8 میلیارد دلار گاز طبیعی خط لوله گاز لغو شد, بالا بردن سوال در مورد سوخت آینده

بلند پروازانه اطلس خط لوله که برای عبور از آپالاچی نوین و حمل گاز طبیعی از زیرزمینی چاه در غرب ویرجینیا به مشت

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

بلند پروازانه اطلس خط لوله که برای عبور از آپالاچی نوین و حمل گاز طبیعی از زیرزمینی چاه در غرب ویرجینیا به مشتریان در ویرجینیا و کارولینای شمالی نامیده می شد توسط توسعه دهندگان آن در روز یکشنبه ، گاز طبیعی یک سوخت فسیلی است که به طور گسترده ای در نظر گرفته پاک تر از زغال سنگ برای تولید برق اما لغو کرده است تحلیلگران بازار سوال خود را در دراز مدت در آینده به عنوان یک "پل سوخت" به یک انرژی های تجدید پذیر در آینده.

توسعه دهندگان انرژی دوک در کارولینای شمالی و سلطه انرژی در ویرجینیا ذکر "غیر قابل قبول لایه ای از عدم قطعیت" ناشی از اجازه چالش های محیطی از منتقدان. مخالفان در ویرجینیا مرکزی می ترسید که انفجار درگیر در ساخت و ساز این پروژه را آلوده کنند آبراه.

"تلاش خود را برای قطع کردن پروژه های شبیه به این اطلس خط لوله در دادگاه فقط باعث می شود خطر اعدام بیش از حد بالا افق سرمایه گذاری بیش از حد نامشخص" گفت: Ryan Wobbrock انرژی تحلیلگر در باند-رتبه شرکت مودی.

این چالش ها به گاز نیست فقط بیا از گروه های زیست محیطی ، بسیاری از ایالت ها می اندیشند و گاز داده شده و برنامه ای برای رفتن کربن خنثی در حدود 2050.

"از بازار منظر ما شاهد یک تغییر به دور از گاز طبیعی در بخش برق است که تحت فشار قرار دادند توسط دولت تنظیم و قانونگذاران ایالتی گفت:" کریستین Tezak مدیر عامل در شرکت تحقیقات ClearView انرژی همکاران.

موانع افزایش یک سوال بزرگتر برای آینده نقش گاز طبیعی در ایالات متحده ترکیب انرژی تحلیلگران می گویند. یک دهه پیش هنگامی که این روش از انرژی استخراج شناخته شده به عنوان fracking یا هيدروليكي تحویل فراوان منابع گاز طبیعی اغلب لقب "پل سوخت" برای کمک به آمریکایی ها انتقال از سوخت زغال سنگ و برق و باد و انرژی خورشیدی.

"اگر گاز بود همیشه یک پل سوخت و من فکر می کنم ما در حال آمدن به انتهای پل" گفت: نوح Sachs استاد حقوق در دانشگاه ریچموند. "و آب و برق هستند گفت: ما فکر نمی کنم ما نیاز به این خط لوله است."

تا مطمئن شوید که برخی از سرمایه گذاران هنوز هم شرط بندی روی گاز. وارن بافت در برکشایر هاتاوی در یکشنبه پرداخت 4 میلیارد دلار برای به دست آوردن موجود در خطوط لوله گاز و زیرساخت های از قلمرو پس از آن کشیده از پروژه خط لوله.

هنوز آینده خطوط لوله باقی می ماند زیادی علامت سوال.

"احتمالا خواهیم دید این طریق تا پایان سال 2020 حداقل — که هیچ چیز وجود دارد که می توان ساخته شده است" گفت: Brandon بارنز دادخواهی تحلیلگر بلومبرگ در هوش. "وجود دارد فقط نمی تواند."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن