یک خانواده مزرعه quandry: بچه های کوچک, هیچ مدرسه و برداشت در اطراف گوشه

آن Schwagerl و همسرش پیتر کار تمام وقت خود را در 360 هکتار مزرعه در Browns Valley, مینه سوتا است. اما زندگی خو

توسط AKHBAREMAAAA در 20 تیر 1399

آن Schwagerl و همسرش پیتر کار تمام وقت خود را در 360 هکتار مزرعه در Browns Valley, مینه سوتا است. اما زندگی خود را در دشت نقطه مزرعه متفاوت بوده است به تازگی به عنوان فرزندان خود نشده اند در مدرسه و یا در بعد مراقبت از اواسط ماه مارس به دلیل coronavirus.

"ما تا به حال ما خانواده های درگیر در مزرعه" Schwagerl گفت. "بچه ها شده اند فوق العاده مفید و در عین حال, اما آنها 6 و 4. آن را بسیار سخت برای به دست آوردن آن به کار تمام وقت است."

در طول فصل کاشت در آوریل Schwagerl برطرف شد به خوبی شرایط آب و هوایی. به جای صرف روز خود را در این زمینه با آنها چرخش بین کاشت و کمک به فرزندان خود را با آموزش از راه دور.

Anne and Peter Schwagerl with their two children.
آن و پیتر Schwagerl با دو فرزند خود. (حسن نیت ارائه میدهد آن Schwagerl)

"واقعا علامت سوال بزرگ در حال حاضر این است که آیا در آنجا خواهم بود مدرسه این سقوط" Schwagerl گفت. "از آنجا که فصل برداشت تقریبا بیش از کاشت است که همه دست به دست در عرشه. است که می تواند واقعا سخت به مدیریت با هر دو بچه ها و بدون مراقبت از کودکان."

به عنوان یک کشاورز Schwagerl گفت که او تا به حال برای رسیدن به تمام چیزهایی که او نمی تواند کنترل مانند بازار و یا آب و هوا. عدم قطعیت در اطراف coronavirus و آنچه در آن به معنی برای کودکان است و در عین حال یکی دیگر از چیزی که او نمی توانید کنترل کنید.

"که فقط یک لایه روی کیک که فقط تلاش برای اجازه رفتن و دانستن اینکه چه چیزی قراره اتفاق می افتد که میخوام اتفاق می افتد."

این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از این فرم و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن