یک شهر کوچک دکتر مقابله با COVID-19 اختلال

یک ماه پیش امروز ایالات متحده جراح به طور کلی توصیه می شود که بیمارستان ها و مراقبت از سلامت سیستم در نظر تعوی

توسط AKHBAREMAAAA در 27 فروردین 1399

یک ماه پیش امروز ایالات متحده جراح به طور کلی توصیه می شود که بیمارستان ها و مراقبت از سلامت سیستم در نظر تعویق انداختن انتخابی روش های پزشکی.

انجام این کار کمک می کند تا صاف و منحنی حفظ ماسک و دیگر تجهیزات و می تواند به کاهش فشار بر حرفه ای پزشکی. اما آن را نیز بدان معنی قطع درآمد برای همه نوع از پزشکی و موسسات بزرگ و کوچک است.

دکتر اسکات Anzalone مستقل است, پزشک خانواده در, Logan, Ohio که صاحب یک عمل دلیجان پزشکی خانواده. یک ماه پیش او گفت: "بازار" میزبان کای Ryssdal که خود بزرگترین نگرانی تنها نبود, ویروس, اما آنچه در آن می تواند به اقتصاد است.

هنگامی که ما او را به نام پشت این هفته برای بررسی در او به ما گفت که بیمار خود را بار کاهش یافته است تا آنجا که 50%. "ما در حال دار زدن در آن وجود دارد, روز," او گفت:. "من در تلاش برای نگه داشتن همه کارکنان شاغل به طوری که آنها لازم نیست که کوتاه حقوق." اگر چه Anzalone گفت: او تایید شده برای چک برنامه حفاظت از وام او نیست دریافت هر گونه پول است.

اما این شهر کوچک دکتر نیست فقط در برخورد با COVID-19 اختلال در پزشکی خود را. به عنوان رئیس هیئت مدیره مدرسه محلی او نیز رو به آرایه ای از چالش های مربوط به تعطیلی مدارس.

از راه دور یادگیری در یک شهرستان که در آن بسیاری از مردم از عدم دسترسی به اینترنت یک چالش است. لوگان-هوکینگ مدرسه منطقه در حال کار بر روی راه های ابتکاری برای گسترش زیرساخت های اینترنت خود را مانند با استفاده از اتوبوس های مدرسه به ارائه Wi-Fi.

"ما به دنبال قرار دادن نقاط در اتوبوس و رانندگی آنها را به مناطق دور افتاده" او گفت: "بازار است." "کودکان و نوجوانان می تواند پس از آن درایو را به یک کانون, منطقه, دانلود, کار خود را, و یا اگر آن را می رسد خود آنها دسترسی دارند در خانه های خود."

Anzalone گفت: این منطقه دارای دستگاه ها و امید به خلبان این برنامه به زودی.

روشن شدن (14 آوریل سال 2020): این داستان به روز شده است تا با دقت بیشتری توصیف مدرسه, اتوبوس, اینترنت.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب