنابراین پرش ، در حال حاضر می توانید آن را آسان تر به واجد شرایط و کاهش نرخ بهره خود را حتی بیشتر زمانی که شما تشکیلات جدید بکار تجاری.

بررسی تشکیلات جدید بکار تجاری خود را واجد شرایط (Jun 1st 2020)

3. حفظ اعتبار خوب

به یاد داشته باشید که نمره اعتباری خود و بدهی به نسبت درآمد (DTI) را تحت تاثیر قرار خواهد شانس خود را از تصویب و نرخ بهره خود را.

اگر شما جدی در مورد refinancing جلوگیری از باز کردن هر گونه کارت های اعتباری جدید و یا گرفتن وام دیگر در حالی که شما در حال خرید برای, نرخ و یا در حال انتظار برای یک وام دهنده را به پاسخ.

باز کردن حساب اعتباری جدید می تواند دینگ نمره خود را. و مصرف هر گونه جدید پرداخت های ماهانه خود را افزایش می دهد DTI. که باعث می شود شما نگاه "ریسک" به وام و نرخ خود را می توانید به عنوان یک نتیجه.

اگر چه برخی از وام دهندگان در حال استراحت محدودیت های خود را دوباره تا حدودی هیچ کس نمی داند که در آن اقتصاد در راس است و شرایط به سرعت در حال تغییر.

شما می خواهید نمره اعتباری خود را به عنوان بالا که ممکن است و به عنوان کم DTI به عنوان شما می توانید برای دریافت بهترین نرخ.

4. مقایسه ارائه می دهد از وام دهندگان مختلف

کدام نوع از تشکیلات جدید بکار تجاری شما را انتخاب کنید, مقایسه نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری در وام دهندگان مختلف.

اگر شما راحت با وام دهنده کنونی شما بپرسید چه چیزی شما را واجد شرایط برای و اینکه آیا آنها هر گونه رای دادن مشوق به تشکیلات جدید بکار تجاری با آنها است. فعلی شما ممکن است مایل به کاهش و یا صرف هزینه های خاص و یا آنها ممکن است پیشنهاد کاهش نرخ بهره برای مشتریان فعلی و یا کسانی را انتخاب کنید که به autopay خود را در اقساط ماهانه.

حتی اگر شما راحت با وام دهنده کنونی شما و ما هنوز هم توصیه چک کردن نرخ از چند نفر دیگر قبل از حرکت رو به جلو خود را با تشکیلات جدید بکار تجاری.

که راه شما می توانید مطمئن شوید که شما در حال گرفتن پایین ترین نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری ممکن است — و اگر نه, شما می توانید وام دهندگان برای یک معامله بهتر.

5. قفل در نرخ پایین هنگامی که شما آن را پیدا کنید

هیچ کس نمی داند چگونه این بیماری همه گیر خواهد شد و در ادامه به اقتصاد تاثیر می گذارد به این معنی که نرخ می تواند به کاهش و حتی پایین تر در چند ماه آینده.

اما آنها همچنین می تواند صعود خود را, و شما ممکن است از دست خود را از پنجره به کاهش پرداخت وام مسکن خود را. اگر شما مشتاق به تشکیلات جدید بکار تجاری شما ممکن است بخواهید به قفل در نرخ پایین به عنوان به زودی به عنوان شما در حال ارائه یک با که شما راضی هستید.

اگر نرخ به طور قابل توجهی پایین تر شما می توانید در نظر refinancing دوباره (اگر شما نیاز به تصمیم می گیرید که آیا به اندازه کافی از تفاوت به حکم اضافی هزینه های بسته).

پیدا کردن و قفل پایین سرمایهاضافهاندوختن نرخ (Jun 1st 2020)

چرا نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری کاهش یافته است تا آنجا که خرید نرخ ؟

حجم خالص تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی در حال حاضر تا حد زیادی به سرزنش برای رای دادن تفاوت بین خرید و تشکیلات جدید بکار تجاری وام.

مالکان ساخته شده راش در تشکیلات جدید بکار تجاری و فرصت های در پایان 2019 و آغاز سال 2020 حتی قبل از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

وام مسکن اطلاعات شرکت شوالیه سیاه گزارش شده است که refinances ضربه خود را به بالاترین نقطه در بیش از شش سال در اواخر سال 2019 و نقد خارج refinances شد و در 10 سال اوج.

وام دهندگان بودند شنا در تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی با تشکر در حال حاضر نرخ بهره پایین است. در پاسخ دهندگان افزایش نرخ های خود را.

وام دهندگان بودند شنا در تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی با تشکر در حال حاضر نرخ بهره پایین است. در پاسخ به وام دهندگان خود را مطرح و نرخ احتمالا به ساقه جزر و مد از افرادی که مایل به سرمایه گذاری در نرخ پایین تر است.

سپس همه گیر فرستاده اقتصاد به یک سقوط با wildly مختلف پیش بینی در مورد قریب الوقوع رکود, چه مدت از آن خواهد شد قبل از این کشور وارد یک بازیابی و اینکه آیا موج دوم COVID-19 عفونت را به زور دور دیگری از خاموش شدن ناگهانی و بیشتر آهسته اقتصاد است.

عدم اطمینان سوار دهندگان به خود را سفت قرض گرفتن معیارهای هر دو برای خرید و تشکیلات جدید بکار تجاری وام.

معیارهای وام می تواند باقی می ماند تنگ برای جلوگیری از دوم تشکیلات جدید بکار تجاری و رونق در این سال اگر نرخ وام مسکن کاهش و حتی پایین تر است.

معیارهای وام می تواند باقی می ماند تنگ برای جلوگیری از دوم تشکیلات جدید بکار تجاری و رونق در این سال اگر نرخ وام مسکن کاهش و حتی پایین تر است.

سرمایه گذاران ممکن است حفظ در مورد خرید وام مسکن یا وام سرمایهاضافهاندوختن اگر آنها نگران است که صاحب خانه تشکیلات جدید بکار تجاری در کوتاه مدت و یا اگر آنها نگران به صورت پیش فرض به دلیل بیکاری است.

به عبارت دیگر اگر شما واجد شرایط برای یک فوق العاده کم نرخ در حال حاضر آن را به یک زمان خوب به نظر قفل که رای دادن در. اگر نرخ فراموش سقوط دوباره آن ممکن است تبدیل شدن به حتی سخت تر برای دسترسی به اعتبار.

من باید تشکیلات جدید بکار تجاری در حال حاضر ؟

اگر شما قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری در حال حاضر در ادامه به تماشای بازار و اقامت در تماس با وام دهنده خود را.

به عنوان تقاضا برای تشکیلات جدید بکار تجاری وام آسان وجود دارد هنوز هم ممکن است فرصت هایی را برای استفاده از نرخ پایین بعد در سال است.

اگر شما هستند در یک موقعیت به تشکیلات جدید بکار تجاری خودتان را به استفاده از نرخ پایین. نگه دارید تا نمره های اعتباری بالا و پایین نسبت بدهی.

مهمتر از همه — فروشگاه با چند وام دهندگان مختلف به مطمئن شوید که شما ارائه پایین ترین نرخ شما واجد شرایط برای.

بررسی نرخ جدید (Jun 1st 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن