2 درصد نرخ وام مسکن: واقعی یا بازاریابی حیله?

نرخ وام مسکن تحت 2.5% واقعی هستند — برای برخی از ایالات فروشی وام مسکن (UWM) عناوین ساخته شده به تازگی برای ار

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

نرخ وام مسکن تحت 2.5% واقعی هستند — برای برخی از

ایالات فروشی وام مسکن (UWM) عناوین ساخته شده به تازگی برای ارائه 2.5% وام مسکن و نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری. در حال حاضر آن را در کاهش بار و حتی بیشتر با 2.25% وام و نرخ.

و وام دهندگان دیگر به دنبال کت و شلوار. در زمان نوشتن این حداقل یک وام دهنده در شبکه ما ارائه شد 30 سال سرمایهاضافهاندوختن نرخ به عنوان کم به عنوان 2.49% (2.644% آوریل).*

اما چگونه واقع بینانه هستند کسانی که میزان ؟ است 2.5% استثنا و یا آن را به نرخ واقعی در دسترس به طور منظم وام گیرندگان ؟

مثل همیشه آن را بستگی به آنچه شما واجد شرایط برای.

پیدا کردن و قفل در نرخ پایین (Jun 30, 2020)

*نرخ برآورد فرض 720 نمره اعتباری و 73% LTV نسبت

اینکه آیا یا نه شما واجد شرایط برای 2.25% نرخ پایین و مسخره هستند

حقیقت این است که بالاترین نرخ آگهی تقریبا همیشه به بالا ردیف وام گیرندگان; کسانی که با اعتبار بسیار عالی نمرات و 20 درصد پایین پرداخت.

بنابراین یک 2.25% نرخ وام مسکن ممکن است خارج از دسترس برای برخی از. اما خبر خوب این است, نرخ هنوز هم فوق العاده کم در سراسر هیئت مدیره.

مهم نیست که چگونه قوی شما درخواست وام دهندگان ارائه نرخ های بهتر در حال حاضر از آنها یک سال و شش ماه و یا حتی یک ماه پیش.

چقدر کم است کم است ؟ فردی مک بوده است گزارش میانگین هفتگی نرخ وام مسکن از 1970s. در نظر بگیرید که در آن ما شده است.

نرخ ما امروز شاهد آن هستیم بخشی از یک روند طولانی. بسیار طولانی ترند.

از اوایل دهه 1980 نرخ وام مسکن به طور کلی trended پایین. 30 سال نرخ راهپیمایی از 16.63 درصد در سال 1981 به فقط 3.13% در ماه ژوئن سال 2020 است.

زمان دوره به طور متوسط 30 سال رای زمان دوره به طور متوسط 30 سال رای
1981 16.63% Jan. 2020 3.62%
1990 10.13% Feb. 2020 3.47%
2000 8.05% Mar. 2020 3.45%
2008 6.03% Apr. 2020 3.31%
2012 3.66% ممکن است در سال 2020 3.23%
2019 3.94% 25 ژوئن 2020 3.13%

اطلاعات: فردی مک

بسیاری از نمی توانست به آن ممکن است 20 سال پیش — و یا حتی یک سال پیش — اما در نرخ پایین 3% محدوده در حال حاضر به طور گسترده ای به نقل از. و نرخ در 2s یک واقعیت برای برخی از.

بررسی نرخ جدید (Jun 30, 2020)

آگهی نرخ وام مسکن در مقابل رای شما

شما احتمالا شنیده اید که تبلیغات برای $1 میلیون مدت-بیمه عمر برای 26 دلار در ماه. این سیاست ها وجود دارد — اما اگر شما یک فرد سیگاری و یا 65 سال است.

در یک شبیه حس وجود دارد بسیاری از کشنده وام مسکن ارائه می دهد وجود دارد. که نرخ بسیار پایین آنها مانند نگاه غلط املایی. اما چنین تامین مالی واقعا در دسترس است ؟

پاسخ این است که بله برای برخی از وام گیرندگان اما نه برای دیگران. به ببینید که چه کسی واجد شرایط و که نمی کند, شما باید برای نگاه در کل ارائه دهد.

حقیقت در مورد 2.25% وام و نرخ

در نظر گرفتن آگهی 2.25% و نرخ وام مسکن از UWM به عنوان مثال. (هر چند این خط استدلال امر به غیر از وام بیش از حد.)

همه املاک و مستغلات تامین مالی همراه با شرایط و الزامات برخی از نوع.

در مورد 2.25% وام مسکن و ارائه UWM فراهم می کند به عنوان مثال فرض بر این است که یک "30 سال ثابت نرخ وام در نرخ بهره از 2.25% و 80% وام به ارزش (LTV)."

همانطور که شما خواندن این مثال و مواد مرتبط وجود دارد برخی از سوالات را بپرسید.

  • آیا شما و واجد شرایط?
  • چه نمره اعتباری خود را? (حداقل 640 مورد نیاز است)
  • شما در حال خرید یک خانه و یا refinancing ؟
  • اگر شما خرید شما مایل به قرار دادن 20 درصد پایین ؟
  • اگر شما refinancing شما نگه داشتن حداقل 20 درصد حقوق صاحبان سهام در خانه ؟
  • چه میزان برای تامین مالی با هیچ چیز پایین ؟

تامین مالی در دسترس است با 0% پایین برای خریداران و مالکان فعلی می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری 100% از اموال معقول ارزش با استفاده از VA ساده (IRRRL).

اما کسانی که بهره گیری از صفر به پایین و یا پایین-پایین-گزینه های پرداخت به احتمال زیاد نمی خواهد دریافت پایین ترین نرخ ممکن است.

همیشه وجود دارد یک مصالحه بین چگونه قوی و خود نرم افزار است و چقدر کم رای دهندگان به شما ارائه خواهد شد.

بررسی نرخ جدید (Jun 30, 2020)

بهترین نرخ وام مسکن -- آن را پیچیده

وام دهندگان وام مسکن در کسب و کار به پول. آخرین چیزی که آنها می خواهند برای کاهش وام به نوبه خود به دور از وام گیرندگان و یا ایجاد روند درخواست هر یک سخت تر از لازم است.

پس چرا وام گیرندگان باید برای دیدار با چنین استانداردهای بالا برای دریافت بهترین نرخ وام مسکن?

چیزی است که وجود دارد مقدار زیادی در رفتن پشت صحنه زمانی که یک وام دهنده وام مسکن خود را تعیین نرخ.

سرمایه گذاران و ثانویه بازار وام مسکن

وام مسکن به طور معمول به فروش می رسد بازار ثانویه به چنین خریداران به عنوان فنی فردی مک و سرمایه گذاران در سراسر جهان است.

بازار ثانویه الکترونیکی "محل" که در آن وام مسکن در حال خرید و فروش است. فروش وام مسکن وام دهندگان دریافت پول نقد آنها می تواند به استفاده از وام های جدید است.

اما سرمایه گذاران باید استانداردهای خود را.

سرمایه گذاران در بازار ثانویه می خواهید برای خرید محصولات استاندارد شده. آنها ممکن است نیاز به یک وام به برخی از پرداخت بدهی به نسبت درآمد و نمره های اعتباری.

چرا ؟ چرا که آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها در حال ساخت یک سرمایه گذاری امن است. این نوع از معیارهای کمک به وام دهندگان و سرمایه گذاران بررسی کنید که وام گیرندگان قادر به پرداخت وام مسکن خود را.

وام برنامه های مورد نیاز

نیز وجود دارد مختلف مورد نیاز برای واجد شرایط برای وام مسکن و نرخ پایین — بسته به چه نوع از وام شما اعمال می شود.

شما می توانید با کم و یا هیچ چیز را با حمایت از FHA VA وزارت کشاورزی ایالات متحده و خصوصی وام مسکن بیمه. این برنامه محافظت از وام دهندگان اگر وام گیرندگان نمی پرداخت خود را.

اما آنها نیز باید شرایط خاصی از وام گیرندگان باید برای واجد شرایط برای برنامه پشتیبانی می کند. اگر یک خریدار خانه نمی تواند برنامه دیدار با استانداردهای سپس درخواست وام نمی خواهد رفتن را از طریق.

وام مسکن مورد نیاز شرکت

بدون در نظر گرفتن نیازهای دیگر وام دهندگان ممکن است استانداردهای اضافی — اصطلاح "لایه بندی" -- که وام گیرندگان باید برآورده است. این استانداردها بوجود می آیند چرا که وام دهندگان می خواهم برای کاهش خطر.

به عنوان مثال دستورالعمل های رسمی می گویند شما می توانید FHA تامین مالی با نمره های اعتباری فقط 500 و 10% پایین. اما کسانی که وام می تواند سخت برای پیدا کردن در واقعیت است. در سال مالی 2019 هود گزارش می دهد که فقط 1.04% از همه جلو FHA وام اعتباری نمرات زیر 579. چرا که بسیاری از وام دهندگان به سادگی نمی خواهید وام با کاهش نمره های اعتباری است.

به همین ترتیب دهندگان را وادار به تصمیم می گیرید چه میزان آنها را ارائه به وام گیرندگان. و کسانی که تغییر نرخ روزانه.

شما ممکن است ارائه شده بالاتر یا پایین تر از یک وام دهنده بسته در آن زمان حجم کار چه نوع از وام آن را ترجیح می را در, چگونه در دسترس سرمایه گذار پول است که در حال حاضر ،

چگونه خود را برای پیدا کردن پایین ترین نرخ

با وجود این عوامل پیچیده است که نفوذ خود را در نرخ وام مسکن شما لازم نیست که به یک متخصص امور مالی به پیدا کردن بهترین معامله. شما فقط باید به مایل به انجام یک کار کوچک.

شما دریافت بهترین نرخ وام مسکن هنگامی که شما در پیدا کردن وام دهنده و وام برنامه است که بهترین متناسب با نیازهای شما.

در اطراف مغازه و صحبت با چند وام دهندگان قبل از ارتکاب به یک وام مسکن. که راه شما می توانید مطمئن شوید که شما در حال گرفتن پایین ترین نرخ های موجود به شما.

بررسی نرخ جدید (Jun 30, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب