مالیات بر گوشت قرمز قریب الوقوع است محققان می گویند

برای سال محققان در حال تلاش برای پیدا کردن ابزارهای مالی برای جلوگیری از رفتار بد. ما اغلب اشاره به این که "گن

توسط AKHBAREMAAAA در 16 تیر 1399

برای سال محققان در حال تلاش برای پیدا کردن ابزارهای مالی برای جلوگیری از رفتار بد. ما اغلب اشاره به این که "گناه مالیات" مانند آنچه می بینید بر سیگار و نوشیدنی های شیرین در برخی از شهرستانها در ایالات متحده آمریکا

مزرعه حیوانات در معرض خطر سرمایه گذاری و بازگشت (FAIRR) ابتکار است که با یک مطالعه جدید که هشدار سرمایه گذاران خود که مالیات بر گوشت قرمز قریب الوقوع است. مارکو Springmann یک محقق در دانشگاه آکسفورد در گفتگو با بازار را اندی Uhler در مورد جزئیات. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

اندی Uhler: آیا ما باید حس نوع حرکت برای این نوع از چیزی است ؟ آن است که خاص به کشور های اروپایی ؟

مارکو Springmann: آره به طور خاص در اروپا بحث و گفتگو در حال شتاب گرفتن است. وجود داشته است چربی های اشباع شده [مالیات] در برخی از نقطه در دانمارک بود که اساسا مانند گوشت و تخم مرغ. خوشبختانه که شده بود را لغو کرد و پس از مدتی کوتاه به دلیل اطلاعات مبارزات انتخاباتی بود که واقعا بسیار خوب فکر کردن می گویند. اما آن را یک زن و شوهر از سال پیش. و من فکر می کنم [با] تجربه قند مالیات و عوارض در سراسر جهان, بهداشت عمومی گروه واقعا آموخته است که چگونه به واقعا ارتباط واضح است که آن را در مورد سلامت جمعیت.

Uhler: اما حق با شماست خیلی از این نوع در مورد بازاریابی و یا در مورد پیام دقیقا همان چیزی است که مالیات خواهد بود در تلاش برای انجام. من فکر می کنم شما درست می, نوشیدنی های شیرین مالیاتی در اینجا در ایالات متحده مطرح شده بسیاری از ابرو, اما در همان زمان ساخته شده یک کل بسیاری از حس. من فکر می کنم اگر این پیام را حس می کند به عموم مردم است که آن را مرتب کردن بر اساس که در آن شما برنده شوید, راست?

Springmann: آره دقیقا. من فکر می کنم نکته مهم برای حفظ در ذهن وجود دارد واقعا به چیزهای دور از مصرف کنندگان اما به ارائه که سیگنال روشن از "خوب اگر شما می خواهید برای مصرف این محصول پس لطفا برای پرداخت کامل هزینه های که در غیر این صورت [هستند] اساسا قرار داده و در جامعه بدون با لینک مستقیم, راست?" منظورم این است که همه برای پرداخت هزینه آب و هوا و خسارات و بسیاری از مردم در ایالات متحده مجبور به پرداخت بخش خصوصی برای مراقبت های بهداشتی. بنابراین آن را حس خیلی بیشتر اگر آنها را دیدم این هزینه ها در قیمت مواد غذایی هستند که واقعا مربوط به آن اثرات.

Uhler: این نیز یک بار سنگین برای کسانی که تولید گوشت مناسب است ؟ خواهد گوشت شرکت فقط باید به تعظیم است ؟

Springmann: خوب در مدل ما ما مرتب کردن بر اساس از یک لینک مستقیم بین مصرف و تولید, بنابراین ما می بینیم یک کاهش در تولید به عنوان به خوبی. اما در اینجا آن را همیشه مهم است که اگر شما در طراحی این سیاست پس از آن نباید به ضرر لازم از تولید کنندگان. خوب چیزی که با ابزار مالیات است که شما در واقع افزایش درآمد و کسانی که درآمد شما می توانید استفاده کنید به عنوان مثال ارائه آن مشوق ها و کمک به, دام, تولید, تنوع نمونه کارها خود را و همچنین برای اطلاعات در حال اجرا مبارزات انتخاباتی برای مصرف کنندگان است.

Uhler: اما در همان زمان که کاهش تولید خواهد در واقع منجر به کمتر تولید گازهای گلخانه ای آره ؟

Springmann: بله درست است. بنابراین در همه کشورها که در آن ما شاهد کاهش و جایگزینی حیوانات, منبع, مواد غذایی, ما همچنین پیدا کردن یک کاهش در تولید گازهای گلخانه ای. و است که در واقع بسیار مهم است که گزارش های اخیر را برجسته کرده اند مواد غذایی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای برای حساب کردن به یک سوم از کل انتشار گازهای گلخانه ای. به طوری که آنها راننده عمده تغییر آب و هوا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن