یک شرکت پرتاب ریباند پس از یادگیری درس سخت از COVID-19 شیوع

در نشویل, تنسی, انبار Dunlap & Kyle لیفتراک صدای بوق راه خود را از طریق بوی سنگین لاستیک در میان از 250 ،

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

در نشویل, تنسی, انبار Dunlap & Kyle لیفتراک صدای بوق راه خود را از طریق بوی سنگین لاستیک در میان از 250 ، 000 فوت مربع از مصرف کننده و تجاری درجه لاستیک. اما تایر توزیع شیوع آغاز شد که در اواخر ماه مارس آغاز شده در چوب-paneled دفتر مدیر کل آدم Waldrup.

او توسعه یافته سرد مانند علائم کردم تست شده و متوجه او COVID-19.

"این خیلی سخت به شکل منبع," او گفت:. "ما بسیاری از مردم در داخل و خارج از اینجا. ما سفر فروشندگان که در آن نقطه ما در آورده. اما ما تحویل لاستیک بنابراین فقط گفتن ندارد."

دفتر شرکت در Batesville, می سی سی پی ناگهان messaged هر کس در نشویل به بسته تا مسائل خود را, رفتن به صفحه اصلی و تست شده است. اما آن را در حال حاضر خیلی دیر است. Waldrup را 2 سال با پسر و مادر بیمار.

و virus در حال حاضر آلوده اکثریت تیم فروش است که نشسته است در اغل گاو یا حشم از اتاقهای فقط در خارج Waldrup را اغلب جلسه اطراف خود میز کنفرانس.

Waldrup اشاره کارکنان که تست مثبت: حدود ده نفر از کارگران, 1 در 6 کارکنان. Waldrup گفت: آنها تا به حال به راحتی با های زیادی در غیر این صورت خصوصی اطلاعات سلامت.

آدم Waldrup مدیر کل تایر توزیع کننده Dunlap & کایل اهدا پلاسما پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19. او برای اولین بار از 12 نفر به مریض. همه آنها در حال حاضر زمان برای اهدای پلاسما استفاده شده است که برای درمان بدحال COVID-19 بيمار. (حسن نیت ارائه میدهد آدم Waldrup)

در ابتدا هیچ کس دیگری نشان دادن علائم حتی کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus.

"من متوجه نشدم برای چند روز اول گفت:" تایلر Smallwood که مدیر آن برای دفتر. "این بود تا زمانی که من با استفاده از برخی از ضد عفونی کننده دست و آن را به حال هیچ بو. من مثل این بود که درست به نظر نمی رسد.'"

بیشتر به حال موارد خفیف اما قدیمی ترین — مدیر فروش — پایین آمد با بدترین علائم. فرانک هاروی گفت: او در سمت چپ اتاق که بعد از ظهر پنجشنبه در مورد کسب و کار و هدف قرار دادن شماره خود را.

سپس هنگامی که درجه حرارت مشخصی و فرستاده او را به TriStar Hendersonville مرکز پزشکی او را به حالت زنده ماندن.

"شما باید همه عوامل در برابر شما. شما فقط یک نی نی کمی اضافه وزن دارند و شما گذشته 60," او گفت:. "بنابراین آن را بسیار ترسناک است."

هاروی بازیافت. بنابراین همکاران خود و خانواده خود را. و در حال حاضر آنها در آن بیشتر متمرکز بر فروش لاستیک اما تلاش می شود بیشتر و سخت کوش در مورد کنترل عفونت از قبل.

آنها هنوز هم با پوشیدن ماسک, اما آنها باید آنها را دستی. و مذهبی کارکنان وظیفه با در نظر گرفتن همه متوسط در صبح زمانی که آنها می رسند.

تمام این پروتکل جدید تا به حال شرکت تبدیل به فدراسیون ملی کسب و کار مستقل برای راهنمایی.

"این واقعیت جدید است که در تنظیم و آن را خسته کننده گفت:" الیزابت میلیتو ارشد, مشاوره برای NFIB.

این NFIB دریافت ساده اما پیچیده سوالات: چه کسی شما را به درجه حرارت بالا ؟ و یا شما حتی واقعا می خواهید به آن بروید که اگر آن را مورد نیاز است ؟ و چه خصوصی می تواند شما را حتی در این مورد هر کس شخصی سلامت ؟

این گروه کسب و کار ارائه شده است هدایت برای همه نوع از شرکت ها از انبارها به ناخن سالن. میلیتو گفت: هر کس او را با کار مشتاق و خوشبین به او می گوید که "ما فقط در حال رفتن به سعی کنید برای ایجاد کردن لیموناد لیمو و بازگشت به کار" او گفت:.

تنسی & کایل است که در تلاش برای قرار دادن تجربه خود را با COVID-19 به خوبی استفاده کنید. کارکنان ایم که بهبود در حال گرفتن زمان برای اهدای پلاسما به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. پلاسما است که استفاده می شود در سراسر جهان برای کمک به sickest COVID-19 بيمار در بيمارستان.

در ضمن این شرکت تبدیل شده است راحت تر ساخت آن تجربه ، مدیران عصبی زمانی که آنها برای اولین بار مشتریان گفت که آنها در برخورد با شیوع. اما تایر مغازه ها آنها را با کار گیر با آنها گفت: فروشنده Ty Cordray.

"از آنجایی که ما آمده ایم شلوغ تر از ما تا کنون بوده است," او گفت:. "ما فکر می کنم این دلیل است که ما صادقانه و در صف مقابل."

به نحوی ممکن بود بهترین ماه این شرکت تا به حال با کسب و کار تا 30 درصد. و ژوئن است و پیش بینی می شود حتی بهتر است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب