شانگهای کارت پستال: زندگی پس از COVID-19 اقتصادی shutdown

چینی ها سرمایه مالی شانگهای رسما پشت در محل کار پس از Feb. 10 پس از یک نزدیکی اقتصادی shutdown با توجه به COVI

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

چینی ها سرمایه مالی شانگهای رسما پشت در محل کار پس از Feb. 10 پس از یک نزدیکی اقتصادی shutdown با توجه به COVID-19 ویروس همه گیر. همه چیز نیست اما 100% به حالت عادی بازگشت.

اتومبیل و دوچرخه و پیاده و ترافیک بازگشته اند به شانگهای خیابان. من صبح رفت و آمد است و به تنهایی این روزها. در طول ساعت های اوج در حال حاضر وجود دارد بیش از یک تعداد انگشت شماری از مردم سوار بر اتوبوس. از آن شده است که راه را برای چند هفته گذشته.

در یکی از رفت و آمد یک مرد مسن در سراسر راهرو از من یک سری تلویزیون خود را هوشمند و تبلت در حجم کامل.

مردم یک بار دیگر انفجار ویدئوها, موسیقی و یا حتی آواز خواندن با صدای بلند ،

A man wears a face mask only covering his mouth and not his nose. Shanghai residents are taking a more relaxed attitude about virus prevention. (Charles Zhang/Marketplace)
یک مرد می پوشد تنها یک ماسک صورت پوشش دهان و بینی خود را. شانگهای ساکنان آنها در نظر گرفتن یک آرامش بیشتری نگرش ویروس پیشگیری است. (چارلز ژانگ/بازار)

هنوز هم وجود دارد که یادآور coronavirus همچنان به تهدید. در هر رفت و آمد تمام پنجره ها باز هستند. سفت مارس وزش انفجار از طریق اتوبوس. تهویه خوب است که بخشی از دولت مرکزی اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

من شده اند نشسته یخی اتوبوس و ادارات و رستوران ها همه از طریق مرطوب و سرد شانگهای زمستان.

Notice in front of a Shanghai restaurant: "For your safety and others, please wear a mask when entering. This shop has been disinfected." (Jennifer Pak/Marketplace)
یک اخطار در مقابل شانگهای رستوران آمده است: "برای ایمنی خود و ایمنی دیگران لطفا با پوشیدن ماسک در هنگام ورود. این فروشگاه شده است ضد عفونی." (جنیفر Pak/بازار)

ماسک صورت هنوز هم مورد نیاز قبل از ورود به مراکز و دفتر بلوک و یا گرفتن حمل و نقل عمومی. این ویروس پیشگیری اقدامات مانند تب کنترل در ورودی از بین رفته اند حدود نیم دوجین یک روز ،

Front entrance of Marketplace's Shanghai office block has been closed, forcing people to go through the same side entrance and undergo checks. (Jennifer Pak/Marketplace)
مقابل ورودی بازار را در شانگهای بلوک دفتر بسته شده, وادار کردن مردم به رفتن را از طریق ورودی سمت و تحت کنترل. (جنیفر Pak/بازار)
A security guard is stationed at an entrance to check people for fever before entering though in recent weeks the measures have relaxed. (Charles Zhang/Marketplace)
یک گارد امنیتی است مستقر در ورودی برای بررسی افراد برای تب قبل از ورود هر چند در هفته های اخیر اقدامات بوده است آرام است. (چارلز ژانگ/بازار)

در بخش هایی از شانگهای اجتماعی فاصله به نظر می رسد مانند یک چیزی از گذشته.

در یک میدان عمومی در حومه بشن district بازنشسته مردان و زنان به رقص زننده تکنو موسیقی در حال پخش از قابل حمل بلندگو. این است که چگونه بسیاری از افراد مسن که زندگی می کنند در آپارتمان خود را دریافت کنید ورزش روزانه است.

Dancing on public squares, a national past time among China's retired folks, has re-started again, much to the delight of residents. (Charles Zhang/Marketplace)
رقص در میادین ملی تفریح و سرگرمی میان چین بازنشسته مردمی اتحاد دوباره و دوباره مقدار را به لذت از ساکنان. (چارلز ژانگ/بازار)

رستوران ها هنوز هم در کسب و کار کامل پاسیو در تعطیلات آخر هفته آفتابی اگر چه روزهای هفته هنوز هم دشوار است.

در طول ناهار در یک رستوران تایلندی, سرور پر کردن مجدد آب من جام بدون پرسیدن. شانگهای خدمات همواره در میان بهترین در چین اما به تازگی کارکنان رستوران به نظر می رسد به توجه اضافی.

بعد از غذا یک سرور در رستوران تایلندی گفت: اگر غذا خوب بود من باید ترک یک بررسی در Dianping برنامه است که شبیه به جیغ زدن. او گفت: او را به من رایگان دسر.

او را چک کنید اگر من تا به حال نوشته شده از یک بررسی قبل از تنظیم کردن نارگیل شیرینی پودینگ در مقابل من.

Free coconut sago pudding dessert offered by the restaurant in exchange for a good review on an influential app Dianping. Businesses are struggling to stay afloat. (Jennifer Pak/Marketplace)
یک نارگیل رایگان sago پودینگ و دسر های ارائه شده توسط رستوران در ازای یک بررسی خوب آنلاین. این قدرت پردازش هستند یکی از راه های رستوران ها در حال تلاش برای شناور باقی می ماند. (جنیفر Pak/بازار)

کسب و کار اضافه شده فشار بودن مجازات اگر آنها از صفحه نمایش برای coronavirus حامل.

برخی بر بهداشت شهرستان برنامه که اختصاص ساکنان یک رنگ QR کد: سبز و زرد و یا قرمز است.

معدن سبز است که در اصل به معنی من coronavirus-رایگان می تواند حرکت کند و در مورد من به عنوان دوست دارید.

این نرم افزار می گوید که آن را با استفاده از اطلاعات دولت برای ارزیابی سلامت ما اما آن چه مشخص نیست که اطلاعات دقیقا.

در یک مرکز خرید در مرسوم Xintiandi منطقه من سبز کد QR قبل از گارد امنیتی را من متوسط. هنگامی که او مطمئن است که من لازم نیست یک تب من اجازه داده است.

نه همه مکان ها را قبول سلامت QR کد.

در یک رستوران نزدیک به بازار شانگهای دفتر من مجاز به ناهار خوردن در مگر من اسکن یک کد QR است که متصل به شرکت مخابرات. هنگامی که من دریافت یک پیام نشان می دهد من نه چپ شانگهای در دو هفته گذشته به یک سرور فشار یک لکه از ضد عفونی کننده دست بر روی دست من قبل از اینکه صندلی من در یک جدول.

شانگهای مترو سیستم جداگانه QR کد در هر قطار جایی که من اسکن به ورودی اطلاعات تماس با من. ثبت نام داوطلبانه است در حال حاضر.

در تئوری, چینی, افرادی که بیمار هستند و راحت از توزیع بیش از یک مقدار زیادی از اطلاعات شخصی می تواند آزادانه در اطراف چین است.

که درست نیست برای همه خارجی ها. برخی از ساکنان آفریقایی شکایت کرده اند که آنها مجبور شده اند به قرنطینه با وجود تست منفی برای coronavirus.

چین رسانه دولتی در اوایل این ماه گزارش داد که نیجریه ملی که تست مثبت برای coronavirus قرار داده و تحت قرنطینه کرده بود با حمله یک چینی ، چینی کمیسیون بهداشت شروع گسترده تست از اتباع آفریقایی. وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه کرده است آمریکایی های آفریقایی تبار علیه بازدید از شهر گوانگژو که در آن تبعیض گزارش شده است.

چین با رد هر گونه سیاست های نژادپرستانه.

"ما در طول مبارزه با کروناویروس دولت چین شده است اتصال بزرگ و مهم برای زندگی و سلامت اتباع خارجی در چین است. همه خارجی ها درمان می شوند به همان اندازه" چینی سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: در اواسط ماه آوریل است. "چین و آفریقا هستند خوب, دوستان, همکاران و برادران. ... ما هرگز قائل به ما آفریقایی برادران."

Buses and subway carts in Shanghai are packed once again during rush hour. (A man wears a face mask only covering his mouth and not his nose. Shanghai residents are taking a more relaxed attitude about virus prevention. (Charles Zhang/Marketplace)
اتوبوس و مترو دستی در شانگهای در حال بسته بندی شده یک بار دیگر در طول یک ساعت یک عجله. (چارلز ژانگ/بازار)

اما چینی های دولتی رسانه های honed در این واقعیت است که جدید کروناویروس موارد عمدتا وارداتی حتی اگر بسیاری از این موارد عبارتند از اتباع چینی از بازگشت از خارج از کشور. در حال حاضر که این بیماری همه گیر تبدیل شده است بدتر خارج از کشور, خارجی, بدون توجه به جایی که آنها هستند از گزارش کرده اند در حال تبدیل شده به دور از رستوران ها و مغازه ها و هتل ها.

قبل از اینکه من ترک شانگهای, من نیاز به پاسخ به این پرسش: آیا مقصد من شهر من اجازه می دهد ، یک هتل وجود دارد پذیرش خارجی ها ؟ آیا من مجاز به شانگهای بدون اینکه قرنطینه?

چین نیز به طور موقت تعطیل مرزهای خود را به خارج از مارس 28.

حتی با یک کار معتبر ویزای من اجازه داده نخواهد شد در صورتی که من کشور را ترک کنند در حال حاضر.

بنابراین من قرار دادن اقامت در شانگهای.

گزارش های اضافی توسط چارلز ژانگ

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب