2020 FHA وام راهنمای: الزامات, نرخ و مزایای

چه FHA وام ؟ FHA وام وام مسکن بیمه توسط اداره مسکن فدرال. FHA بیمه محافظت وام مسکن وام دهندگان اجازه می دهد آ

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

چه FHA وام ؟

FHA وام وام مسکن بیمه توسط اداره مسکن فدرال. FHA بیمه محافظت وام مسکن وام دهندگان اجازه می دهد آنها را به ارائه وام با زیر متوسط نرخ بهره ساده تر اعتبار مورد نیاز و کم کردن پرداخت (با شروع در فقط 3.5%).

FHA وام به خصوص محبوب با اولین بار درآمد و/یا پایین تر-اعتباری خریداران خانه به لطف خود را به انعطاف پذیری و نرخ پایین. اما FHA تامین مالی نیست و محدود به نوع خاصی از خریدار — هر کسی می تواند اعمال می شود.

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 19, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


FHA وام مورد نیاز

برای واجد شرایط برای FHA وام مسکن شما نیاز به پاسخگویی به این نیاز:

 • یک 3.5 درصد پایین پرداخت اگر نمره اعتباری خود را 580 یا بالاتر
 • یک 10 درصد پایین پرداخت اگر نمره اعتباری خود است 500-579
 • یک بدهی به نسبت درآمد از 50 درصد یا کمتر
 • مستند و مداوم اشتغال و درآمد
 • شما در خانه زندگی می کنند خود را به عنوان محل اقامت اولیه
 • شما تا به حال یک سلب حق اقامه دعوی در سه سال گذشته

این FHA وام مورد نیاز بسیار ملایم تر نسبت به سایر وام های مسکن.

مثلا FHA اجازه می دهد تا نمره اعتباری به عنوان کم 500 در حالی که کمترین مجاز برای بسیاری از دیگر انواع وام است 620 یا بالاتر.

و FHA اجازه می دهد تا بدهی به نسبت درآمد تا 50 درصد در برخی از موارد در حالی که وام های معمولی حداکثر در 43%. این بدان معناست که اگر شما یک مقدار زیادی از بدهی های جاری, شما بیشتر احتمال دارد به واجد شرایط برای وام مسکن با FHA.

به طور کلی این دستورالعمل آن را ممکن است برای خرید یک خانه با FHA حتی اگر شما لازم نیست که فوق العاده بالا با نمره های اعتباری و یا یک تن از پول را نجات داد.

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 19, 2020)

FHA وام نرخ

FHA وام معمولا کمتر از نرخ بهره بازار است. این بدان معناست که آنها پایین تر به طور متوسط نسبت به مقایسه وام های معمولی.

امروز 30 سال FHA وام نرخ در شروع 2.625% (3.604% آوریل) به صورت قرض با اعتبار قوی. توسط متعارف نرخ وام مسکن در شروع 3.125% (3.125% آوریل) برای شبیه وام.*

نوع وام برآورد نرخ بهره
30 سال FHA وام 2.625% (3.604% آوریل)
30 سال وام متعارف 3.125% (3.125% آوریل)

توجه داشته باشید آوریل در FHA وام است که اغلب بالاتر از MAY در یک وام معمولی. چرا که FHA رای برآورد شامل بیمه وام مسکن, در حالی که نرخ متعارف برآورد فرض کنیم 20 درصد پایین و بدون وام مسکن بیمه.

برای یک گیرنده قرار دادن پایین 3% در یک وام معمولی (قابل مقایسه با 3.5 درصد حداقل پرداخت در یک FHA وام) آوریل خواهد نگاه بسیار نزدیک به آوریل برای FHA وام مسکن.

*نرخ وام مسکن تخمین آمده از TheMortgageReports دهنده شبکه و در حال حاضر به عنوان از امروز 19 ژوئن 2020. شما می توانید ببینید ما کامل وام مفروضات اینجا.

خود را محاسبه FHA وام مسکن پرداخت

چگونه FHA وام کار

اولین چیزی که در مورد FHA وام مسکن است که اداره مسکن فدرال (FHA) نیست و در واقع شما پول قرض. شما FHA وام از بانک یا وام دهنده درست مثل شما می توانید هر گونه وام مسکن.

FHA نقش است که مطمئن شویم که این وام های مسکن ارائه دهندگان حفاظت در مورد وام گیرندگان نمی توانند پرداخت وام های خود را به عقب. به نوبه خود این اجازه می دهد تا وام دهندگان وام مسکن ارائه FHA وام با نرخ بهره پایین تر و شل تر استانداردهای مقدماتی.

یک نکته — اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید که — این است که شما برای پرداخت FHA بیمه است که محافظت از وام دهنده وام مسکن خود. این است که به نام "وام مسکن بیمه حق بیمه" یا MIP. در اینجا چگونه کار می کند

FHA وام مسکن بیمه: چه چیزی باعث FHA وام بسیار مقرون به صرفه

FHA وام مسکن بیمه (MIP) چیزی است که باعث می شود FHA برنامه امکان پذیر است. بدون ميكروسيليس FHA-تصویب وام دهندگان را به دلیل کمی را بیمه FHA وام.

وجود دارد دو نوع از MIP مورد نیاز برای FHA وام. یکی این است که پرداخت می شود به عنوان یک مبلغ یکجا هنگامی که شما وام و یکی سالانه حق بیمه است که می شود با هزینه کمتر در هر سال به شما پرداخت وام تعادل:

 • چشمگیر وام مسکن بیمه (UFMIP) = 1.75% از مبلغ وام های اخیر FHA وام و refinances
 • سالانه وام مسکن بیمه (MIP) = 0.85% از مبلغ وام بیشتر FHA وام و refinances

خبر خوب این است که به عنوان یک صاحب خانه و یا خریدار خانه خود را FHA MIP نرخ کاهش یافته است. امروز FHA MIP هزینه های در حال حاضر به اندازه 50 واحد (0.50%) پایین تر در هر سال از آنها در سال 2014.

همچنین شما باید راه هایی برای کاهش آنچه شما مدیون در FHA MIP. با توجه به پیش پرداخت و وام دراز مدت شما می تواند در کاهش طول مدت وام مسکن خود را بیمه تا 11 سال به جای کل وام.

مدت وام اصلی پرداخت MIP مدت
20, 25, 30 سال کمتر از 10% زندگی از وام
20, 25, 30 سال بیش از 10 درصد 11 سال
15 سال یا کمتر کمتر از 10% زندگی از وام
15 سال یا کمتر بیش از 10 درصد 11 سال

و یا شما می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری از FHA MIP در تاریخ بعد.

با نرخ به عنوان کم به عنوان آنها امروز یک تشکیلات جدید بکار تجاری می تواند به کاهش پرداخت های ماهانه خود را و انصراف از وام مسکن خود را بیمه حق بیمه اگر شما به اندازه کافی حقوق صاحبان سهام در خانه است.

پیدا کردن و قفل پایین FHA وام مسکن نرخ (Jun 19, 2020)

FHA وام مسکن مزایای

وجود دارد مقدار زیادی به عشق در مورد FHA وام مسکن. در اینجا برخی از بزرگترین مزایای.

کاهش پرداخت: FHA اجازه می دهد تا 3.5 درصد پایین پرداخت

برای امروز خریداران خانه وجود دارد که تنها تعداد کمی از گزینه های وام مسکن است که اجازه می دهد برای پرداخت پنج درصد و یا کمتر است. FHA یکی از آنها است.

با FHA وام مسکن شما می توانید پرداخت به عنوان کوچک که 3.5 درصد. این منافع خریداران خانه است که لازم نیست مقدار زیادی از پول را نجات داد تا برای پرداخت; و خریداران خانه که ترجیح می دهند که صرفه جویی در پول برای حرکت هزینه های بودجه اضطراری یا سایر نیازهای شما.

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 19, 2020)

FHA اجازه می دهد تا 100% هدیه بودجه برای پیش پرداخت و هزینه های بسته

FHA است که سخاوتمندانه با توجه به هدیه برای پرداخت. تعداد بسیار کمی از وام برنامه اجازه خواهد داد که شما کل پرداخت برای یک خانه از یک هدیه است. FHA خواهد شد.

از طریق FHA خود کل 3.5 درصد پایین پرداخت می شود هدیه ای از پدر و مادر و یا یکی دیگر از بستگان یک کارفرما مورد تایید خیریه گروه یا یک دولت برنامه homebuyer. اگر شما با استفاده از پرداخت هدیه, هر چند, شما باید به دنبال مراحل برای هدیه و دریافت وجوه.

>> مرتبط: چگونه به دریافت نقدی پرداخت هدیه برای یک خانه

FHA وام اجازه می دهد تا بالاتر بدهی به نسبت درآمد

FHA وام نیز اجازه می دهد تا بالاتر بدهی به نسبت درآمد.

بدهی های خود را به نسبت درآمد یا DTI است محاسبه و با مقایسه دو چیز است: بدهی های خود را پرداخت و خود را قبل از مالیات بر درآمد.

برای مثال اگر شما کسب درآمد $5,000 یک ماه و بدهی های خود را پرداخت مجموع $2,000, خود DTI 40 درصد است.

رسمی, FHA حداکثر DTIs به شرح زیر است.

 • 31 درصد از درآمد ناخالص برای هزینه های مسکن
 • 43 درصد از درآمد ناخالص برای مسکن هزینه های ماهانه به علاوه دیگر تعهدات مانند کارت های اعتباری و وام های دانشجویی و وام خودرو و غیره.

اما 43 درصد DTI است که در واقع در پایان کم برای بسیاری از FHA وام گیرندگان.

وام مسکن شرکت نرم افزار ترجمه به تازگی گزارش شده که در سال 2019 به طور متوسط DTI برای بسته FHA خرید شد حدود 44% درصد است.

و FHA اجازه خواهد داد که DTI نسبت به عنوان بالا به عنوان 50 درصد است. اگر چه به تصویب در یک نسبت بالا, شما به احتمال زیاد نیاز به یک یا بیشتر جبران عوامل — مثلا یک نمره های اعتباری صرفه جویی قابل توجهی و یا پرداخت بیش از حداقل.

در هر صورت, FHA است بیشتر ملایم در این منطقه از دیگر برنامه های وام.

معمولی ترین برنامه های وام مسکن — کسانی که ارائه شده توسط Fannie Mae و Freddie Mac — اجازه بدهی به نسبت درآمد بین 36 و 43 درصد است.

با پرداخت کمتر از 25 درصد برای مثال Fannie Mae اجازه می دهد تا شما را به 43 درصد DTI برای FICOs از 700 یا بالاتر. اما اکثر مردم نمی دریافت وام های معمولی با نسبت بدهی که بالا است.

Ellie مع گزارش شده که در سال 2019 به طور متوسط DTI برای بسته معمولی خرید شد 36 درصد — در مقایسه با 44 درصد برای FHA وام.

FHA وام قبول نمره های اعتباری پایین تر

رسما زیر نمره های اعتباری حداقل برای FHA عبارتند از:

 • 580 یا بالاتر برای 3.5 درصد پایین
 • 500-579 برای 10% پایین

هر چند در واقع میانگین نمره های اعتباری برای FHA خریداران 675 در سال 2019.

بالا نمره اعتباری هستند و اگر شما آنها را داشته باشد. اما اعتباری اشتباهات گذشته را در حالی که برای تعمیر.

FHA وام می تواند کمک به شما را به یک خانه بدون انتظار از یک سال و یا بیشتر به صورت اعتباری خود را برای رسیدن به یک "عالی" سطح.

دیگر برنامه های وام هستند و نه بخشنده وقتی که می آید به اعتبار.

Fannie Mae و Freddie Mac (سازمان است که مجموعه ای از قوانین برای وام های معمولی) ممکن است می گویند آنها را قبول FICOs به عنوان کم به عنوان 620. اما در واقع وام دهندگان تحمیل بالاتر حداقل است.

سختگیرانه نمره های اعتباری حداقل بخشی از دلیل میانگین نمره های اعتباری برای تکمیل Fannie Mae و Freddie Mac خرید خانه وام 753 در 2019 — تقریبا 80 امتیاز بالاتر از متوسط FHA نمره.

FHA حتی مجوز متقاضیان با هیچ نمره اعتباری

اگر متقاضی تا به حال هرگز یک حساب اعتباری? گزارش اعتبار خود را اساسا خالی است.

FHA وام گیرندگان با نمرات اعتباری نیز ممکن است واجد شرایط برای وام مسکن. در واقع HUD ممنوع FHA وام دهندگان از انکار یک نرم افزار صرفا بر اساس قرض عدم سابقه اعتباری.

FHA اجازه می دهد تا وام گیرندگان برای ساخت غیر سنتی اعتباری به عنوان یک جایگزین برای استاندارد سابقه اعتباری. این می تواند یک مزیت بزرگ برای کسی که هرگز تا به حال نمرات اعتباری با توجه به عدم سابقه اعتباری.

وام گیرندگان می توانید با استفاده از تاریخ پرداخت در موارد مانند قبوض آب و برق, تلفن همراه صورتحساب, بیمه اتومبیل صورتحساب و اجاره آپارتمان برای ساخت غیر سنتی اعتباری.

FHA وام می تواند به $331,760 در بسیاری از ایالات متحده آمریکا

اکثر برنامه های وام مسکن خود را محدود وام و اندازه و بسیاری از این محدودیت ها به محلی قیمت مسکن.

FHA وام مسکن محدودیت ها توسط شهرستان و یا MSA (شهری منطقه آماری) و طیف وسیعی از $331,760 به $765,600 برای خانواده های تک خانه های مسکونی در اکثر نقاط کشور است.

محدودیت های بالاتر در آلاسکا هاوایی جزایر ویرجین آمریکا و گوام و همچنین برای duplexes triplexes و چهار plexes.

FHA همچنین اجازه می دهد تا تمدید وام اندازه

به عنوان یکی دیگر از FHA سود, FHA loan limits می تواند تمدید شود که در آن قیمت خانه گران تر هستند. این اجازه می دهد تا خریداران سرمایه گذاری خانه خود را با استفاده از FHA حتی اگر قیمت مسکن سر به فلک کشید در برخی از مترو.

در اورنج کانتی, کالیفرنیا یا نیویورک شهرستان, FHA مطمئن شویم تا $765,600 برای یک وام مسکن.

2-واحد 3-واحد 4-واحد, خانه, FHA loan limits حتی بالاتر گرفته تا $1,472,550.

اگر شما یک FHA وام شما می توانید به کاهش نرخ خود را با FHA ساده سرمایهاضافهاندوختن (persian)

یکی دیگر از مزیت برای FHA-حمایت مالکان است که دسترسی به FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری.

FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری منحصر به فرد است FHA برنامه ارائه می دهد که مالکان یکی از ساده ترین و سریعترین راه برای یک تشکیلات جدید بکار تجاری. از طریق FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری وجود دارد هیچ نمره اعتباری چک بدون درآمد تصدیق ها و ارزیابی های خانه بخشیده به طور کامل.

علاوه بر این از طریق FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری صاحب خانه با وام مسکن قبل از آشنایی ژوئن 2009 دسترسی به کاهش FHA وام مسکن نرخ بیمه.

FHA وام جوانب مثبت و منفی

The Pros & Cons of FHA Loans

چگونه برای به دست آوردن یک FHA وام

FHA وام مسکن نیست, محدود به خانه های تک خانواری یا 30 سال وام. در واقع بسیاری از وام دهندگان ارائه FHA home loans در انواع اشکال. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد گرفتن FHA وام.

وجود دارد بسیاری از FHA-تصویب وام دهندگان

FHA وام می تواند بودجه توسط هر FHA-تصویب وام دهنده. این شامل وام دهنده وام مسکن و پس انداز و وام های موسسات و اتحادیه های اعتباری. بازار برای FHA وام غول است که باعث ایجاد فشار رقابتی در میان وام دهندگان به ارائه پایین FHA نرخ و پایین FHA هزینه.

آن را می پردازد به "مغازه" در FHA وام.

زیرا بانک های مختلف با استفاده از روش های مختلف به تعهد خود FHA وام می تواند کاهش یافته و بانک اما تایید شده توسط بانک B.

اگر شما با قوانین FHA شما می توانید اعمال می شود تا زمانی که وام خود را تایید کنید!

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 19, 2020)

وجود دارد بسیاری از FHA وام محصولات

از طریق FHA شما می توانید دریافت وام مسکن از تقریبا هر نوع.

آژانس است بهترین و شناخته شده به صورت سنتی آن 30 سال ثابت نرخ وام مسکن اما FHA نیز ارائه می دهد 15 سال با نرخ ثابت وام و همچنین به عنوان یک سری از تنظیم نرخ وام مسکن (اسلحه).

علاوه بر این, FHA اطمینان خرید-و-بهبود وام برای زمانی که شما می خواهید برای خرید یک خانه است که نیاز به تعمیرات; 203k وام ساخت و ساز برای زمانی که شما می خواهید برای خرید یک خانه است که به تازگی ساخته شده است; و انرژی-بهره وری وام برای زمانی که شما می خواهید برای تامین مالی هزینه های انرژی-بهره وری بهبود به وام خود را.

FHA نیز فراهم می کند یک خط کامل از FHA تشکیلات جدید بکار تجاری محصولات.

FHA اطمینان ترین نوع اموال

FHA home خریداران قادر به خرید هر نوع خانه در هر متحده محله — آیا در 50 ایالات متحده آمریکا و منطقه کلمبیا و یا هر خاک ایالات متحده.

FHA خواهد مطمئن شویم که در خانواده های تک, جدا, خانه, 2-واحد خانه 3-واحد خانه 4-واحد, خانه, آپارتمان, تلفن همراه, خانه و خانه های تولیدی.

FHA وام دارای

کمی شناخته شده FHA بهره مند است که به آژانس اجازه خواهد داد که یک خریدار خانه به "فرض" موجود FHA وام مسکن در خانه خریداری شده است.

خریدار باید هنوز واجد شرایط برای وام مسکن خود را با شرایط موجود اما در افزایش نرخ وام مسکن, محیط زیست می توان آن را جذاب به فرض صفحه اصلی فروشنده وام.

5 سال از هم اکنون برای مثال یک خریدار FHA-بیمه خانه می تواند به "ارث" یک فروشنده زیر 4 درصد نرخ وام مسکن.

FHA وام ساخت و ساز ارائه می دهد

از طریق آن 203k, برنامه, FHA ارائه می دهد وام ساخت و ساز برای خریداران خانه برنامه ریزی ارتقاء به یک خانه جدید; مالکان و برنامه ریزی برای تعمیرات به خانه در حال حاضر متعلق به.

از طریق FHA 203k, وام, پروژه های جدید از جمله بام سازه اضافات و تکمیل خانه اشک فراز. این 203k وام را می توان به خانه نیاز به تعمیرات جزئی و همچنین fixer uppers.

FHA تنها آژانس دولت فدرال به صدور چنین وام.

شما می توانید با استفاده از یک FHA وام برای تبدیل شدن به یک مالک

در راه, FHA اجازه می دهد تا شما را به خرید یک ملک اجاره با 3.5 درصد پایین.

شما باید به انتخاب چند واحد ملک – دوتایی سه تایی و یا fourplex – زندگی می کنند و در یکی از واحدهای. اجاره بها از واحدهای دیگر می تواند تا حدی و یا حتی به طور کامل جبران پرداخت وام مسکن خود را.

معمولی دهندگان خواهد به من قرض بدهید در سرمایه گذاری خانه های خود را با 15 درصد پایین اگر شما دارای اعتبار بسیار عالی درآمد و دارایی.

استفاده از FHA تامین مالی برای به دست آوردن صاحبخانه تجربه با خطر کمتر و به طور بالقوه بیشتر پاداش.

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 19, 2020)

جایگزین هایی برای FHA home loans

چندین مورد حمایت دولت و غیر دولت (معمولی) گزینه های که همچنین پیشنهاد کم کردن پرداخت و انعطاف پذیر اختصاصی. آنها عبارتند از:

FHA وام واجد شرایط است نه محدود به زمان و یا کم درآمد خریداران. جایگزین مانند VA وام مسکن محدود به واجد شرایط نظامی و کهنه متقاضیان و کشاورزی وام درآمد و محدودیت های در دسترس هستند در کمتر مناطق پر جمعیت.

منطبق و وام های معمولی اغلب تقاضا بالاتر نمره های اعتباری است.

هیچ یک از برنامه های وام مسکن برای تمام خریداران خانه به طوری که آن را هوشمند برای مقایسه.

خود را در مقایسه گزینه های وام امروز (Jun 19, 2020)

تاریخ FHA وام مسکن

اداره مسکن فدرال (FHA) تاسیس شد و در سال 1934 که در تاریخ ایالات متحده بود که در دوره "سنگین اجاره". این کشور در حال ظهور از رکود بزرگ.

فقط 4 در 10 خانوار متعلق به خانه های خود.

در آن زمان شرایط وام مسکن ارائه شده توسط وام دهندگان بودند طاقت فرسا. برای دریافت یک وام را به معنای 50 درصد پایین پرداخت; به توافق برسند به یک وام به مدت 5 سال یا کمتر و برای ایجاد "بالون" پرداخت به بانک پس از وام مسکن را در چند سال اول.

چند مصرف کنندگان ایالات متحده می تواند در دیدار با شرایط دهه 1930 وام مسکن.

دولت خواستار افزایش نرخ مالکیت خانه در سراسر کشور. با مالکان بیشتر دولت استدلال محله خواهد ثبات و اقتصاد ایالات متحده خواهد به عقب بر گردیم در مسیر.

از این FHA و خود را گل سرسبد برنامه های وام مسکن متولد شد.

از ویژگی های اصلی این FHA وام مسکن مورد حمایت آن وام مسکن بیمه (MIP) برنامه خودکفایی صندوق بیمه که از طریق آن FHA می تواند برای اطمینان از ملت وام دهندگان در مقابل "بد"وام.

به منظور برای یک بانک برای دریافت FHA بیمه وام خود آن نیاز به بررسی کنید که وام خود را ملاقات کرد, FHA حداقل استانداردهای صلاحیت.

این قوانین به دست می آمد به عنوان شناخته شده FHA وام مسکن دستورالعمل.

در زمان FHA MIP سیستم به بانک ها اعتماد به نفس را بهتر وام با شرایط بهتر برای امیدوار آمریکا خریداران خانه. به زودی پرداخت الزامات مورد نیاز برای وام مسکن کاهش یافته است; 5-سال شرایط وام جایگزین شد با شرایط دیگر 15 و 30 سال و نرخ وام مسکن کاهش یافته است.

FHA در حال حاضر بزرگترین شرکت بیمه وام مسکن در جهان است.

امروز FHA وام نرخ

نرخ وام مسکن فعلی معلق در هوا هستند به زیر 4% — فوق العاده کم تعداد در مقایسه با تاریخ اخیر. و FHA نرخ به طور کلی حتی پایین تر است.

مقایسه نقل قول از FHA-تصویب وام دهندگان برای پیدا کردن ارزان ترین وام. شما می توانید شروع به سمت راست در اینجا.

بررسی نرخ جدید (Jun 19, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de