21 اولین بار خانه خریدار سوال پاسخ داده

خرید خانه اول خود را در اینجا شروع می شود خرید یک خانه است که تا حد زیادی به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

خرید خانه اول خود را در اینجا شروع می شود

خرید یک خانه است که تا حد زیادی به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف — به خصوص به عنوان یک خریدار خانه اولین بار. اما اگر شما می دانید آنچه که انتظار آن را ندارد به استرس و یا گیج کننده است.

فرایند خرید خانه می تواند شکسته شود تا به مرحله ساخت آن بسیار ساده تر به رویکرد است.

راهنمای پوشش می دهد اولین مرحله: بدانند چقدر خانه شما می توانید استطاعت و نحوه تامین مالی خرید.

سایر مراحل مانند خانه شکار نمی تواند اتفاق می افتد تا زمانی که شما آن اساسی امور مالی سوال پاسخ داده شده است.

بنابراین اگر شما با نام تجاری جدید برای خرید خانه, این مکان برای شروع است.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 12th, 2020)

موضوعات (جست و خیز به...)


اساسی مشاوره برای خریداران بار اول صفحه اصلی

شما نمی توانید همه چیز را می دانیم وجود دارد که در مورد خرید یک خانه — به ویژه هنگامی که شما اولین بار خانه خریدار. اما شما می توانید انجام تحقیقات کمی و خودتان را در موقعیت برای موفقیت است.

بیشتر به شما می دانید بهتر است و کمتر استرس شما می شود. شما حتی ممکن است یک معامله بهتر در وام مسکن خود را.

اگر شما فقط شروع کار وجود دارد چند نکته کلیدی را به خاطر داشته باشید قبل از غواصی در:

 1. تماس با حداقل سه وام دهندگان وام مسکن برای اطمینان از شما در حال گرفتن پایین ترین نرخ. بسیاری از خریداران بار اول صفحه اصلی را اشتباه رفتن با اولین دهنده آنها به صحبت و دست در هزاران دلار صرفه جویی
 2. یادگیری در مورد انواع مختلف وام خانه. در حالی که وجود دارد ده ها تن از انواع وام بیش از 90 درصد از خریداران به پایان خواهد رسید تا با استفاده از یکی از چهار عمده برنامه های وام: معمولی, FHA VA یا کشاورزی ایالات متحده است. پیدا کردن یکی که بهترین متناسب با نیازهای شما — گزینه های وجود دارد برای کم کردن پرداخت پایین نمره اعتباری خود اشتغالی وام بزرگ اندازه و بیشتر
 3. درک محدوده قیمت خود را و پرداخت ماهانه. محاسبه پرداخت وام مسکن خود را, از جمله اصل بهره و مالیات و بیمه. درک خود را از نرخ وام مسکن و همچنین به عنوان بودجه خود را. این اجازه خواهد داد که شما برای خرید یک خانه و یک وام مسکن با اعتماد به نفس

اگر شما در حفظ این سه چیز در ذهن شما می توانید خود را به حداکثر رساندن صفحه اصلی خرید بودجه و دریافت بهترین معامله وام مسکن برای خانه جدید خود را.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 12th, 2020)

وام مسکن چیست؟"

با توجه به انجمن ملی از REALTORS®, تنها حدود 10 درصد از خریداران خرید خانه با پول نقد. هر کس دیگری به قرض گرفتن حداقل برخی از پول برای خرید خانه جدید خود را. این کار انجام شود با یک نوع خاص از وام به نام یک وام مسکن.

پس چه چیزی باعث می شود یک وام مسکن متفاوت از انواع دیگر وام ؟

 • نرخ های بهره پایین — کمتر از 4 ٪ در سال در زمان نوشتن این مقاله
 • دیگر دوره بازپرداخت — اکثر مردم پرداخت کردن وام مسکن خود را بیش از 30 سال
 • نرخ و پرداخت به طور کلی ثابت — اکثر مردم "ثابت" خود را در نرخ بهره وام مسکن به طوری که پرداخت های ماهانه خود را خواهد شد بیش از کل مدت وام (مگر اینکه آنها را انتخاب کنید به تشکیلات جدید بکار تجاری)
 • وام "امن" — وام مسکن امن با ارزش در خانه خود را; اگر شما موفق به پرداخت وام مسکن شرکت می توانید به عقب ("سلب") خانه خود را به جبران ضرر و زیان خود را

در موارد نادر شما می توانید با استفاده از وام مسکن برای پوشش کل قیمت خرید خانه است.

اما اکثر مردم قرار دادن برخی از پول خود را به سمت خرید. مبلغ پرداخت شده از جیب شناخته شده است به عنوان "پرداخت." وام مسکن را پوشش می دهد چه چیزی در سمت چپ است.

برای مثال اگر شما به $25,000 از پول خود را به 250.000 دلار خرید خانه شما ساخته شده اند 10 درصد پایین پرداخت. مقدار باقی مانده — $225,000 — پوشش های وام مسکن خود را.


چقدر پرداخت کنم نیاز به یک خانه ؟

بسیاری از خریداران بار اول صفحه اصلی بر این باورند که آنها باید برای قرار دادن 20 درصد پایین در صفحه اصلی. اما این دور از واقعی است. در واقع متوسط پرداخت برای اولین بار خریداران خانه است که تنها 6 درصد است. 250.000 دلار خرید خانه خواهد بود که فقط $15,000.

و با وجود برنامه های وام است که به شما اجازه خرید حتی با کمتر از 6 درصد پایین. به عنوان مثال:

 • FHA وام — 3.5 درصد پایین
 • وام — 0% پایین
 • وزارت کشاورزی ایالات متحده وام — 0% پایین
 • معمولی 97 وام — 3% پایین

برخی از این برنامه ها باید در شرایط ویژه و دیگران در دسترس عموم (ما به جزئیات بیشتر در مورد برنامه های وام نمایید.)

اصلی غذای آماده در اینجا این است که پرداخت انعطاف پذیر هستند.

شما باید بستگی به درآمد شما, آنچه شما در حال حاضر ذخیره شده چگونه گران قیمت خانه و چه خود را به طور کلی خرید خانه اهداف هستند.

به طور خلاصه جوانب مثبت و منفی بزرگتر در مقابل کوچکتر پایین پرداخت عبارتند از:

 • بزرگتر پرداخت = نرخ بهره پایین تر
 • بزرگتر پرداخت = پرداخت ماهانه پایین تر
 • کوچکتر پرداخت = جلوگیری از پرداخت اجاره, خرید خانه, دیر
 • کوچکتر پرداخت = شروع ساختمان سهام سریع تر

پس نگاهی به امور مالی خود را و صفحه اصلی خرید اهداف به شکل مناسب پرداخت برای شما. مقاله لینک زیر ممکن است کمک کند.

>> مرتبط با: متوسط پرداخت و زمانی که برای قرار دادن پایین بیشتر یا کمتر

چرا مردم می گویند شما نیاز به 20 درصد پایین ؟

دمای پایین پرداخت نیز زیر 20 درصد است. شما ممکن است تعجب که چرا بسیاری از مردم فکر می کنم 20 درصد پایین حداقل است.

این دلیل است که 20 درصد پایین شما می شود از پرداخت پول برای چیزی به نام "وام مسکن بیمه."

وام مسکن بیمه هزینه اضافی در ماهانه وام مسکن خود را قبض — و گاهی اوقات می تواند گران قیمت. فکر می کنم بیش از 100 دلار در هر ماه.

طبعا اکثر خریداران ترجیح می دهند از پرداخت برای بیمه وام مسکن در صورتی امکان پذیر است. به همین دلیل برخی از مردم هدف از 20 درصد است.

اما مزایای به پرداخت وام مسکن بیمه اگر این شما قرار می دهد در یک خانه هر چه زودتر. این فقط یک هزینه در مقابل سود به نظر شما هم قرار دادن خانه خود را خرید بودجه.

>> مرتبط: وام مسکن بیمه: آنچه در آن است و چرا شما به آن نیاز دارید, آنچه در آن هزینه

آیا من مجبور به پرداخت پیش پرداخت از جیب است ؟

اکثر برنامه های وام مسکن نیاز به پرداخت هر چند کوچک یا بزرگ. از لحاظ تئوری این است که پول شما را به سمت خرید خانه را از جیب خود را. اما وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از که و هنوز هم می آیند تا با پول نقد مورد نیاز برای دریافت وام.

یک راه این است که برای پیدا کردن یک پرداخت کمک برنامه در منطقه شما.

پرداخت کمک برنامه — معمولا اجرا شده توسط دولت های محلی — ارائه کمک های مالی و یا فوق العاده کم بهره وام برای کمک به خریداران بار اول صفحه اصلی خود را مورد نیاز پرداخت شود.

>> مرتبط با: دولت-توسط دولت-راهنمای پرداخت کمک برنامه

شما همچنین می توانید هدیه بودجه برای پرداخت وام مسکن است. برای استفاده از هدیه نقدی برای پرداخت اما شما باید ثابت کند که آنها می آیند از یک "منبع قابل قبول."

که به معنی ارائه یک دنباله مقاله نشان دادن این هدیه وجوه ترک دهنده حساب و واریز به حساب خود را و یا به سپردن.

شما همچنین نیاز به یک "هدیه نامه" از دهنده نشان می دهد خود را و یا رابطه خود را به شما مقدار زیادی از پول نقد هدیه و یک بیانیه که دهنده نیازی به بازپرداخت. وجود دارد هیچ محدودیتی برای تعداد زیادی از پول است که می تواند استعداد به یک خریدار خانه.

>> مرتبط: چگونه به دریافت نقدی پرداخت هدیه


چه اولین بار خانه خریدار وام در دسترس هستند ؟

صفحه اصلی خریداران امروز می توانید از میان ده ها تن از انواع وام اما بیش از 90 درصد از خریداران (از جمله خریداران بار اول صفحه اصلی) به پایان خواهد رسید تا با استفاده از یکی از چهار محبوب برنامه های وام. اینها هستند: معمولی خانه وام FHA وام مسکن ، وام مسکن و وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن.

این برنامه محبوب هستند زیرا آنها دسترسی نرخ پایین و دوستانه. هر یک دارای مزایای منحصر به فرد با توجه به آنچه شما دنبال آن هستید به عنوان اولین بار خانه خریدار (پایین تر پرداخت اعتباری کاهش آستانه پایین گزینه درآمد و غیره.)

در اینجا خلاصه ای از هر یک.

متعارف وام — 3 درصد پایین برای اولین بار خریداران خانه با اعتباری بهتر

معمولی و یا "منطبق با" وام مسکن وام آنچه اکثر خریداران خانه فکر می کنم زمانی که آنها فکر می کنم از صفحه اصلی وام. اصطلاح "منطبق" بدان معنی است که این وام دیدار با دستورالعمل های تاسیس شده توسط دو نيمه نهادهای دولتی — Fannie Mae و Freddie Mac.

منطبق با وام مسکن اغلب بهترین انتخاب برای خریداران خانه با نمره خوب اعتباری و پرداخت حداقل 10 درصد است.

اما سه منطبق با وام مسکن گزینه های وجود دارد برای خریداران پرداخت فقط سه درصد است. آنها HomeReady™, HomePossible و معمولی 97 وام خانه.

HomeReady و HomePossible وام مسکن پیشنهاد کم کردن پرداخت (با شروع در 3٪) و انعطاف پذیر واجد شرایط دستورالعمل به خصوص برای درآمد خریداران خانه. آنها حتی ممکن است ارائه تا 500 دلار تخفیف برای وام گیرندگان.

معمولی 97 وام مسکن ارائه هیچ گونه تخفیف اما می تواند مقرون به صرفه ترین راه برای خرید یک خانه با پول کمی پایین (فقط 3 درصد) — به خصوص برای خریداران با اعتبار خوب است.

بررسی معمولی خود را وام واجد شرایط. از اینجا شروع کنید (May 12th, 2020)

FHA وام — 3.5 درصد پایین برای اولین بار خریداران خانه با اعتباری پایین تر

FHA وام است که وام گیرندگان که کوچکتر پایین پرداخت و/یا مسائل اعتباری که نیاز به اضافی اختصاصی انعطاف پذیری. بزرگترین درخواست تجدید نظر از FHA وام است که خریداران با زیر متوسط اعتباری می توانند وام مسکن تایید شده است.

FHA وام اجازه می دهد تا خریداران با نمرات اعتباری به عنوان کم به عنوان 580 با 3.5 درصد کاهش و 500 (با 10% پایین). اما نمره کم اعتباری نیست باید نتیجه اخیر سابقه اعتباری بد است.

FHA وام مسکن نرخ پایین تر از منطبق با نرخ وام مسکن اما از آنجا که همه FHA وام نیاز به وام مسکن بیمه (MIP) کلی هزینه FHA وام است که گاهی اوقات بالاتر است.

FHA وام مسکن بیمه هزینه ها به شرح زیر است:

 • چشمگیر وام مسکن بیمه (UFMIP) = 1.75% از مبلغ وام های اخیر FHA وام و refinances
 • سالانه وام مسکن بیمه (MIP) = 0.85% از مبلغ وام بیشتر FHA وام و refinances

توجه داشته باشید — FHA وام مسکن بیمه معمولا طول می کشد زندگی از این وام. اما در نهایت می تواند لغو شود با یک تشکیلات جدید بکار تجاری هنگامی که شما ساخته شده و حقوق صاحبان سهام در خانه است. بنابراین FHA وام مسکن بیمه است که همیشه "برای همیشه."

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط. از اینجا شروع کنید (May 12th, 2020)

VA وام — 0% پایین برای اولین بار خریداران خانه با روابط نظامی

این وام این است که یک برنامه بزرگ با مزایای ارائه شده توسط دیگر وام. اما شما باید مرتبط با نظامی برای واجد شرایط.

در دسترس به جانبازان و اعضای فعال از ارتش ایالات متحده و وام و ارائه 100 درصد تامین مالی و ساده وام تصویب استانداردها و دسترسی به پایین ترین نرخ وام مسکن در دسترس است.

برای دو سال گذشته و نرخ وام مسکن باید به طور مداوم ضرب و شتم نرخ برای همه مشترک دیگر انواع وام. VA نرخ وام مسکن می تواند به اندازه 40 اساس امتیاز (0.40 درصد) پایین تر از نرخ قابل مقایسه وام های معمولی.

بررسی خود را وام واجد شرایط. از اینجا شروع کنید (May 12th, 2020)

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام — 0% پایین برای اولین بار خریداران خانه در مناطق روستایی

موجود در مناطق روستایی و کم تراکم حومه این وزارتخانه وام است و دیگر هیچ-پول-پایین وام مسکن شما می توانید استفاده کنید برای تامین مالی یک خانه.

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام ارائه می دهد وام مسکن کمتر از نرخ صفر پرداخت و ارزان تر بیمه وام مسکن به وام گیرندگان کم تا متوسط درآمد.

تنها گرفتن ؟ این صفحه اصلی است که باید در تعیین "روستایی" در منطقه با توجه به USDA استاندارد. که معمولا به معنی آن است که به واقع در یک شهر با جمعیت کمتر از 20000.

بررسی خود را USDA وام واجد شرایط. از اینجا شروع کنید (May 12th, 2020)

مقایسه اولین بار خریدار خانه برنامه

  حداقل پرداخت پایین حداقل نمره اعتباری هزینه در صف مقابل بیمه وام مسکن آنچه شما نیاز به دانستن
و خرید خانه 0% رسما هیچ اما وام دهندگان مجاز به مجموعه خود را حداقل 0% هیچ کدام تنها خدمات اعضای جانبازان و همسران بازمانده واجد شرایط هستند.
FHA خرید خانه 3.5 درصد برای متقاضیان با نمره های اعتباری از 500/579 رسما 500 برای 90% وام و 580 برای 96.5% وام. وام دهندگان اغلب بالاتر حداقل است. 1.75% چشمگیر وام مسکن بیمه (MIP) است که می تواند پیچیده را به وام. .85% موجود تعادل وام در هر سال برای اکثر خریداران اما اعم از 45 تا 1.05% FHA محدود شده است برای اولین بار-تایمر یا کم درآمد خریداران.
USDA خرید خانه 0% به طور معمول وام دهندگان نیاز به 640 امتیاز 1.00% چشمگیر وام مسکن بیمه (MIP) است که می تواند پیچیده را به وام. .35% موجود تعادل وام در هر سال پرداخت ماهانه وزارت کشاورزی ایالات متحده محدود شده است برای اولین بار-تایمر یا کم درآمد خریداران
صفحه اصلی/صفحه اصلی امکان خرید 3% 620 اگر دستی تحت هیچ اگر تحت الکترونیکی و تایید شده 3% 3% ارائه شده توسط Fannie Mae و Freddie Mac به وام گیرندگان که در دیدار خاص درآمد معیار و یا خرید ملک در
دیگر منطبق با خرید خانه 3 ٪ برای اولین بار خریداران 5 درصد به صورت بسیار واجد شرایط تکرار خریداران 680%+ برای LTV > 75%, 620 برای LTV > 75% 3 ٪ برای اولین بار خریداران 5 درصد مجرب تکرار خریداران 3 ٪ برای اولین بار خریداران 5 درصد به صورت بسیار واجد شرایط تکرار خریداران 5 درصد به صورت بسیار واجد شرایط خریداران
غیر منطبق (جامبو) خرید خانه 5 درصد به صورت بسیار واجد شرایط خریداران استاندارد نیست اما به طور کلی 680+ 5 درصد به صورت بسیار واجد شرایط خریداران 5 درصد به صورت بسیار واجد شرایط خریداران اختصاصی سخت است برای وام بزرگ است. این استاندارد نیست و باید به دیدار با الزامات سرمایه گذار و یا...

وجود دارد اولین بار خانه خریدار اعطا?

اولین بار خانه خریدار کمک های مالی اغلب موجود در دولت و یا در سطح محلی. این به طور معمول شناخته شده به عنوان کمک پرداخت (DPA) برنامه های که می تواند کمک به پوشش تمام یا بخشی از خود پرداخت و هزینه های اختتامیه.

این صرفه جویی واقعی برای خریداران بار اول صفحه اصلی. یک مطالعه تخمین زده می شود که خریداران با استفاده از پرداخت کمک های ذخیره شده تقریبا 6000 دلار در اختتامیه, به طور متوسط, و یکی دیگر از $11,000 بیش از زندگی از وام های خود را.

پرداخت کمک و معمولا یکی از دو شکل:

 • اولین بار خانه خریدار اعطای پول به شما داده می شود که شما لازم نیست که به پرداخت
 • وام کم بهره — پول قرض گرفته شده برای پوشش خود را پرداخت و یا بسته شدن هزینه است که شما مجبور به پرداخت با حداقل بهره

اولین بار خانه خریدار کمک های مالی متفاوت در اندازه و در دسترس بودن بسته به جایی که شما زندگی می کنند. نیز وجود دارد مختلف مورد نیاز برای واجد شرایط برای کمک های بسته به این که برنامه شما با استفاده از.

پس از DPA برنامه های بسیار متنوع ما نمی خواهد به جزئیات در اینجا. اما شما می توانید راهنمای کامل ما را برای کسب اطلاعات در مورد اولین بار خانه خریدار کمک های مالی و وام در دولت خود را.

>> مرتبط با: دولت-توسط دولت-راهنمای پرداخت کمک


چقدر خانه من می تواند استطاعت?

هنگامی که شما تصمیم گرفته اید که نوع وام وام مسکن با این نسخهها کار بهترین برای شما, شما می خواهید برای شروع به فکر کردن در مورد بودجه ماهانه خود را و چه مقدار شما می توانید استطاعت.

آن را تا به شما به این شکل از. یک بانک نمی تواند آن را برای شما انجام. پس اول تعیین بودجه ماهانه خود را و نوشتن که تعداد پایین.

برای این مثال بیایید می گویند شما با هدف را برای یک وام مسکن پرداخت 1500 $در هر ماه.

ما در حال حاضر کار عقب مانده به تعیین حداکثر قیمت خرید خانه.

محاسبه ماهانه وام مسکن خود را پرداخت (PITI)

پرداخت وام مسکن خود را ساخته شده است تا از چهار بخش جمعی شناخته شده به عنوان PITI — اصلی + بهره و مالیات و بیمه.

اصلی + بهره پایه خود است پرداخت وام مسکن. آن را بر اساس مبلغ وام نرخ بهره و مدت وام (تعداد سال شما مجبور به بازپرداخت آن).

شما همچنین نیاز به بودجه برای مالیات بر املاک و مستغلات. به عنوان یک صاحب خانه شما مسئول پرداخت سالانه مالیات بر املاک و مستغلات به محلی اقتدار مالیات. مالیات به طور معمول محدوده از 1 تا 2 درصد از ارزش خانه خود را در سال است.

پس از آن وجود دارد بیمه صاحب خانه. وام دهندگان وام مسکن است که شما نیاز به حمل و بیمه برای خانه خود را که به طور معمول هزینه 0.25-0.50 درصد از ارزش خانه خود را در سال است.

بنابراین با فرض قیمت خرید خانه از 250.000 دلار و ده درصد پیش پرداخت طرح در کنار راه اندازی 400 دلار برای مالیات و بیمه هر ماه.

این برگ 1100 $به صرف اصلی + علاقه.

پیدا کردن وام مسکن خود را, نرخ و قیمت

تعیین اینکه آیا یک خانه است که "در بودجه" بستگی به خود اصل + پرداخت بهره. و خود را اصل + سود پرداخت بستگی به نرخ وام مسکن فعلی.

آگاه باشید که نرخ وام مسکن حرکت به بالا و پایین در تمام طول روز هر روز. در طی هفته ها و ماه های, نرخ می توانید 50 اساس امتیاز (0.50 درصد) و یا بیشتر.

هنگامی که شما خرید یک خانه به خصوص بیش از مدت زمان طولانی این مهم به رعایت نرخ وام مسکن و چگونه آنها می روند.

در نظر گرفتن مثال بالا هنگامی که شما بودجه 1100 $به صرف اصلی + بهره در هر ماه.

 • با وام مسکن در نرخ 3.75 درصد پرداخت $1,043. خانه است و در بودجه.
 • با نرخ وام مسکن در 4.25 درصد پرداخت $1,107. خانه خارج از بودجه است.

این مثال نشان می دهد که چرا شما هرگز باید فروشگاه برای خانه "قیمت دامنه." همان خانه مقرون به صرفه است که نرخ پایین و غیرقابل تحمل که نرخ افزایش دهد.

تنظیم هدف خود را در محدوده قیمت بر اساس نرخ وام مسکن فعلی. آن را تنها راه درست برای نگه داشتن بودجه است.

>> مرتبط با: نرخ وام مسکن امروز, مارس 12 سال 2020

ماشین حساب وام مسکن برای خریداران خانه اولین بار


چه نمره های اعتباری نیاز دارم به عنوان یک اولین بار خانه خریدار ؟

نمره اعتباری خود را باعث می شود یک تفاوت بزرگ هنگامی که شما خرید یک خانه. آن را تحت تاثیر خود گزینه های وام, وام مسکن, نرخ خرید خانه بودجه. گاهی اوقات این می تواند یک نگرانی برای اولین بار خریداران خانه است که ممکن است "بسیار عالی" اعتبار.

برای مرجع نمرات اعتباری به طور کلی طبقه بندی شده این است:

 • 720+ = عالی
 • 680 به 719 = خوب
 • 620 به 679 = عادلانه
 • < 620 = ضعیف

کسانی که با اعتباری نمره "عالی" محدوده معمولا دسترسی به مطلوب ترین برنامه های وام و پایین ترین نرخ.

اما کسانی که با منصفانه نمره خوب اعتباری باید گزینه های بیش از حد. در اینجا نمونه نمره اعتباری مورد نیاز برای محبوب ترین اولین بار خریدار خانه برنامه:

 • وام های معمولی — 620+
 • FHA وام — 580+
 • وام — 620+
 • وزارت کشاورزی ایالات متحده وام — 640+

آن را می شود سخت تر برای پیدا کردن وام مسکن تامین مالی در زیر-620 محدوده.

مشخصات فنی FHA وام در دسترس هستند با یک نمره های اعتباری به عنوان کم 500 — اما تنها اگر شما می توانید حداقل 10 ٪ پیش پرداخت. و می توان آن را سخت برای پیدا کردن وام دهندگان که در واقع خیلی ملایم.

به طور مشابه, وام و اعتباری ندارد نمره حداقل به طور پیش فرض. اما اکثر وام دهندگان خود را تحمیل حداقل نمره اعتباری حداقل 620 برای وام.

شروع به چک کردن اعتبار خود را به خوبی قبل از اینکه شما برنامه ریزی برای خرید یک خانه — حداقل یک سال پیش اگر ممکن است.

این به شما زمان به پرچم اشتباهات در گزارش خود آنها را حل کند و حتی کار در بالا بردن نمره خود را در صورتی که لازم است برای دریافت وام.

به یاد داشته باشید: یک نمره های اعتباری بالاتر = کاهش نرخ بهره وام مسکن = پرداخت ماهانه پایین تر یا بزرگتر و خرید خانه های بودجه.

هر راه شما آن را تکه تکه آن را به نفع خود به بهترین شکل ممکن نمره اعتباری زمانی که شما سعی می کنید برای تامین مالی است.

>>مرتبط با: راهنمای ساخت خوب اعتبار: 5 راه برای بهبود نمره خود را FICO


چگونه به انتخاب یک وام دهنده به عنوان اولین بار خانه خریدار

یکی از بزرگترین اشتباهات اولین بار خریداران خانه را خرید در اطراف برای یک وام مسکن. آنها ممکن است به سادگی دریافت وام از بانک آنها در حال حاضر استفاده برای چک کردن و پس انداز. و یا آنها ممکن است دریافت نقل قول و با اولین دهنده آنها صحبت می کنند به فرض نرخ و قیمت یکسان در همه جا.

در واقع این درست نیست. وام دهندگان باید مقدار زیادی از انعطاف پذیری با نرخ آنها ارائه دهد. برای یک وام مسکن نرخ وام مسکن به طور بالقوه می تواند متفاوت باشد به اندازه 0.5% از یک شرکت دیگر.

0.5% صدا ممکن است ، اما بیش از سه سال از 250.000 دلار وام است که تفاوت را ذخیره کنید شما تقریبا 4000 دلار.

بنابراین مطمئن شوید که شما را تخمین می زند از چند وام دهندگان مختلف برای پیدا کردن بهترین نرخ ها و هزینه ها قبل از اینکه شما متعهد به یک وام مسکن.

بهترین وام دهنده وام مسکن برای خریداران بار اول صفحه اصلی?

اکثر شرکت ها وام مسکن ارائه پایین-پایین-پرداخت و انعطاف پذیر وام های اعتباری محبوب با خریداران بار اول صفحه اصلی. تعداد کمی از شرکتهای مورد علاقه از بررسی ما از بهترین وام دهندگان وام مسکن عبارتند از:

 • Fairway وام مسکن مستقل — min. اعتبار نمره 580
 • انجمن صنفی شرکت وام مسکن — min. نمره های اعتباری 620
 • Quicken Loans/موشک وام مسکن — min. اعتبار نمره 580
 • بانک ایالات متحده آمریکا — min. نمره های اعتباری 620
 • loanDepot — min. اعتبار نمره 580
 • GuaranteedRate — min. اعتبار نمره 580
 • USAA — min. نمره های اعتباری 620 (جانباز وام تنها)

حق انتخاب را پایین می آید به تصمیم گیری چه نوع وام شما نیاز دارید و مقایسه ارائه می دهد برای این نوع وام از چند شرکت متفاوت است.

ما توصیه می کنیم چک کردن نرخ ها و هزینه ها از حداقل سه وام دهندگان به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله.

مقایسه ارائه می دهد از چهار تا وام دهندگان در یک بار (May 12th, 2020)

اولین بار خریدار خانه پرسش و پاسخ

آنچه در دسترس است برای اولین بار خریداران خانه?

به عنوان اولین بار خانه خریدار (یا تکرار خریدار), خانه های در دسترس به شما بستگی دارد چقدر شما واجد شرایط برای وام مسکن. اولین بار خریداران خانه می توانید با استفاده از هر یک از برنامه های وام مسکن در دسترس ارائه شده آنها را از نظر مالی واجد شرایط. که شامل متعارف وام FHA وام کشاورزی وام و وام. اولین بار خریداران همچنین ممکن است دسترسی به, ویژه, وام, کمک های مالی و خریدار خانه دوره های آموزشی که ارائه صرفه جویی در پرداخت و هزینه های اختتامیه.

در دسترس بودن این برنامه ها بستگی به جایی که شما زندگی می کنند وجود دارد و ممکن است در شرایط خاص به واجد شرایط. اطلاعات بیشتر در مورد اولین بار خانه خریدار کمک برنامه های در اینجا.

چه نمره اعتباری شما نیاز به خرید یک خانه برای اولین بار ؟

اکثر برنامه های وام نیاز به نمره های اعتباری 620 و یا بالاتر به خرید یک خانه برای اولین بار. که شامل وام های معمولی بیشتر وام و کشاورزی وام (که نیاز به 640+). برای کسانی که با اعتباری پایین تر ممکن است ممکن است برای به دست آوردن یک FHA وام با یک نمره به عنوان کم 500 و 10 ٪ پیش پرداخت. اما نه همه FHA وام دهندگان اجازه می دهد که نمرات پایین به طوری در اطراف مغازه.

به عنوان عمومی قطعه ای از مشاوره های اعتباری بالاتر نمره شما پایین تر نرخ وام مسکن و بزرگتر و خرید خانه های بودجه. اعتبار نمره "عالی" در محدوده (720+) دسترسی به تقریبا هر برنامه وام و نرخ های بهتر. بنابراین اگر در همه ممکن است به بهبود نمره اعتباری خود را قبل از شما درخواست برای وام مسکن و خریداری یک خانه, آن را به ارزش آن را به انجام این کار. ببینید نکته برای بهبود نمره FICO خود را در اینجا.

آنچه که شما واجد شرایط به عنوان یک خریدار برای اولین بار?

اگر شما در حال خرید اولین خانه شما "برای اولین بار خانه خریدار" به طور پیش فرض. اما تکرار خریدار نیز می تواند واجد شرایط به عنوان یک خریدار خانه اولین بار به عنوان طولانی به عنوان آنها را نه متعلق به یک خانه در سه سال گذشته. سه سال را علامت می تواند کمک به قبلی خریداران خانه که در زمان های سخت به عقب بر گردیم به خانه با دسترسی به خریدار اولین بار برنامه ها — مانند معمولی 97 وام با 3 درصد پایین — و برخی از پرداخت کمک مالی که بشود نسبت به خریداران بار اول.

آنچه که حداکثر درآمد برای واجد شرایط برای اولین بار خریداران خانه?

بسیاری از محبوب اولین بار خانه خریدار برنامه هیچ محدودیت درآمد. برای مثال خریداران می توانید واجد شرایط برای یک FHA وام با 3.5 درصد پایین یا یک وام با صفر کردن در هر سطح درآمد. اما برخی برای اولین بار خانه خریدار برنامه انجام اعمال حداکثر درآمد کلاه. برای واجد شرایط برای صفر کردن کشاورزی وامدرآمد خود نمی تواند بیش از 15 درصد بالاتر از محلی ميانه. بسیاری پرداخت کمک مالی مجموعه کلاه بر اساس محلی درآمد متوسط.

چگونه می توانم برای اولین بار خانه خریدار کمک ؟

برای دریافت اولین بار خانه خریدار اعطای, شما باید برای نگاه به برنامه های محلی. این کمک های مالی به طور معمول ارائه شده توسط دولت و دولت های محلی و سازمان های غیر انتفاعی به طوری که آنها متفاوت است منطقه. برای واجد شرایط, شما به طور کلی نیاز به یک خریدار خانه اولین بار با پایین-به-متوسط درآمد. و شما نیاز به مطمئن شوید که برنامه وام مسکن شما درخواست برای اجازه می دهد تا شما را به استفاده از بودجه خود نسبت به پرداخت و یا هزینه های اختتامیه. شما می توانید شروع با پیدا کردن اولین بار خانه خریدار کمک های مالی در دولت خود را در اینجا.

چه هستند مزایای که اولین بار خانه خریدار

اولین بار خریداران خانه گاهی اوقات دسترسی به ویژه برنامه های وام و خرید خانه کمک های مالی که خریداران دیگر نیست. اما این نوع برنامه ها اغلب در راستای اولین بار خریداران خانه است که نیاز به کمی کمک اضافی; مثلا درآمد خریداران خانه و یا کسانی که با اعتباری فقیر. اگر شما از اعتبار و پول زیادی از مزایای که اولین بار خانه خریدار ممکن است به شما صدق نمی کند — اما پس از آن دوباره, شما ممکن است به آنها نیاز دارید.

چگونه می توانم خرید یک خانه بدون پول پایین ؟

وجود دارد دو وام بزرگ از برنامه های است که به شما اجازه خرید یک خانه بدون پول پایین: این وام و کشاورزی وام. برای واجد شرایط برای صفر کردن وام مسکن شما نیاز به یک جانباز و یا خدمات عضو. برای یک وزارتخانه وام شما نیاز به خرید یک خانه در یک واجد شرایط "روستایی" در منطقه و دیدار با محلی کلاه درآمد. برای افرادی که واجد شرایط نیست برای این برنامه آن را ممکن است برای خرید یک خانه بدون پول پایین با استفاده از هدیه وجوه و یا درخواست برای پرداخت کمک.

وجود دارد هیچ هزینه و زمانی که یک خریدار خانه با این نسخهها کار با نماینده املاک و مستغلات?

بدون عوامل املاک و مستغلات "رایگان" برای خریداران خانه; فروشنده به طور معمول می پردازد کمیسیون خود را. بعلاوه به دلیل تضاد منافع وجود دارد و تقریبا هیچ موقعیت هایی که در آن حس می کند برای یک خریدار خانه به استخدام همان عامل املاک و مستغلات به عنوان فروشنده خانه.

چه خصوصی وام مسکن بیمه (PMI)?

خصوصی وام مسکن بیمه (PMI) است که یک بیمه نامه است که باعث می شود مالکیت خانه ممکن است برای خریداران خانه است که نمی خواهید به بیست درصد پایین پرداخت. شما قرض, پرداخت PMI حق بیمه خود را برای محافظت از وام دهنده وام مسکن از پیش فرض و سلب حق اقامه دعوی.

باید شما موفق به بازپرداخت وام مسکن خود را قرض دهنده می تواند "در" صاحب خانه را PMI سیاست برای بهبود آن پول را از دست داد. منطبق با وام دهندگان وام مسکن نیاز به PMI زمانی که به خانه خریدار یک پیش پرداخت کمتر از 20 درصد است.

شاخص مدیران خرید بخش بعد خود را لغو زمانی که تعادل قطره به 78 درصد از مواد اولیه قیمت فروش است. شما همچنین می توانید درخواست خود را با servicer به آن را حذف هنگامی که تعادل وام قطره به 80 درصد است. (شما ممکن است مجبور به پرداخت برای ارزیابی و یا تشکیلات جدید بکار تجاری در مجموع برای دریافت این سود).

نقطه چیست ؟ چگونه من می دانم اگر من باید آنها را خرید یا نه ؟

یک نقطه است که به سادگی از 1 درصد از مبلغ وام است. اگر شما انتخاب می کنید به "خرید خود را با نرخ پایین" و یا "امتیاز تخفیف," شما یک نرخ بهره پایین تر.

همه چیز مساوی بیشتر به شما پرداخت در صف مقابل کاهش نرخ بهره خود را و ماهانه پرداخت خواهد شد. اما خرید امتیاز ممکن است پرداخت مگر اینکه شما در حفظ و وام مسکن خود را به اندازه کافی بلند به جبران خود را در صف مقابل با هزینه های ماهانه خود را پس انداز.

تصمیم گیری که آیا برای پرداخت امتیاز یک تصمیم شخصی است. خریداران خانه با طرح های برای فروش و یا تشکیلات جدید بکار تجاری در عرض چند سال معمولا باید پرداخت امتیاز تخفیف. در 30 سال ثابت نرخ وام مسکن, یک تخفیف نقطه باید کاهش نرخ 0.125 به 0.25 درصد است.

برای بسیاری از خریداران خانه امتیاز تخفیف 100 درصد معافیت مالیاتی در سال است که در آن به آنها پرداخت می شود.

بررسی واجد شرایط بودن شما امروز

ساده ترین راه برای پیدا کردن اگر شما واجد شرایط برای خرید یک خانه در حال حاضر است که برای چک کردن اگر شما واجد شرایط برای تامین مالی است.

شما می توانید زیر شروع کنید. گرفتن تایید توسط وام دهنده است و آن را تنها چند دقیقه طول می کشد برای شروع.

بررسی نرخ جدید (May 12th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن