4 نمودار است که کمک به توضیح مینه سوتا تناقض

در حالی که مینه سوتا ممکن است رتبه بالا در چندین اجتماعی و اقتصادی در مقیاس از جمله کیفیت زندگی کسانی که معیار

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

در حالی که مینه سوتا ممکن است رتبه بالا در چندین اجتماعی و اقتصادی در مقیاس از جمله کیفیت زندگی کسانی که معیارهای صدق نمی کند به همه ساکنان آن است.

فاصله بین سیاه و سفید جوامع آشکار است وقتی که می آید به فقر سطوح نرخ مالکیت خانه و درآمد خانوار است. Samuel L. مایرز جونیور, یک اقتصاددان در دانشگاه مینه سوتا خواستار آن را "مینه سوتا تناقض است."

"شهرهای دوقلو منطقه ویژه عمیقا تفکیک از نظر مسکن آموزش و پرورش و اشتغال با غلظت ثروت و فقر در افراط و توضیح داد:" انید لوگان, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه مینه سوتا در یک ایمیل.

جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس درگذشت و پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او. از هفته گذشته مردم در سراسر کشور شده اند برگزاری تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند و به نام برای شهرستانها پال خواستار قطع بودجه دولت ، Black Lives Matter بنیانگذاران Patrisse Cullors گفت WBUR که reinvesting که پول در جوامع می تواند دستیابی به عدالت برای آمریکایی های سیاه و سفید.

سفید غیر اسپانیایی ساکنان شهرهای دوقلو دارای درآمد متوسط هستند که تقریبا دو برابر است که از خانواده. در اینجا نگاهی به تفاوت بین دو گروه:

سرشماری جامعه آمریکا بررسی و IPUMS از طریق مینه سوتا, قطب نما. داده ها بر اساس شهرهای دوقلو هفت شهرستان و منطقه است.

وقتی که می آید به نتایج آموزشی, سیاه ساکنان 25 سال و مسن تر به دست آورده درجه لیسانس را به میزان 21 درصد در مقابل تقریبا 48 درصد برای ساکنان سفید.

لوگان گفت که شهرهای دوقلو منطقه نقل مکان کرد و به سمت تبدیل شدن به بسیار بیشتر تفکیک از نظر تحصیل و پس از 1980 به خصوص با رشد مدرسه منشور جنبش است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن