"یک لحظه حساب برای ایالات متحده در خانه و خارج از کشور"

بين مداوم جورج فلوید تظاهرات coronavirus همه گیر و مربوط به رکود اقتصادی ایالات متحده در حال تجربه بی سابقه ای

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

بين مداوم جورج فلوید تظاهرات coronavirus همه گیر و مربوط به رکود اقتصادی ایالات متحده در حال تجربه بی سابقه ای تاریخی از لحظه ای. Torrey Taussig مدیر تحقیق و پژوهش در Belfer مرکز علوم و امور بین المللی در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه صحبت به کای Ryssdal در مورد آنچه در این لحظه به نظر می رسد برای U. S از لحاظ جهانی روابط و کشور را به صدا در صحنه جهانی است.

در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

Ryssdal: بیایید شروع تصویر بزرگ اینجا. چه چیزی شما را از این لحظه در این کشور با این همه رفتن و ایده آمریکایی نفوذ در خارج از کشور ؟

Taussig: این است که قطعا یک لحظه حساب برای ایالات متحده در خانه و خارج از کشور. بیایید یک قدم به عقب و حتی قبل از تظاهرات شروع به بحث در مورد چگونه ایالات متحده در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر. و من فکر می کنم که دو موضوع مهم را به تمرکز بر روی. برای اولین بار است که این بیماری همه گیر است reprioritized و انرژی تلاش در ایالات متحده و جاهای دیگر به ملی زنجیره تامین. و مسئله دوم من می خواستم برای تمرکز بر این است که ایالات متحده و کشورهای دیگر ممکن است اقدامات حمایتی به منظور تقویت صنایع داخلی. و من فکر می کنم این خواهد بود البته اثر منفی بر روی تجارت جهانی راه. ما به احتمال زیاد برای دیدن یک به نوبه خود نسبت به حمایت از تولیدات داخلی در حال حرکت رو به جلو است.

Ryssdal: بنابراین اجازه دهید آن را از خارجی نقطه نظر در اینجا برای یک دقیقه. و اگر شما یک سنتی آمریکا متحد بیایید می گویند شما در حال آنگلا مرکل در آلمان و یا بیایید می گویند شما در حال ژاپن و شما به دنبال در چگونه این کشور است دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس اعتراضات و آن نگرش کلی نسبت به امور بین المللی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. چه دل و روده خود را به شما گفتن?

Taussig: انگار است و به طور کلی غم و اندوه و ترس من فکر می کنم در میان متحدان آمریکا است که آنها از دست داده ایم سنتی خود را شریک در حل بزرگ در مسائل جهانی که آیا آنها در بیماری های همه گیر و یا بحران اقتصادی است. و روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت ما پریشان عمده اقتصادی و بهداشت بحران در اینجا در خانه و در حال حاضر تظاهرات که در حال مهار توانایی ما به یک صدای قوی تر برای این ارزش ها در خارج از کشور.

Ryssdal: آیا هر چیزی در معرض خطر در این لحظه برای امریکا و موقعیت به عنوان یک جهانی از لحاظ اقتصادی غالب بازیکن ؟ چه در خط ؟

Taussig: راه های بسیاری وجود دارد که ایالات متحده انجام نفوذ در خارج از کشور, اقتصادی و در غیر این صورت. من نگران این است که یک زمان که در آن ما در حال دیدن ما تشکیل قدرت ما ائتالف قدرت به شدت کاهش می یابد, چه می شود که به دلیل حواس پرتی در خانه و یا تهمت و دولت را عدم علاقه به همکاری با متحدان اروپایی. منظورم این است که ما دیدم در اوایل این بیماری همه گیر ایالات متحده مسدود اجماع اظهارات بیرون آمدن در G-7 و G-20 به دلیل متحدان نبودند گرفتن در هیئت مدیره با سرزنش و یا تنبیه چین به اندازه کافی. اتحادیه اروپا آن را انجام یک سری از تلاش های جمع آوری کمک های مردمی در ماه گذشته به جمع آوری پول برای coronavirus واکسن پژوهش است. ایالات متحده صدای غایب بود; آنها نمی کمک به بودجه. اینها فقط دو نمونه از چگونه صدای آمریکا شده است کاهش می یابد در صحنه جهانی که در آن متحدان سنتی نگاه ایالات متحده به بازی بزرگتر نقش رهبری و تشکیل نقش.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن