یک ماه پس از SXSW لغو Austin کسب و کار هنوز هم بررسی آسیب

لغو South by Southwest شد لحظه ای تعیین کننده برای برخی از — آن بود که این تهدید در حال رشد از COVID-19 کردم ب

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

لغو South by Southwest شد لحظه ای تعیین کننده برای برخی از — آن بود که این تهدید در حال رشد از COVID-19 کردم بسیار واقعی برای بسیاری از مردم است. به خصوص برای بسیاری از Austinites که بستگی به جشنواره هجوم پول نقد.

بایرون What صاحب گرافیک بچه ها در حال حاضر رفت و آمد به همه-اما-دفتر خالی در Austin در سمت غرب هر روز. قبل از بحران What کسب و کار پیچیده وسایل و دیوارها با مواد تبلیغاتی برای چیزهایی مانند فیلم و کنسرت. در حال حاضر او تولید چیزهای مختلف.

"خوشبختانه ما در بر داشت یک راه برای ماندن ضروری با ساخت این اجتماعی جدید فاصله نشانه: "ما هنوز باز' آگهی 'لطفا شستن دست های خود را,'" What گفت.

گرافیک بچه ها' کسب و کار پایین است 70 درصد از سال گذشته است. What گذاشته تقریبا همه کارکنان خود را; او در حال حاضر انجام بسیاری از کار انفرادی است. او اعمال می شود برای هر قطعه از کمک های دولت موجود چیزی بسیار جدید برای او.

"من خود اشتغالی برای بیش از 20 سال بود و هرگز برای درخواست هر نوع پول از دولت است, بنابراین این یک وضعیت بسیار نامناسب بود," او گفت:.

در شرق Austin برنت آندروود نیست نگران موقعیت بی دست و پا. او صاحب و عمل 20-تخت خوابگاه هنگ کنگ آستین و کاربردی برای کمک از دولت بلافاصله.

"از آنجا که ما فقط یک کارمند تمام وقت ما رو $1,000 که قطعا قابل قدردانی است اما قرار نیست که از یک دندانه در هزینه های ماهانه خود" آندروود گفت: — به ویژه پس از او هیچ رزرو در حال حاضر و خوابگاه شده است خالی برای ماه گذشته است.

خود بانک تعویق انداختن او پرداخت وام مسکن به مدت سه ماه است که کمک خواهد کرد که نگه داشتن خود را در خوابگاه شناور برای در حالی که کمی. او در تلاش برای مثبت ماندن اما می داند که او را برای ادامه دوران سخت.

"من فکر نمی کنم مردم در حال رفتن به شروع سفر و یا به خصوص ماندن در اتاق های چند تخت در هر زمان به زودی تا ماه های آینده در حال رفتن به, جالب, برای, مطمئن," آندروود گفت.

"جالب" یک راه برای آن قرار داده است. هنگامی که 29 سال متصدی بار Elizabeth Mathis فکر می کند در مورد چگونه او را با یک کلمه های مختلف در دسترس نباشد به ذهن چشمه. "بیکاری" او گفت:.

او برای ثبت مزایای یک ماه پیش در همان روز او در بر داشت که Javelina نوار او در در Austin در Rainey خیابان بسته شد درهای خود را. دفتر بیکاری رو به او ظرف 48 ساعت اجازه دادن به او را می دانم که او نیز برای گرفتن ضربه محکم و ناگهانی مزایای (مواد غذایی) در بالای بیکاری پرداخت.

"من قادر به پرداخت تمام قبوض و خوشبختانه صاحبخانه من فوق العاده مهربان و درک و او مشغول به کار بود با من اگر من نیاز به پرداخت در پرداخت" او گفت:.

او شده است با صرف زمان گرفتن عکس و نقاشی در تلاش برای ساخت یک نمونه کارها هنر. در نهایت او می خواهد یک کار در هنر. نوار-رسیدگی او گفت: فقط یک راه برای پرداخت صورتحساب. اما او اذعان می کند او نمی توانید صبر کنید به عقب بر گردیم در پشت نوار, اگر و هنگامی که همه چیز شروع به عادی.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن