اپرا صابون منجر راه به پست-مستند هالیوود

هفته گذشته در ایالت کالیفرنیا و لس آنجلس اجازه فیلمبرداری برای فیلم و تلویزیون را از سر گرفت. و یکی از اولین

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

هفته گذشته در ایالت کالیفرنیا و لس آنجلس اجازه فیلمبرداری برای فیلم و تلویزیون را از سر گرفت.

و یکی از اولین نمایشنامه درام به نوبه خود بر روی دوربین ها خواهد بود CBS اپرا صابون در طول روز "جسورانه و زیبا." وجود خواهد داشت محدودیت در محل برای به حداقل رساندن پتانسیل گسترش coronavirus; این بدان معناست که بسیاری از سنگی سکوت glares, راز عاشقان و اجتماعی فاصله.

مانند بسیاری از تلویزیون نشان می دهد "جسور و زیبا" به پایان رسید تولید در اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19. در حال حاضر آن را به شروع مداخله دوباره اما تحریک صحنه نشان می دهد شناخته شده است می رویم به اتفاق می افتد.

برخی از بازیگران ممکن است فیلم صحنه های صمیمی با زندگی واقعی خود را شریک و نشان خواهد بود استقرار پیر soap opera کلاهبرداری مانند سوژه متحرک از روبرو به شومینه در طول یک صحنه رمانتیک.

دانکن Crabtree-ایرلند رئیس اجرایی از صفحه نمایش اتحادیه بازیگران SAG-AFTRA گفت: هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به کار می کنند اما با خیال راحت.

"اعضای ما در حال رفتن به مجبور به کار بدون هر نوع از تجهیزات حفاظتی," Crabtree-ایرلند گفت. "آنها در حال رفتن به مجبور به کار در نزدیکی فیزیکی. آنها قادر نخواهد بود برای رعایت فاصله فیزیکی تمام وقت."

برای هفته او بحث شده است که چگونه به بازگشایی با اپیدیولوژی از جمله ایان Lipkin از دانشگاه کلمبیا. Lipkin گفت: مهم ترین چیز این است برای رفتن به تست.

"اگر شما آزمایش مردم قبل از پیوستن به تولید و شما همچنان به تست آنها را یک بار در هفته شما به طور چشمگیری می تواند به کاهش خطر" او گفت:.

این کلید است که هر کس در مجموعه درک کنند که سالم نگه داشتن یک مسئولیت جمعی گفت: باروخ Fischhoff یک روانشناس رفتاری با دانشگاه کارنگی ملون که همچنین کمک به توسعه هالیوود بازگشایی دستورالعمل.

"اگر کسی می شود اشتباه است و وجود دارد برخی از تراژدی به عنوان بخشی از مجموعه همه خواهد پرداخت قیمت" Fischhoff گفت.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب