مجازی Comic-Con به معنی فرصت برای برخی از

چهار شنبه, علائم شروع Comic-Con بزرگ طنز و سرگرمی کنوانسیون معمولا برگزار شد و در سن دیگو, کالیفرنیا. سازمان ب

توسط AKHBAREMAAAA در 1 مرداد 1399

چهار شنبه, علائم شروع Comic-Con بزرگ طنز و سرگرمی کنوانسیون معمولا برگزار شد و در سن دیگو, کالیفرنیا.

سازمان به طور معمول خواهد بود و انتظار حدود 130.000 طرفداران از بیش از 80 کشور برای حضور در. البته که ممکن نیست در این سال به دلیل COVID-19 بنابراین کل جشنواره رفته مجازی.

این بدان معناست که وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در لباس های شگفت انگیز بسته بندی مرکز کنوانسیون سان دیگو. هر کسی می توانید پانل و ارائه به صورت رایگان, به جای داشتن به رقابت برای دریافت گران در روز عبور کند.

وجود دارد نیز نمی توان به صنعت جلسات.

"وجود دارد یک معامله بزرگ از کسب و کار رخ می دهد که آخر هفته از Comic-Con در سن دیگو" به گفته دیوید Glanzer سخنگوی برای کتابهای کامیک. "آن متفاوت است اما ما در حال تلاش برای آوردن برخی از مسائل آنلاین. این یک تجربه جدید برای ما, اما ما امیدواریم که آن را به عنوان سرگرم کننده اما در یک قالب مجازی است."

کنوانسیون سازمان ارسال داشته اند یک ویدئو شامل برخی از داوطلبان و کارکنان امنیتی که طرفداران را معمولا در محل.

"سلام به همه آنقدر به دیدن شما همه" آن را شروع می شود. "لطفا مراقب باشید در هنگام خاموش شدن پله برقی, و از تیم امنیتی خود را, خوش آمدید به Comic-Con!"

تماشای که در خانه به تنهایی ممکن است یک یاس برای برخی از طرفداران اما برای دیگران مانند Samatha Nazario آن را یک فرصت. او زندگی در بروکلین و نمی توانست فراهم پرواز و هتل به رفتن در فرد است. او به دنبال به جلو به تماشای تابلوها و رویدادهای زندگی می کنند آنلاین با فن خود جامعه است.

"این فوق العاده مهم است من به خصوص فکر می کنم در این زمان قادر به آن نوع از تجربه دوباره, اما نه محدود کردن آن فقط برای افرادی که استطاعت آن را," او گفت:.

هیچ انتظار مردم در صف های طولانی برای صرف غذا و کالا به معنی درآمد برای فروشندگان است. در سال گذشته 17,551 سگ فروخته شد در مرکز کنوانسیون سان دیگو.

امیلی هومل یکی از چهار سازندگان "باهم رنجرز" — آنها معمولا فروش مدالها شایستگی در یک غرفه. اختصاصی کنوانسیون را برانگیخت می توانید آنها را برای $6 یک پاپ به علامت موفقیت مانند bumping به یک هنرمند مشهور و یا یک دوست جدید در خط. در این سال که ممکن است به معنای ساخت یک دوست در یک اتاق چت در حالی که انتظار برای یک livestream برای شروع است. کنوانسیون ایجاد یک بازار آنلاین اما برای هامل آن را کاملا مانند وجود دارد.

"این برش به فکر می کنم که این اتفاق نمی افتد و بنابراین من باید به مانند 'OK حداقل ما هنوز هم برای رفتن به این بخش از آن'" هومل گفت.

سن دیگو می شود حدود 149 میلیون دلار سود اقتصادی از کتابهای کامیک.

برای کنوانسیون خود را ساخت رویداد آنلاین رایگان به هر کسی که به معنی بزرگ مالی رسید. آن را به حال به اندازه کافی ذخیره شده و در این سال, اما آینده نامشخص است.

"ما می دانیم که بیشتر به گمان من به عنوان سال پیشرفت ما به پیدا کردن آنچه که وضعیت بهداشت و درمان است-دانا در سراسر کشور و در سطح جهانی به دلیل در حال حاضر هنوز هم به نظر می رسد بسیار بالا در هوا" گفت: Glanzer.

Comic-Con در صفحه اصلی اجرا می شود از طریق پنج شنبه.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب