چگونه به خرید یک خانه با درآمد کم در سال 2020

آن را ممکن است (و شدنی) به خرید یک خانه با درآمد کم هنگامی که شما خرید یک خانه با درآمد کم شما با موانع مختلف

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

آن را ممکن است (و شدنی) به خرید یک خانه با درآمد کم

هنگامی که شما خرید یک خانه با درآمد کم شما با موانع مختلف.

این آسان نیست برای صرفه جویی در پرداخت در حالی که اجاره. و شما ممکن است یک زمان سخت تر نگه داشتن خود را بدهی به نسبت درآمد و نمره های اعتباری بکر.

خوشبختانه وجود دارد که دولت موظف به برنامه های برای کمک به کم درآمد افراد به مالکیت خانه.

و شانس هستند که شما واجد شرایط برای حداقل یکی از آنها.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 3rd, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


9 راه برای خرید یک خانه با درآمد کم

حتی با درآمد کم وجود دارد بسیاری از برنامه ها و گزینه های در دسترس برای کمک به شما در خرید یک خانه. در اینجا خلاصه ای از 8 برنامه های محبوب در نظر گرفته شده برای کمک به کاهش-درآمد اجاره تبدیل شدن به صاحب خانه:

 • این HomeReady و ممکن است وام از ویژگی های کم شرایط پرداخت; فقط 3 درصد قیمت خرید خانه را
 • وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن اجازه می دهد تا شما را به خرید یک خانه بدون پول پایین و 100 درصد تامین مالی
 • خانه و وام به طور خاص برای خریداران خانه و نیاز به حداقل نمره اعتباری و یا پرداخت
 • FHA وام خانه بزرگ برای خریداران با کاهش اعتبار نمره و یا سطوح بالاتر از بدهی. آنها راحت تر به واجد شرایط برای بسیاری از دیگر برنامه های
 • خوب همسایه درب بعدی برنامه ارائه می دهد مزایای منحصر به فرد برای پرستاران اولین پاسخ دهندگان و معلمان
 • ساخته شده و خانه های تلفن همراه برخی از مسکن مقرون به صرفه ترین گزینه است و می تواند تامین مالی با بسیاری از جریان اصلی برنامه های وام مسکن
 • وام مسکن اعتبار گواهینامه شما یک اعتبار مالیاتی برابر برخی از درصد بهره وام مسکن خود را
 • پرداخت کمکدر اشکال کمک های مالی و یا وام ارائه کمک به مردم در "محروم" یا "کلنگی" در مناطق بدون در نظر گرفتن درآمد
 • وام های شخصی ممکن است قادر به کمک به شما در خرید یک قیمت پایین تر, صفحه اصلی

ما پوشش هر یک از این برنامه ها در زیر جزئیات بیشتری شروع با برنامه های وام مسکن برای اقشار کم درآمد خریداران خانه.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 3rd, 2020)

کم درآمد وام خانه

بسیاری از بهترین برنامه های وام مسکن هستند تنها در دسترس به homebuyers با درآمد کم یا متوسط. آنها راه حل زمانی که شما سوال است که "چگونه به خرید یک خانه با درآمد کم و اعتبار خوب?"

این کم درآمد وام خانه ارائه یک یا بیشتر از مزایای از جمله:

 • کمتر از نرخ بهره بازار و پرداخت
 • تخفیف در بیمه وام مسکن
 • کم پیش پرداخت مورد نیاز
 • پرداخت کمک (کمک های مالی و وام)

بسیاری از این برنامه ها شما نیاز به تکمیل برخی از فرم تایید خریدار آموزش و پرورش به خصوص اگر شما برای اولین بار-تایمر. و همه آنها نیاز شما را به در خانه زندگی می کنند — هیچ خانه تعطیلات و یا اجاره مجاز است.

وام دهندگان نیز پیشنهاد مورد حمایت دولت برنامه هایی که در حال محدود نمی شود درآمد اما خود از ویژگی های مفید برای homebuyers که درآمد کمتر است.

HomeReady و امکان استفاده

Fannie Mae HomeReady برنامه و صفحه اصلی امکان استفاده از وام از فردی مک قابلیت کم کردن پرداخت مورد نیاز است. شما فقط نیاز به سه درصد قیمت خرید خانه را و است که می تواند یک هدیه کمک مالی یا وام از یک منبع قابل قبول.

علاوه بر این, وام مسکن بیمه برای این کم درآمد وام خانه است که با تخفیف. با سه درصد پایین استاندارد بیمه وام مسکن برای خریدار با 720 نمره FICO است .95 درصد در هر سال است. با این ویژه برنامه هر چند ممکن است به شما پرداخت فقط 0.65 0.77 درصد است.

هیچ حداقل مورد نیاز سهم از وام گیرنده. حتی بهتر, صفحه اصلی فروشنده مجاز است برای پرداخت هزینه های بسته تا سه درصد از قیمت خرید. به جای مذاکره کاهش قیمت فروش سعی کنید درخواست فروشنده برای پوشش هزینه های بسته خود را.

وزارت کشاورزی ایالات متحده (مسکن روستايی) وام مسکن

اگر شما در حال خرید در محدوده شهرستان, شما ممکن است واجد شرایط برای یک وزارتخانه وام خانه. این برنامه ایجاد شده برای کمک به وام گیرندگان کم به متوسط درآمد خرید خانه در مناطق روستایی است.

حدود 40 درصد از جمعیت ایالات متحده زندگی در تعیین مناطق روستایی است. با وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن شما می توانید خرید یک خانه بدون پول پایین و 100 درصد تامین مالی است.

وجود دارد دو نوع از کشاورزی وام — تضمین برنامه برای کسانی که با درآمد که همین حالا بیش از 115 درصد مساحت متوسط درآمد (امی) و با لينک مستقيم برنامه برنامه برای کسانی که با درآمد بین 50 و 80 درصد از امی.

USDA تایید وام دهندگان وام مسکن را وام های تضمین در حالی که دولت بودجه وام های مستقیم و بدون مربوط به وام دهندگان خصوصی در همه.

VA وام خانه

VA وام مسکن برای نظامی homebuyers است به طور خاص برای کم درآمد متقاضیان, اما آن را مفید به چند دلیل.

اول وجود ندارد و حداقل نمره اعتباری تحت برنامه (اگر چه وام دهندگان می توانید خود را اضافه کنید حداقل اگر آنها می خواهند به).

دوم وجود دارد بدون پیش پرداخت مورد نیاز است. شما می توانید با سرمایه گذاری 100 درصد از قیمت خرید.

سوم وجود ندارد و وام مسکن بیمه. VA بودجه هزینه می تواند پیچیده را به مبلغ وام.

در نهایت VA وام مسکن اجازه می دهد تا فروشندگان به پرداخت چهار درصد از قیمت خرید در هزینه های اختتامیه. بنابراین شما می توانید به یک خانه با هیچ چیز خارج از جیب.

FHA home loans

FHA وام به طور خاص در نظر گرفته شده برای درآمد پایین-اعتبار و/یا خریداران بار اول صفحه اصلی.

این برنامه که با حمایت اداره مسکن فدرال باعث می شود آن را آسان تر برای تبدیل شدن به صاحب خانه با آرامش استانداردهای وام گیرندگان باید برای به دست آوردن یک وام مسکن.

با توجه به وام دهنده شما با استفاده از, شما ممکن است قادر به گرفتن یک FHA وام با یک بدهی به نسبت درآمد تا 45 درصد یا نمره های اعتباری به عنوان کم به عنوان 580. انتخاب وام دهندگان حتی اجازه می دهد نمرات اعتباری با شروع از 500 تا زمانی که خریدار می تواند 10 ٪ پیش پرداخت.

با تشکر از این قدرت پردازش و دیگران, FHA وام یکی از محبوب ترین پایین-پایین-پرداخت وام مسکن در بازار است.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 3rd, 2020)

خوب همسایه درب بعدی

این برنامه ارائه می دهد مزایای منحصر به فرد برای پرستاران اولین پاسخ دهندگان و معلمان است. اگر شما واجد شرایط, شما می توانید خرید هود خانه سلب حق اقامه دعوی در 50 درصد تخفیف. استفاده از FHA وام مسکن شما فقط نیاز به $100 برای پرداخت.

شما در پیدا کردن خانه در HUD وب سایت شما نیاز به یک مجوز املاک و مستغلات عامل برای قرار دادن پیشنهاد خود را برای شما.

اگر پیشنهاد خود را پذیرفته است و شما واجد شرایط برای تامین مالی شما دریافت صفحه اصلی. 50 درصد تخفیف می سازد آن را بسیار مقرون به صرفه تر. این تخفیف در واقع یک وام مسکن دوم است.

این وام مسکن دوم, هر چند هیچ علاقه و بدون نیاز به پرداخت. زندگی در خانه به مدت سه سال و وام مسکن دوم خاتمه یافته است.

ساخته شده و خانه های تلفن همراه

تولید مسکن است که برخی از مقرون به صرفه ترین در اطراف. خانه در تایید مبانی و مشمول مالیات به عنوان املاک و مستغلات می تواند به تامین مالی با بسیاری از جریان اصلی برنامه های وام مسکن.

بسیاری از برنامه ها نیاز به کمی بالاتر پایین پرداخت و یا محدود تر شرایط برای تولید خانه.

گرفتن وام مسکن برای تولید و یا تلفن همراه صفحه اصلی

HomeReady برای مثال افزایش حداقل پرداخت پایین از سه درصد به پنج درصد اگر شما سرمایه گذاری در یک خانه تولید.

خانه های تلفن همراه است که طبقه بندی شده به عنوان املاک و مستغلات می تواند خریداری شده با وام های شخصی مانند FHA عنوان 2 برنامه. این وام های مسکن به این دلیل که خانه ها در نظر گرفته نمی املاک و مستغلات.

وام های شخصی

یک استراتژی برای استفاده از اگر شما دارای درآمد پایین تر است به پرداخت یک زیر قیمت بازار برای خانه.

اغلب خانه که financeable با یک وام مسکن سنتی را بسیار کم و قیمت خرید. فروشنده به سادگی می خواهد به فروش خانه اما هیچ کس می تواند یک وام بر روی آن.

در این موارد شما می تواند با استفاده از وام های شخصی است. این وام ها وابسته اموال در همه. وام دهنده نمی خواهد خواست برای ارزیابی به این دلیل که خانه است نه وثیقه.

شما می توانید دریافت تایید شده برای وام شخصی با سرعت بیشتری نسبت به یک وام مسکن سنتی است. و تصویب بار سریع تر بیش از حد.

وام مسکن اعتبار گواهینامه (MCCs)

وام مسکن اعتبار گواهینامه (MCCs) اجازه می دهد تا شما را به کشش اصلی خود را-قدرت خرید. اگر شما با درآمد واجد شرایط دستورالعمل شما یک اعتبار مالیاتی برابر برخی از درصد بهره وام مسکن خود را.

وام دهندگان مجاز به اضافه کردن این اعتبار به واجد شرایط درآمد زمانی که آنها تعهد وام مسکن خود را. این اجازه می دهد تا شما را به واجد شرایط برای وام مسکن مبلغ از شما در غیر این صورت می تواند.

وام مسکن اعتبار گواهینامه های صادر شده توسط بسیاری از کشورهای استان ها و شهرستانها و قوانین و مقادیر متفاوت است به طور گسترده ای.

پرداخت کمک (DPA)

پرداخت کمک های ممکن ارائه شده توسط موسسات خیریه, سازمان های دولتی و کارفرمایان و منابع دیگر. معمولا طول می کشد قالب کمک بلاعوض و یا وام.

اکثر برنامه های تحمیل نوعی از درآمد محدودیت در دریافت کنندگان. برخی از ارائه کمک به افرادی که خرید در "محروم" یا "کلنگی" در مناطق بدون در نظر گرفتن درآمد.

میانگین پرداخت کمک حدود 12000 دلار. با کمال تعجب بسیاری از کسانی که واجد شرایط برای DPA هرگز برای آن اعمال می شود — چرا که آنها نمی دانند که در آن وجود دارد.

اگر شما, شما نمی توانید

در حال حاضر شما می دانید در مورد این برنامه پس از خود بپرسید محلی عوامل املاک و مستغلات و یا سازمان مسکن مورد کسانی که ممکن است به شما اعمال می شود.

آن را ممکن است برای مردم را به خرید یک خانه با درآمد پایین و هیچ چیز پرداخت از جیب.

بین پرداخت کمک امتیازات از فروشندگان و یا برنامه های دیگر مانند جامعه ثانیه شما می توانید خرید خانه با پول به عنوان طولانی به عنوان درآمد و اعتبار در دستورالعمل برنامه.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 3rd, 2020)

پرسش و پاسخ

چگونه می توانم به شما خرید یک خانه با کم درآمد ؟

آن را بسیار ممکن است برای خرید یک خانه با درآمد کم. اما شما باید بدانید که برنامه وام مسکن را قبول نرم افزار خود را. وجود دارد بسیاری از وام های طراحی شده برای کمک به شما در خرید یک خانه با درآمد کم. چند گزینه های محبوب عبارتند از:

FHA وام — اجازه می دهد تا کم درآمد و به عنوان کمی تا 3.5 درصد پایین یا 500 نمره های اعتباری
وزارت کشاورزی ایالات متحده وام — به طور خاص برای کم درآمد خریداران در مناطق روستایی و مناطق حومه
وام — خوب صفر-گزینه پایین و کم درآمد جانبازان و اعضای
HomeReady وام — جدیدتر وام کم درآمد خریداران فقط با 3 درصد کاهش
خانه ممکن است وام — فقط 3 درصد پایین به صورت "بسیار پایین و کم و متوسط درآمد وام گیرندگان"

شما می توانید خود را کشف کم درآمد از صفحه اصلی گزینه های خرید در اینجا.

چگونه می توانم واجد شرایط برای اقشار کم درآمد وام مسکن ؟

اینکه آیا یا نه شما واجد شرایط برای اقشار کم درآمد وام مسکن بستگی به برنامه. برای مثال, شما ممکن است واجد شرایط برای یک FHA وام مسکن فقط با 3.5 درصد پایین و 580 نمره های اعتباری. یا اگر خانه خود را در یک واجد شرایط منطقه و شما در زیر محلی درآمد کلاه, شما ممکن است قادر به گرفتن یک صفر پایین USDA وام مسکن. جانبازان واجد شرایط می تواند برای اقشار کم درآمد وام مسکن با استفاده از یک وام. و یا شما می توانید درخواست برای وام مسکن با یک شرکت وام گیرنده و واجد شرایط بر اساس ترکیب درآمد. مشاهده بیشتر کم درآمد وام در اینجا.

چه برنامه های در دسترس برای اولین بار خریداران خانه?

تخصصی برنامه های وام مسکن می تواند کمک به خریداران خانه اولین بار غلبه بر موانع مانند کم اعتبار یا درآمد کوچکتر پایین پرداخت و یا سطوح بالای بدهی. چند برنامه خوب در دسترس برای اولین بار خریداران خانه شامل فردی مک در خانه ممکن است وام مسکن; Fannie Mae HomeReady وام مسکن ؛ معمولی 97 وام مسکنو اوراق با پشتوانه وام های مانند FHA, کشاورزیو , VA. اولین بار خریداران خانه همچنین می توانید درخواست برای پرداخت کمک های مالی خود را از طریق دولت و یا محلی بخش مسکن.

می تواند به دولت کمک من در خرید یک خانه ؟

وجود دارد تعدادی از راه هایی که دولت می تواند کمک به شما در خرید یک خانه. شاید مستقیم ترین راه برای دریافت کمک از دولت است که با استفاده از پرداخت کمک — که یک کمک مالی یا وام کم بهره برای کمک به شما را پرداخت. شما همچنین می توانید خرید یک خانه با استفاده از یک دولت حمایت وام مسکن مانند FHA یا USDA. با این برنامه دولت اساسا بیمه وام بنابراین شما می توانید با خرید یک درآمد پایین تر نمره های اعتباری و یا پرداخت از شما می تواند در غیر این صورت.

چگونه می توانم خرید یک خانه بدون اثبات درآمد ؟

شما می توانید دیگر خرید یک خانه بدون اثبات درآمد. شما باید برای اثبات شما می توانید پرداخت وام به نوعی. اما در حال مدرن جایگزین برای اعلام درآمد وام. برای مثال شما می توانید نشان می دهد "اثبات درآمد" از طریق صورتحساب های بانکی و دارایی و یا حساب های بازنشستگی به جای W2 فرم های مالیاتی (روش سنتی). بسیاری از افرادی که می خواهید برای خرید یک خانه بدون اثبات درآمد این روزها پیدا کردن یک بیانیه بانک وام به یک گزینه خوب است.

چگونه می توانم شما را به اجاره خود را ؟

اجاره گزینه و یا "اجاره به خود" نیست دقیقا چه آن را مانند تلفن های موبایل. شما به سادگی نمی اجاره تا خانه پرداخت. در عوض, شما معمولا به پرداخت اجاره برای مدت زمان معینی. که بیش از حد اجاره می رود و سپس نسبت به پرداخت زمانی که شما خرید خانه در تاریخ بعد. اجاره-به-خود را ممکن است کمک به شما در خرید یک خانه اگر شما لازم نیست که مقدار زیادی از پول نقد در دست راست در حال حاضر. اما اجاره-به-خود نیاز به فروشنده همکاری و همراه با خطرات منحصر به فرد. یادگیری در مورد چگونه شما اجاره-به-خود را در اینجا.

من می تواند اجاره را به خود بدون پرداخت ؟

اجاره به خود به این معنا نیست شما می توانید خرید یک خانه بدون پیش پرداخت. هنگامی که شما اجاره-به-خود شما پرداخت اضافی اجاره هر ماه آن را به سمت خود پرداخت و بعد از آن. و معمولا اجاره-به-خود قرارداد شامل یک گزینه "هزینه" که بسیاری مانند پرداخت. هزینه گزینه کوچکتر است — فکر می کنم 1 ٪ از قیمت خرید به جای 3-20% — و آن را در نهایت می رود نسبت به خرید خود را. اما هنوز هم چند هزار دلار باید پرداخت در صف مقابل برای امن مناسب برای خرید خانه بعد از آن.

می توانم دریافت کمک مالی برای خرید یک خانه ؟

بله, شما می توانید کمک مالی برای خرید یک خانه. یا حداقل شما می توانید برای درخواست کمک مالی برای خرید یک خانه. اینها به نام "پرداخت کمک" کمک های مالی. آنها نمی پرداخت برای خانه, اما آنها می تواند کمک به پوشش پرداخت شما را به یک وام مسکن بیشتر مقرون به صرفه است. شما به احتمال زیاد به واجد شرایط برای کمک به خرید یک خانه اگر شما از کم به متوسط درآمد و زندگی در یک "منطقه هدف." ببینید ما راهنمای کامل برای پرداخت کمک های, کمک های مالی و وام های اینجا.

آنچه امروز نرخ وام مسکن کم درآمد homebuyers?

بسیاری از برنامه های است که اجازه می دهد شما را به خرید یک خانه با درآمد پایین باید نرخ پایین تر از استاندارد وام مسکن.

حتی وام مورد حمایت دولت نرخ تعیین شده توسط دولت است. شما باید برای به دست آوردن چند نقل قول از وام دهندگان مختلف را انتخاب کنید و سپس خود را به بهترین معامله.

بررسی نرخ جدید (Jul 3rd, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن