کوچک gelato کسب و کار در برابر پرسش های بزرگ

دیروز در مجلس سنا به تصویب دو حزبی جدید بسته محرک است که اختصاص بیش از 300 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک کم

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

دیروز در مجلس سنا به تصویب دو حزبی جدید بسته محرک است که اختصاص بیش از 300 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک کمک کند. برای بسیاری از کسب و کار پول نمی تواند به زودی به اندازه کافی. $349 میلیارد اختصاص داده شده به چک حفاظت از برنامه در آخرین بسته محرک زد در هفته. بسیاری از کسب و کارهای کوچک نمی اعمال می شود در زمان و بسیاری که آیا در برزخ به عنوان آنها را برای پول می رسند. به عنوان بودجه دریافت سخت تر از بسیاری از این کسب و کار مجبور به مقابله با بزرگ پرسش های وجودی.

Uli Nasibova صاحب Gelateria Uli که دارای دو محل در مرکز شهر لس آنجلس است. او بسیاری در ذهن او به عنوان چهره چالش های روزانه از این بیماری همه گیر و به نظر می رسد پایین نامشخص جاده پیش رو است. خود فروشگاه باز برای وانت و تحویل اما او در تلاش برای پیدا کردن تعادل بین حفاظت از کارکنان و حمایت از مشاغل.

"کار من به عنوان من آن را ببینید این است که می گویند:" من شما را از ساعت ها بدون در نظر گرفتن کسب و کار قادر به آوردن درآمد یا نه چون از GoFundMe/ کمک دولت'" Nasibova گفت. "پس من چه که مردم می گویند" من نمی خواهم برای به دست آوردن اعضای خانواده بیمار است. آن است که غیر مسئولانه از من برای رفتن به محل کار در حال حاضر.' من نمی توانم به زور مردم کار می کنند. و من به رفتن نیست."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن