6 نکته برای پیدا کردن یک عامل املاک و مستغلات

یک عامل املاک و مستغلات می تواند باعث شکستن و یا خانه خود را خرید هنگامی که شما خرید یک خانه خود را نماینده ام

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

یک عامل املاک و مستغلات می تواند باعث شکستن و یا خانه خود را خرید

هنگامی که شما خرید یک خانه خود را نماینده املاک و مستغلات می تواند یک دارایی قدرتمند.

آنها به شما نشان می دهد خانه ها و توصیه زیادی می یابد به عنوان به زودی به عنوان آنها می آیند در بازار, در حالی که همچنین ارائه بینش ارزشمندی و مشاوره در مورد فرایند خرید.

و هنوز بیش از یک سوم از های اخیر خریداران می گویند که آنها نمی خواهد استفاده مجدد از گذشته خود را نماینده املاک و مستغلات.

پس چگونه شما می توانید مطمئن شوید که شما انتخاب فرد مناسب برای این کار ؟

ترفند این است که یادگیری به دامپزشک توصیه هایی برای پیدا کردن یک عامل است که به بهترین وجه نشان دهنده نیازهای شما.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 15th 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چگونه برای پیدا کردن یک عامل املاک و مستغلات

در اینجا شش مرحله شما می توانید برای پیدا کردن یک عامل املاک و مستغلات که مفید تجربه کرده و منافع خود را به عنوان یک خریدار خانه در نظر داشته باشید:

1. صحبت کردن با وام دهنده قبل از پیدا کردن یک عامل املاک و مستغلات

خود را ضربه ممکن است برای تماس با یک عامل املاک و مستغلات بلافاصله بنابراین شما می توانید شروع به دنبال در خانه.

اما شما در واقع می خواهید برای تماس با وام دهندگان برای اولین بار برای به دست آوردن یک حس از برنامه های وام مسکن در دسترس در منطقه شما و به prequalified برای یک وام مسکن.

وام مسکن مدرک پیش یا preapproval به شما می دهد یک برآورد چقدر خانه شما می توانید استطاعت.

بدون گرفتن قبل از تصویب اولین, شما در معرض خطر استخدام یک عامل تنها به نگاه در خانه های وام دهنده تایید نخواهد شد شما به خرید.

این یک تضمین از وام دهندگان نیاز به دامپزشک درخواست خود را از طریق دقیق استانداردهای اختصاصی قبل از اینکه شما می توانید یک وام.

اما یک preapproval فراهم می کند یک تصویر لحظهای از آنچه شما به احتمال زیاد برای واجد شرایط بر اساس درآمد خود سابقه اعتباری و بدهی های جاری-به-نسبت درآمد (DTI).

بدون شما در معرض خطر استخدام یک عامل تنها به نگاه در خانه که وام تایید نخواهد شد شما به خرید.

شما باید موفقیت های بیشتر اگر شما می دانید که شما دنبال آن هستید در خانه و در داخل بودجه خود را از شروع.

از پیش تایید شده برای وام مسکن (Jul 15th 2020)

2. درخواست خانواده و دوستان و همسایگان برای عامل, توصیه های

ما خیلی عادت به گوگل هر سوال که میآید به سر ما آن را حس می کند که خود را ضربه ممکن است به انجام یک جستجوی آنلاین برای عوامل املاک و مستغلات به عنوان به خوبی.

اما وقتی که می آید به انتخاب عامل مناسب, هیچ چیز ضربان قدیمی کلمه از دهان توصیه می شود.

دوستان و خانواده خود را به شما بگویم همه چیز شما را پیدا خواهد کرد در یک عامل وب سایت — مانند این که آیا آنها در پاسخ به ایمیل ها و متون, چگونه فعال آنها مورد توصیه listings و به طور کلی رفتار است.

در حالت ایده آل شما می خواهید خود را عامل به دانش عمیق در مورد روند در بازار محلی خود را و یک غریزه برای این نوع از خواص است که با توجه به نیازهای خود و خرید توانایی های خود.

این مهم است که شما اعتماد به خود را نماینده املاک و مستغلات به خاطر شما کار با آنها از نزدیک در سراسر homebuying روند.

از نزدیکترین افراد به شما یک غریزه برای شخصیت شما با آنها هستید به احتمال زیاد به ژل و آنها می توانند به شما در داخل حرکت شبیه چمچه زنی در مورد آنچه آن را مانند به کار با یک عامل خاص.

همسایگان خود را نیز منابع خوبی از آنجا که عامل آنها استفاده می شود به احتمال زیاد می داند این منطقه که در آن شما می خواهید برای خرید.

در حالت ایده آل شما می خواهید خود را عامل به دانش عمیق در مورد روند در بازار محلی خود را و یک غریزه برای این نوع از خواص است که با توجه به نیازهای خود و خرید توانایی های خود.

3. درخواست های قبلی خود را برای توصیه های

اگر شما خریداری یک خانه قبل از اما گذشته خود را عامل کار نمی کند در منطقه که در آن شما می خواهید به حرکت می کند بپرسید که آیا آنها هر گونه تماس در این منطقه است.

عامل دیگری ممکن است قادر به هدایت شما را نسبت به معتبر آژانس های املاک و مستغلات و یا حتی ممکن است می دانم که یک نماینده محلی که خواهد بود مناسب برای شما.

به عنوان بزرگ به عنوان خانواده توصیه ها وقتی که می آید به خرید تجربه یک شخص عامل مختلف را بر روی چه چیزی باعث می شود کسی که در کار خود را بزرگ.

گرفتن خود را از نظر حرفه ای می تواند کمک به شما را گرد مشاهده تمام گزینه های خود را.

4. بررسی بررسی آنلاین به دامپزشک بالقوه عوامل املاک و مستغلات

در اینجا است که یک جستجو در گوگل نمی آید در دستی هنگامی که شما نیاز به پیدا کردن یک عامل املاک و مستغلات.

هنگامی که شما جمع آوری کرده ایم لیست خود را از توصیه وقت خود را صرف جستجو نام خود را آنلاین. ببینید اگر دیگر homebuyers خود را به اشتراک بگذارید دوستان و اعضای خانواده نظرات.

چند پرسش های مفید در مورد فکر می کنم هنگامی که به دنبال در املاک و مستغلات عامل, بررسی هستند:

  • آیا این عامل را بررسی بیحوصلگی حرف زدن?
  • آنها شناخته شده برای معاملات اتفاق می افتد ؟
  • آنها از نظر احساسی و لجستیکی حمایت?
  • آیا خریداران می گویند که آنها به سرعت پاسخ به سوالات ؟
  • آنها به طور معمول کار با خریداران در جمعیتی خود را?

یک عامل است که آثار اغلب با افرادی شبیه به شما از نظر درآمد خود را و نیازهای زندگی ممکن است بهتر مجهز به پیش بینی تنظیمات خود را و نشان می دهد خانه را که بستم علاقه خود را.

5. دیدار با نماینده چهره به چهره قبل از استخدام آنها

فقط به عنوان شما باید درخواست برای وام مسکن با حداقل سه وام دهندگان شما همچنین می خواهید به ملاقات با چند عوامل قبل از تصمیم گیری در یک.

درست است که حتی اگر یک دوست یا خویشاوند شما معرفی به یک عامل آنها شخصا می دانم. فقط به دلیل یک عامل است که یکی از دوستان پدر خود را بدان معنا نیست که آنها بهترین فرد برای نمایندگی شما.

زمانی که شما صحبت کردن با عوامل مختلف بپرسید در مورد انواع خواص آنها در تخصص و نوع مشتریان با آنها به طور معمول کار می کنند.

اگر شما به دنبال یک خانه شروع, شما نمی خواهید به ثبت نام با یک عامل است که به طور معمول با این نسخهها کار با لوکس خریداران.

زمانی که شما صحبت کردن با عوامل مختلف بپرسید در مورد انواع خواص آنها در تخصص و نوع مشتریان با آنها به طور معمول کار می کنند.

از عوامل املاک و مستغلات در کار کمیسیون, آنها ممکن است در نهایت پاسخگو کمتر از شما می خواهم چرا که آنها با تمرکز بر بزرگتر می پردازد. شما می خواهید به کار با کسی که می تواند به شما حمایت کامل خود را.

سوال در مورد کار خود را سبک به عنوان به خوبی. آنها "همیشه در"? شما می توانید آنها را پس از ساعت ها با سوالات ؟ چگونه اغلب آنها در خارج از دفتر ؟

فکر می کنم از طریق انتظارات خود را برای خود را نماینده املاک و مستغلات و مطمئن شوید که رویکرد خود را یک مسابقه برای آنچه شما می خواهید.

بیش از حد اغلب خریداران خانه که خیلی مشتاق به خانه شکار که آنها با عجله به رابطه با یک عامل املاک و مستغلات است که واقعا مناسب برای نیازهای خود.

6. بررسی کنید که خود عامل مجوز تا تاریخ

عوامل املاک و مستغلات باید نگه معتبر زمان مجوز به منظور قانونی مشاوره و نمایندگی شما در یک معامله است.

قبل از اینکه شما متعهد به یک عامل ارتباط و بررسی کنید که آنها مجوز توسط چک کردن انجمن ملی از Realtors (NAR) پایگاه داده.

شما همچنین می توانید نگاه کردن دولت خود را انجمن و جستجو برای اعتبار خود را از طریق سایت خود را در صورتی که یک گزینه و یا تماس با انجمن و کمک بخواهید.

امیدوارم هر عامل توصیه می شود به شما یک مدرک معتبر و در حال حاضر مجوز. اما دو-چک کردن سریع و آسان است و شما می تواند صرفه جویی بسیاری از مشکلات بعد از آن اگر چیزی درست نیست.

چرا از آن بسیار مهم برای پیدا کردن یک عامل املاک و مستغلات

نماینده املاک و مستغلات خوب نیست فقط کمک به شما در پیدا کردن خانه رویایی خود را. آنها همچنین حمایت شما در طول فرآیند خرید است. آنها را نشان می دهد مناسب شروع ارائه و کمک به شما در ساخت یک پیشنهاد رقابتی در بازار است.

چون آنها را دیده ام بسیاری از معاملات موفق — شکست — یک عامل می تواند چشم انداز اگر شما از دست دادن در خانه رویایی خود را و یا در روند بازرسی تا نوبت به برخی از عمده پرچم قرمز.

خود را نماینده املاک و مستغلات را نیز مذاکره قیمت خرید و همچنین به عنوان جزئیات مانند که برخی تعمیرات و آیا فروشنده کمک خواهد کرد که با بسته شدن هزینه ها (که می تواند تا 5 درصد از وام مسکن خود را).

شما نیاز به یک عامل املاک و مستغلات شما می توانید اعتماد. به همین دلیل جستجوی خود را باید در واقع شروع در فرد به جای آنلاین.

اگر چه شما احتمالا kickstarted خانه خود را شکار با تورهای مجازی در Zillow و Trulia شما می خواهید به منبع خود را نماینده املاک و مستغلات توصیه های از مردم شما می دانید.

بیشتر در دنیای واقعی بینش شما در مورد یک عامل بهتر به اطلاع شما خواهیم بود — و موفق تر از یک تجربه خرید از خانه شما به احتمال زیاد به.

افکار نهایی

هیجان خرید یک خانه ممکن است شما مایل به پیدا کردن یک عامل املاک و مستغلات هر چه زودتر به جای بعد.

اما از آنجا که این یک رابطه مهم است, آن را به ارزش گرفتن وقت برای کشف کردن است که بهترین راه حل مناسب به نمایندگی از شما و کسی که شما می خواهید برای کار با سراسر هیجان — اما همچنین استرس زا و احساسی — روند.

بررسی نرخ جدید (Jul 15th 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن