40 سال از سی ان ان و تولد 24 ساعته پوشش اخبار

The 40th birthday کابل شبکه خبری سی ان ان آمد و رفت و در تاریخ 1 ژوئن. آنچه پس از یک ساز و برگ مستقر در آتلانت

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

The 40th birthday کابل شبکه خبری سی ان ان آمد و رفت و در تاریخ 1 ژوئن. آنچه پس از یک ساز و برگ مستقر در آتلانتا رشد کرده است به یک غول از تلویزیون کابلی.

سی ان ان راه اندازی شد در ماه ژوئن سال 1980 زمانی که گرجستان کارآفرین تد ترنر نمیفهمد که با استفاده از ماهواره و توزیع و شما می توانید کابل های محلی تلویزیون به ملی و در نهایت بین المللی است.

سی ان ان در مقام سوم قرار گرفت برای بینندگان به گفته نیلسن در این هفته پشت مدعی بالا, فاکس نیوز و دوم-محل MSNBC.

لیزا ناپولی نویسنده و نویسنده "Up All Night: تد ترنر سی ان ان و تولد 24 ساعته اخبار" پیوست "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio برای ردیابی شبکه ، در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: پس چه شد سی ان ان چیزی که در اصل? اخبار برای مشاعره?

لیزا ناپولی: خوب تد ترنر بود insomniac خود را. اما آن را در واقع یک راه برای شروع به استفاده از این فن آوری جدید است که ازدواج با کابل با ماهواره. او آنقدر به اخبار بود اما او به این ایده از تجربه کار با این مفهوم است. و اخبار درست به نظر می رسید و ارزان ترین راه برای رسیدن به کسب و کار.

Brancaccio: و او شبانه از جمعیت وجود دارد برای یک بیت.

ناپولی: او آموخته است که شبانه کار می کنند. قبلا زمانی که او تا به حال این UHF در ایستگاه به نام کانال 17 بعدها به عنوان شناخته شده WTBS در آتلانتا و زمانی که او خریداری شده است که ایستگاه در اواخر 1960s او گفت: "چرا ما نه در تمام شب ؟ آن را تمام روز بخشی است که ما نه کسب درآمد." و بنابراین او آنها را به تمام شب. آنها مطمئن نبودند که آنها را قرار داده است. آنها مطمئن نبودند کسی را تماشا کنید. اما مطمئن شوید که به اندازه کافی به آنها ثابت کرد که مردم و آنچه آنها را تماشا بیشتر از همه این بود jokey خبر است که آنها را در برآورده کمیسیون ارتباطات فدرال نیاز به خدمات عمومی اخبار در وسط شب از ساخت لایحه روسیه میزبان است که نشان می دهد برای اولین بار کابل خبر مشهور است.

Brancaccio: و به یاد داشته باشید آنچه در تلویزیون های کابلی استفاده می شود: بسیار موضعی در یک منطقه خاص. آن را مانند همه چیز در ارتباط بود ، و این است یکی از این کارآفرین تد ترنر آن را یکی از بینش های خود را.

ناپولی: این خیلی مهم است به یاد داشته باشید — و ما فراموش می کنیم این است که ما آیفون یک تلویزیون استودیو در دست ما — که کابل فقط یک ابزار است. آن را فقط یک راه اگر شما زندگی در کرانههای و نمی توانستم پخش تلویزیون در این نزدیکی هست که شما می توانید این سیگنال. و کسی یک دسته از بچه ها که واقعا هوشمند از جمله تد ترنر در طول راه به رسمیت شناخته شده است که شما می توانید این را به یک بزرگتر و splashier امر است. پس از آن تنها در طول عمر ما کسانی از ما که کمی مسن است که ما دیده ایم کابل تبدیل شدن به یک نیروی. و البته در حال حاضر آن را یک کل حیوانات مختلف.

Brancaccio: در حال حاضر سی ان ان بود زود به اخبار کسب و کار. من می گویم "شبانه گزارش کسب و کار" در PBS تلویزیون predates سی ان ان "Moneyline" در حدود یک سال یا بیشتر. اما من به یاد داشته باشید این جوان Lou Dobbs به دنبال من نمی دانم تقریبا بی باک در کسب و کار اخبار ،

ناپولی: بله و مایرون کندل بود که به خوبی شناخته شده مالی نویس استوارت Varney, آنها آغاز شده "Moneyline." شما می دانید زمانی که آنها شروع به سی ان ان نمی دونسته چی رفتن آنها انجام دهید برای پر کردن وقت. آنها نیست بنابراین مطمئن شوید که خود را دارند. در آنجا بود که خبر شد به ارزش 24 ساعت خواهد بود و مردم به تماشای آن ؟ و بنابراین یکی از مواد تشکیل دهنده شد اخبار مالی بود که اساسا به عنوان مایرون کندل گفت: وسیع زمین های بایر در شبکه خبر. کسانی که بچه ها کسب و کار خبرنگاران است که وجود داشته و وجود دارد بسیار کمی در تلویزیون — تنها شاید یک یا دو بازدید هفته. به طوری که آنها افزایش آن را به یک سطح جدید قبل از CNBC در آمد و آن را 24 ساعت ، و البته شما.

Brancaccio: آره, من می دانم. ما ایجاد کرده اید یک بیت از یک هیولا در اینجا. در حال حاضر در اینجا ما 40 سال بعد, اینترنت, پمپ, اخبار 24/7. اما آنچه شما باید متوجه باشید که قبل از کابل نیوز و CNN شما اغلب مجبور به صبر کنید تا شب اگر شما می خواستم برای دیدن تصاویر متحرک از چه خبر است. و این یکی از اساسی ترین تغییرات نه تنها رسانه ها بلکه از جامعه من حدس می زنم.

ناپولی: کاملا. موسس رئیس جمهور از سی ان ان ریس Schonfeld گفت: او می خواست مردم را به تماشای اخبار گشوده است. و این که چرا این داستان حتی اگر شما به سابقه است مربوط به امروز است. چرا که نگاهی به آنچه در او ایجاد شده است. نگاهی به آنچه این 300 نفر را که آغاز سی ان ان ایجاد شده در سال 1980. اخبار شد و داستان خود را برای بهتر شدن یا بدتر و البته که شتاب و حتی بیشتر با اینترنت.

Brancaccio: آره سوال این است که با کیفیت مناسب است ؟ چرا که حتی زمانی که شما تا به حال یک روزنامه آن شد و سپس به عنوان اولین پیش نویس از تاریخ است. اما اگر شما در هر 15 دقیقه با زنده آمار شما حتی نوشتن اولین پیش نویس از تاریخ است. شما فقط نوع blurting.

ناپولی: راست. و نه شما واقعیت-چک کردن شما فقط اجازه آن را به اتفاق می افتد. و بینندگان در حال تماشای آن را همراه با شما مانند یک رویداد ورزشی. اخبار واقعا شد ورزش.

Brancaccio: و آن را روشن است که بزرگتر پول در کابل اخبار اخبار کابل که در آن وجود دارد سیاسی با تکیه به برخی از مرتب کردن. وسط جاده تا به حال کار برای سال های بسیاری برای سی ان ان.

ناپولی: آن خوب بود تا زمانی که وجود دارد رقابت است. شما می دانید, در نهایت, روپرت مرداک, Roger Ailes آمد و شروع به فاکس نیوز که تغییر کل معادله است. اما تا آن زمان خبر شده بود ، و آنها را — شما می دانید وجود دارد خوب قدیمی از مد افتاده جامد اخلاق روزنامه نگاری با کل در حال تکامل تکنولوژی [و] در حال تحول داستان در مقابل از شما. اما آن را هنوز هم یک حیوان های مختلف تا زمانی که رقابت و سی ان ان تا به حال به آن را تغییر دهید تنور به همراه تنور که تا به حال ارائه شده توسط Fox News.

Brancaccio: آره, من به یاد داشته باشید وجود دارد این مفهوم از سی ان ان به عنوان "مرغ ماکارونی شبکه" و یا چیزی شبیه به آن.

ناپولی: آره, آن را در زمان زمان طولانی برای دریافت پذیرش و نه فقط در تلویزیون مشاهده اما توسط مطبوعات سپاه خود را. و احتمالا یکی از اولین پیروزی CNN شد worming راه خود را به کاخ سفید فشار سپاه. از آنجا که شبکه های تاریخی آنها تا به حال این خفه بیش از, اخبار و آنها نمی خواهم کسی دیگری به بخشی از آن. پس از آن واقعا یک floodgate که باز زمانی که سی ان ان آغاز شده است. که آیا شما آن را دوست دارم یا نه, آیا شما فکر می کنم آن خرابه جامعه آن را واقعا مهم است نگاه و فکر می کنم در مورد چگونه ما نیست فقط جایی که ما امروز با این همه اطلاعات و سر و صدا یک شبه. آن بوده است اتفاق می افتد به تدریج در طی چهار دهه گذشته.

Brancaccio: و شما می دانید viscerally همه ما برای اخبار بیشتر و گزینه های بیشتر. اما وقتی فقط چند خبری و قرار دادن چند شبکه وجود دارد چیزی است که ما می تواند تمام سهم شاید با آن موافق نیست اما به اشتراک گذاشتن تجربه. منظورم این است که آیا شما فکر می کنم که آنچه در آغاز با سی ان ان اما در حال حاضر گسترش به بسیاری از دیگر اخبار کابل شبکه با امتیاز های مختلف که در حال کمک به قطبش است که ما نه فقط در این کشور بلکه در سراسر جهان ؟

ناپولی: بدون شک آن را نهایی پارادوکس از آنجا که آن را آزادتر از همیشه برای فرد به طور متوسط به خارج و شروع به کاری کنید صدای خود را شنیده. و در عین حال که می آید با مسئولیت فوق العاده ای است که بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به. بله بهتر از همیشه بیشتر تنوع بیشتر شمول تر از همیشه به دلیل آن قطعا بسیار همگن بسیاری از افرادی که در حال اجرا در تلویزیون اخبار را قبل از سی ان ان آمد. اما آن را با یک قیمت بزرگ.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن