یک واکسن است که نمی تواند سحر و جادو درمان برای COVID-19 همه گیر

سازمان بهداشت جهانی است ردیابی 164 نامزد های مختلف برای یک COVID-19 واکسن. واکسن به طور معمول را سال توسعه و س

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

سازمان بهداشت جهانی است ردیابی 164 نامزد های مختلف برای یک COVID-19 واکسن. واکسن به طور معمول را سال توسعه و سپس مراقب ایمنی و اثر بخشی, تست قبل از تولید می توان یافت. اما برای COVID-19 برخی از محققان می گویند که آنها باید یک واکسن تا پایان سال جاری و یا شروع 2021.

برخی از دولت ها از جمله ایالات متحده آمریکا و انگلستان و گسترده تر اتحادیه اروپا ساخته شده اند می پردازد داروسازان به امن میلیون دوز بالا بردن نگرانی در مورد سهام واکسن در دسترس است.

مخاطرات بالا هستند. یک واکسن است که دیده می شود به عنوان کلید به طور کامل بازگشایی اقتصاد است. بدون آن دشوار خواهد بود برای اجازه حرکت آزاد مردم در سراسر کشور و جهان با اثرات گردشگری و تجارت است.

در زیر پاسخ از کارشناسان در برخی از سوالات رایج در مورد واکسیناسیون.

چه هستند که ما برای داشتن یک واکسن?

تعداد زیادی از مطالعات بالینی یا جریان و یا برنامه ریزی شده نشانه خوبی است. اگر چه دانشمندان در حال انجام همه چیز آنها می توانید به ساده کردن فرایند توسعه وجود دارد برخی از مراحل است که می تواند کوتاه. اثبات ایمنی در انسان, برای مثال, به معنی دادن واکسن و پس از آن فقط در حال انتظار.

"ما بسیار بیشتر همراه از در گذشته بیماری های همه گیر" گفت: اسم حیوان دست اموز Ellerin مدیر بهداشت و درمان و دارویی و مدیریت برنامه در کلمبیا مدرسه کسب و کار. "اما اگر من تا به حال یک شرط من فکر نمی کنم ما را ببینید واکسن این سال است." او پول خواهد بود در نیمه اول سال آینده.

آنچه در مورد تلاش برای ساده کردن توسعه ؟

در آمریکا دولت عملیات پیچ و تاب سرعت هدف باید 300 میلیون دوز از امن و موثر و واکسن های موجود در ژانویه 2021. این بودجه آزمایش واکسن نامزدها.

"به جای از بین بردن مراحل از سنتی توسعه جدول زمانی مراحل را ادامه دهید به طور همزمان مانند شروع تولید این واکسن در مقیاس صنعتی به خوبی قبل از تظاهرات از واکسن اثربخشی و ایمنی به عنوان اتفاق می افتد به طور معمول" با توجه به بیانیه ای از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

که می تواند یک واکسن های موجود با سرعت بیشتری اگر شرط می پردازد و یکی از آزمایش نامزدهای ثابت می کند موثر است. در غیر این صورت تولید واکسن تلف خواهد شد. HHS می گوید این افزایش ریسک مالی و ریسک و ایمنی.

خواهد شد که این واکسن?

"من تعجب می کنم که بیش از حد" گفت: Ellerin. او گفت: فرایند تصمیم گیری برای چگونه یک واکسن نورد و شفاف نیست.

تصمیم گیری خواهد شد و باید ساخته می شود که در مورد واکسن و کشورهای مختلف خواهد شد به احتمال زیاد تصمیم گیری های مختلف. "عقل مشترک است که شاید خط مقدم کارگران باید از این واکسن استفاده کنند چرا که آنها بیشتر در معرض خطر," او گفت:. دیگر در گروه های در معرض خطر شامل سالمندان و افراد ساکن در تنظیمات گروه و محله های نزدیک.

بهداشت جهانی سازمان های مانند گاوی طرح به خرید و توزیع واکسن که در آن آنها مورد نیاز است اما برخی از کشورهای ثروتمند در حال ساخت خود را می پردازد. آمریکا انگلیس و اتحادیه اروپا باید موافقت نامه با شرکت گزارش BioNTech, AstraZeneca و مدرن. برخی از کارشناسان می گویند که می تواند به تضعیف تلاش ها برای کنترل COVID-19 سراسر جهان است.

"من فکر می کنم این چالش در اینجا وجود دارد این است که یک فرض است که اگر من فقط می تواند به اندازه کافی دریافت واکسن برای من جمعیت من خوب هستم" ست برکلی, مدیر اجرایی گاوی گفت: بازار است. او گفت: تنها راه به طور کامل به عقب بر گردیم به حالت عادی است برای سرکوب ویروس در سراسر جهان است.

خواهد زندگی بازگشت به حالت عادی با یک واکسن?

"که کاملا واقع بینانه انتظار" گفت: Ellerin. "گرفتن این واکسن در گام اول است." بعدی مانع توزیع. عرضه زنجیره ای برای یک واکسن است که پیچیده تر از یک قرص برای مثال واکسن باید به اداره مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

"یک واکسن است که نمی تواند یک گلوله سحر و جادو موافق آن W. Rimoin, اپیدمیولوژی در UCLA و مدیر تحقیقات بهداشتی و آموزش برنامه. او هشدار آن را به زمان طولانی برای توزیع شود به هر کس و به طور موثر در کنترل ویروس, ما نیاز به یک توده مهم از جمعیت به هم واکسینه شود و یا به ایمنی از طریق یک عفونت آنها از بهبود.

یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که تنها 50 درصد از آمریکایی ها برنامه ریزی برای دریافت یک COVID-19 واکسن هنگامی که آن را در دسترس است.

"من فکر می کنم که ما هنوز هم تو را مجبور به پوشیدن ماسک و تمام اقدامات پیشگیرانه است که ما شده ایم در حالی که برای" گفت: Ellerin.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن