کوچک کسب و کار چینی زنده COVID-19 shutdown. در حال حاضر چه ؟

در شانگهای حومه جنوبی از فنگخین ماشین پارک در کنار خیابان اصلی خرید. دوچرخه برقی بافت گذشته هر یک از دیگر. چند

توسط AKHBAREMAAAA در 30 فروردین 1399

در شانگهای حومه جنوبی از فنگخین ماشین پارک در کنار خیابان اصلی خرید. دوچرخه برقی بافت گذشته هر یک از دیگر. چند ده خریداران نوشیدن چای حباب و مرور کفش و کیف زنانه.

زندگی آرامی بازگشت به خیابان اصلی به نام مردم, جاده, اگر چه نه به اندازه کافی سریع برای ادوارد شیه پنج لباس مغازه ها.

"کسب و کار خوب نبود در ماه ژانویه به خاطر مردم رفت و خانه برای سال جدید قمری. سپس فوریه مغازه ها بسته شد به دلیل COVID-19 ویروس," او گفت:. "درآمد فروش در ماه مارس تنها یک سوم از آنچه در آن بود در گذشته است."

شیه است که نه تنها کسب و کار رنج می برند. رشد اقتصادی چین در سه ماهه اول این سال به نظر نمی آید ،

اقتصاد چین کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول این سال برای اولین بار چنین کاهش از کشور آغاز شد گزارش سه ماهه داده های اقتصادی در سال 1992. فعالیت های اقتصادی زمین به نزدیکی توقف در چین برای بسیاری از ماه های فوریه و مارس به عنوان اقدامات معرفی شدند شامل COVID-19 ویروس. محدودیت های مسافرتی و ویروس پیشگیری و کنترل هستند هنوز هم در اثر در برخی از نقاط کشور است.

کسب و کارهای کوچک هنوز هم در این بازی مانند شیه را در حال گرفتن همه چیز روز به روز.

با توجه به 45 ساله خود در فروش کسب و کار گاه به گاه پوشیدن است و از دست دادن هزاران دلار در ماه است. او نمی بینم که در حال آمدن است.

"در اوایل ماه مارس هنگامی که ما باز درب ما دوباره کسب و کار خوب نیست," شیه گفت. "من هنوز هم فکر کسب و کار را بازگشت به حالت عادی پس از همه گیر شد."

Edward Xie opened his first clothing shop shortly after China joined the World Trade Organization in 2001. His business grew from one shop to five but now he struggles to keep them open. (Jennifer Pak/Marketplace)
ادوارد شیه افتتاح اولین فروشگاه لباس در مدت کوتاهی پس از چین به عضویت سازمان تجارت جهانی در سال 2001. کسب و کار خود را رشد از یک فروشگاه به پنج اما در حال حاضر او در تلاش برای نگه داشتن آنها را باز کنید. (جنیفر Pak/بازار)

او با اعتماد به نفس است که او تصمیم به تمدید اجاره نامه در یکی از مغازه ها هر چند او درخواست صاحبخانه برای تخفیف.

"صاحبخانه حاضر به کاهش اجاره بها 1.7% در حالی که من می خواستم اجاره برش از 11%" او گفت:.

دو طرف نمی تواند رسیدن به یک توافق و شیه نه تمدید اجاره نامه.

"من خوش شانس بودم که اجاره نامه تمدید شد نه" او گفت:. "تا پایان ماه مارس, من دیگر اعتماد به نفس در مورد ادامه با کسب و کار."

اجاره نامه برای یکی از پنج مغازه را اجرا خواهد کرد در روز و فروشگاه خواهد شد.

فروش اعلام شرکت پخش در بلندگو با صدای بلند در خارج از فروشگاه.

پیام می گوید: "خبر خوب! خبر خوب! این یک فروش ترخیص کالا از گمرک به دلیل اجاره نامه در این فروشگاه بسیاری است که در حال حاضر. همه چیز باید برود! تخفیف بزرگ! پایین ترین قیمت! دریافت برخی از لباس ها در سنگ-قیمت پایین!"

دستور بسته شدن فروشگاه نیز به معنی عضو هیات شیائو Lianhong خواهد بود گذاشته است که هیچ گونه نگرانی برای او.

"این آسان نیست برای پیدا کردن شغل دیگری در سن و سال من" شیائو گفت. "من اواسط 40s [که] بیش از حد قدیمی برای بسیاری از کارفرمایان."

شهری چین نرخ بیکاری بود 5.9 درصد در ماه مارس کمی پایین از یک رکورد از 6.2 درصد در ماه فوریه. شیائو گفت که او می داند رئیس تا به حال به او اجازه رفتن. بار دشوار هستند.

All clothes in this shop have been marked down in price between 10% to 30% in order for the company boss to recover some costs. (Charles Zhang/Marketplace)
همه لباس در این فروشگاه مشخص شده را در قیمت بین 10% و 30% در جهت فعالیت به بهبود برخی از هزینه های. (چارلز ژانگ/بازار)

بر اساس یک نظرسنجی که در ماه فوریه توسط شرکت چینی دانشگاه Tsinghua و پکن 85 درصد از 995 کوچک و متوسط شرکت در نظر سنجی لازم نیست که پول نقد به اندازه کافی به آخرین بیش از سه ماه.

این مشکلات اقتصادی است شروع به نشان می دهد تا همراه مردم جاده که در آن یکی از شیه مغازه واقع شده است.

چهار مغازه در سراسر از فروشگاه شده اند توقیف. نشانه های خواندن: "برای اجاره" و "اجاره نامه نقل و انتقالات" قطع خارج است. شماره تلفن همراه از عوامل املاک و مستغلات در حال ناخوانا در سراسر درب.

در طول coronavirus بحران شیه نیز تا به حال برخی از قدیمی خود تماس های کسب و کار رسیدن به او.

"هر روز دیگر از اواخر ماه مارس, من, عکس, لباس نمونه از این تامین کننده [من گذشته بود در تماس با در سال 2016]," شیه گفت. "من هرگز در پاسخ به او, اما او را نگه می دارد ارسال پیام است."

Clothing shop in southern Shanghai set to close within the next few days because of the COVID-19 virus' impact on the economy more than two months on. (Charles Zhang/Marketplace)
این فروشگاه لباس در جنوب شانگهای است که به نزدیک ظرف چند روز آینده به دلیل COVID-19 ویروس' تاثیر بر اقتصاد است. (چارلز ژانگ/بازار)

شیه چهار لباس های دیگر مغازه ها همه خونریزی پول است. او گفت که او در حال حاضر از دست داده و بیشتر در سه ماهه اول این سال از او ساخته شده در سود در سال 2019.

وجود دارد این است که دولت برای کمک به کسب و کارهای کوچک مانند کاهش مالیات حقوق و دستمزد و آب و برق و هزینه های شیه گفت: هیچ یک از این اقدامات کمک می کند تا خط پایین خود را.

چه شیه نیازهای مشتریان مانند هوانگ Yinghua.

هوانگ می توانید ترک آپارتمان خود را دوباره در حال حاضر که محلی کمونیست محله کمیته وجود دارد دیگر محدود چگونه اغلب او می تواند بیرون رفتن و خرید به طور منظم در شیه فروشگاه یک بار دیگر.

خود را به نگه داشتن مکان های دیگر باز شیه قرار دادن تمام لباس های خود را در فروش به امید بازیابی برخی از هزینه های خود را.

او همچنین خواسته خود را صاحبخانه به رها کردن اجاره بدون شانس زیادی.

"برخی از صاحبخانه خوب بود و به من گفت:" من همچنین نیاز به پرداخت وام مسکن,'" شیه گفت. "دیگران به سادگی گفت که غیر ممکن است [برای آنها به پایین تر اجاره.]"

شیه نیاز به غیر روحانی کردن بیشتر کارگران نیست و پیدا کردن آن آسان است.

"یک زن و شوهر از کارگران ارائه شده به تقسیم یک حقوق و دستمزد بین دو نفر از آنها به طوری که آنها می تواند هر دو کار را," او گفت:.

این یک پیشنهاد او به آسانی پذیرفته شده است.

شیه امید فردا بهتر خواهد شد.

"وجود دارد یک چینی گفت که بهار خواهد آمد در نهایت اما اگر کسب و کار من می میرد در حالی که در انتظار طولانی زمستان؟"

تحقیقات بیشتر توسط چارلز ژانگ.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن