4 راه برای آماده شدن برای بزرگ بعدی در کاهش نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری

زمانی که refi نرخ سقوط دوباره بود برای اولین بار در خط نرخ وام مسکن باید آمار پایین ثبت دوباره و دوباره در این

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

زمانی که refi نرخ سقوط دوباره بود برای اولین بار در خط

نرخ وام مسکن باید آمار پایین ثبت دوباره و دوباره در این بهار. اما چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد.

در هفته های اخیر نرخ برای خریداران خانه جدید آمار پایین در حالی که نرخ refinancing ماند نسبتا بالا است.

که تا حد زیادی به دلیل وام دهندگان هنوز هم غرق حجم عظیمی از تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی از اوایل بهار است.

اما اعطای وام شروع به باز کردن. و یک فرصت خوب وجود دارد refi نرخ می تواند رها کردن دوباره.

اگر شما شده اند قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری این go-round, شما باید موقعیت خود را برای اولین بار در خط زمانی که فرصت می آید.

در اینجا چگونه به آماده شدن.

بررسی نرخ جدید (Jun 3rd 2020)

1. اعمال می شود در حال حاضر قفل و بعد

اگر شما درخواست برای تشکیلات جدید بکار تجاری وام در حال حاضر شما باید گذشته بدست اولیه پرش از روی مانع. این اجازه خواهد داد که شما را به عمل می کنند که بسیار سریع تر زمان آینده نرخ رها کردن.

شما می توانید از طریق کل فرایند نرم افزار, اما صبر کنید برای قفل کردن تا زمانی که شما دریافت رای شما می خواهید. و شما می توانید نگه دارید در این ارزیابی به عنوان به خوبی.

پس از آن به عنوان نرخ بهره پایین شما می توانید درخواست برای قفل کردن و حرکت رو به جلو با وام. اما پس از شروع برنامه در پیشرفت شما را جلوتر از هر کس دیگری که در تلاش برای گرفتن موج بعدی از refinancing.

پس از شروع برنامه در پیشرفت شما را جلوتر از هر کس دیگری که در تلاش برای گرفتن موج بعدی از refinancing.

به یاد داشته باشید دهنده پایمال کردن یک دلیل بزرگ برای نرخ ارز افزایش و تشدید روند درخواست. برای جلوگیری از این مسائل در آینده شما می خواهید برای دریافت در در حالی که وام دهندگان باید از این ظرفیت به روند وام خود را — نه زمانی که هر کس دیگری است که فقط شروع به اعمال می شود.

شانس هستند که وام دهندگان را تبدیل به ضعف دوباره که می تواند منجر به یکی دیگر از رکود است که چرا شما می خواهید برای آماده جلوتر از زمان.

شما شروع به تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه امروز (Jun 3rd 2020)

2. با توجه به رای, گزارش

خود را هدف این است که به جلوتر بازی بعدی زمان افت نرخ به طوری نگه داشتن چشم در گزارش های خبری در مورد کاهش نرخ وام مسکن و برنامه های کاربردی. اگر بیشتر قطره هستند پیش بینی شما ممکن است بخواهید به حرکت به سرعت در وام خود را.

اگر شما هنوز هم مطمئن نیست که آیا آن را به یک زمان خوب برای قفل کردن, صحبت کردن با وام دهنده خود را. بپرسید که آیا آنها فکر می کنم نرخ خواهد شد به احتمال زیاد به پایین و راه رفتن را از طریق حالات مختلف با آنها. چه چیزی به دست آورید شما با قفل کردن در حال حاضر ؟ چه هستند شانس شما را از بهره مند refinancing بعد ؟

>> مرتبط: وام مسکن نرخ امروز 3 ژوئن 2020

3. دانستن محدودیت های خود را

در حالی که به نظر می رسد احتمال وجود دارد که نرخ خواهد شد دوباره در این سال هیچ تضمینی وجود ندارد که خواهد در این مورد. در واقع این قضیه اتفاق می افتد و نرخ در واقع می تواند بالا برود.

اگر شما به یک نرخ است که بهبود قابل توجهی بیش از آنچه شما در حال حاضر پرداخت شما ممکن است بخواهید برای قفل کردن آن برای جلوگیری از از دست رفته اگر نرخ افزایش دهد.

هدف شما این است به احتمال زیاد به وام مسکن خود را بیشتر کنترل شود بنابراین واقع بینانه و عاقلانه به عنوان شما منتظر لحظه ای بزرگ.

>> مرتبط با: آیا ارزش refinancing برای 0.5%? یا باید صبر کنم برای 1% یا بیشتر ؟

4. نگه داشتن نمره اعتباری خود را بالا و بدهی های خود را به نسبت درآمد کم

اگر امتیاز شما اعتباری نیست در خوب تا عالی محدوده ببینید اگر شما می توانید پرداخت برخی از بدهی های موجود در حالی که شما در حال انتظار برای تشکیلات جدید بکار تجاری. نه تنها خواهد شد که افزایش نمره خود را, اما آن را نیز کاهش بدهی های خود را به نسبت درآمد (DTI).

وام دهندگان می خواهم برای دیدن نمرات خوب با پاک کردن سابقه اعتباری و آنها می خواهم به می دانم که شما می توانید پرداخت های ماهانه در وام های خود را.

خود را DTI می تواند به ویژه مهم است اگر شما می خواهید را به پول نقد کردن وام سرمایهاضافهاندوختن. چرا که شما درخواست وام دهنده خود را برای پول بیشتر که این به معنی افزایش پرداخت های ماهانه. پایین تر خود را DTI کمتر مخاطره آمیز شما به نظر می رسد در نرم افزار خود را.

جلوگیری از باز شدن وام های جدید و حساب های اعتباری در حالی که شما صبر کنید برای پرش بعدی کاهش نرخ بهره.

اما کم DTI یک عامل کلیدی است که صرف نظر از چه نوع تشکیلات جدید بکار تجاری وام شما به دنبال پس از جلوگیری از باز شدن وام های جدید و حساب های اعتباری در حالی که شما صبر کنید برای پرش بعدی کاهش نرخ بهره.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای آماده شدن برای آینده رای رها کردن است به ماندن هوشیار. نظارت بر نمره اعتباری خود و برای تماشای اخبار در مورد کاهش نرخ و فراموش نکنید که برای بررسی در با وام دهنده خود را.

همه چیز نامشخص است راست, در حال حاضر به دلیل همه گیر اما اگر شما خود راضی می شوند شما ممکن است از دست ندهید یک فرصت برای صرفه جویی در. ماندن آگاه و شروع برنامه خود را در اوایل به شما کمک خواهد کرد پیش از بسته.

بررسی تشکیلات جدید بکار تجاری خود را واجد شرایط (Jun 3rd 2020)

چه اتفاقی افتاد به نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری در سال 2020

Refinancing شده است تمام خشم در سال 2020 حتی قبل از coronavirus همه گیر سوار نرخ بهره وام مسکن به پایین تاریخی.

در اواخر 2019, refinances شد و بالاترین آنها است می خواهم در 6.5 سال است. Tthey نمایندگی 57 ٪ از همه وام برای سه ماهه آخر سال با توجه به داده های وام مسکن شرکت شوالیه سیاه.

سپس به عنوان coronavirus گسترش در اوایل سال 2020 آن را ایجاد نوسانات بازار و نرخ بهره تحت فشار قرار دادند و حتی پایین تر ارسال مالکان تکاپوی به تشکیلات جدید بکار تجاری.

متاسفانه برای بسیاری از, اما عجله در refinances غرق دهندگان. به مقابله آنها از افزایش نرخ بهره و محکم معیارهای وام خود را کاهش پایین مصوبات و ترک برخی از مالکان در خارج از تشکیلات جدید بکار تجاری رونق.

وام دهندگان نیز زد به مسائل سرمایه گذاران نیز تمایلی به خرید وام های مسکن که در معرض خطر به طور پیش فرض و یا که می تواند refinanced دوباره به زودی در دیگر رای رها کردن. نتیجه این شد که بسیاری از مالکان از دست رفته خود را پنجره بر روی این نرخ پایین — در حال حاضر است.

اما این فرصت را لزوما رفته است. نرخ بهره می تواند رها کردن دوباره در هفته های آینده و ماه.

به تشکیلات جدید بکار تجاری تقاضا کاهش می یابد و وام دهندگان به احتمال زیاد شروع به کاهش نرخ های خود را برای جلب مالکان یک بار دیگر. و اگر برخی از وام دهندگان انجام آن دیگران (مانند بانک های بزرگ) هستند به احتمال زیاد به دنبال ایجاد فرصت های تازه برای مالکان به صرفه جویی در.

اگر شما زمان را به نرم افزار خود را آماده در حال حاضر شما می تواند در این موقعیت برای گرفتن یک فوق العاده کم نرخ قبل از بزرگ بعدی تشکیلات جدید بکار تجاری رونق بازدید.

بررسی نرخ جدید (Jun 3rd 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن