حدود یک سوم از شرکت ها را کاهش کارکنان پرداخت و در پاسخ به COVID-19 مطالعه می یابد

به عنوان بد به عنوان همه گیر کار ضرر و زیان شده اند, با حدود 31 میلیون آمریکایی در بیکاری رول آن را در واقع می

توسط AKHBAREMAAAA در 18 تیر 1399

به عنوان بد به عنوان همه گیر کار ضرر و زیان شده اند, با حدود 31 میلیون آمریکایی در بیکاری رول آن را در واقع می تواند شده اند بدتر است. برخی از شرکت ها موفق به کاهش هزینه های نیروی کار خود را به صرفه جویی در پول بدون توسل به اخراج دائم — حداقل تا کنون.

در یک بررسی اخیر از منابع انسانی و مدیران outplacement شرکت رقیب خاکستری و کریسمس پیدا کردم که 1 در 3 شرکت ها را کاهش کارکنان پرداخت و در پاسخ به این بیماری همه گیر.

"از آن گروه 55 درصد گزارش شده کاهش به آنها اجازه داد برای جلوگیری از اخراج گفت:" معاون ارشد رئیس جمهور اندی چلنجر.

این تفکر از این شرکت های رقیب گفت: "ما باید تیم ما دست نخورده آن را نمی خواهد صدمه دیده است روحیه خیلی بد با اجازه دادن به مردم است."

حتی زمانی که شرکت ها را کاهش حقوق و دستمزد و برخی در حال تلاش برای حفظ روابط خود کارگران است.

در میان شاخص S&P 500 شرکت که برش کارکنان سه چهارم از آنها را انجام داده اند آن را از طریق موقت furloughs به جای دائم اخراج گفت: Ganesh Rajappan بنیانگذار و مدیر عامل این تجزیه و تحلیل شرکت MyLogIQ.

"من اعتقاد دارم که آن را انجام داده بود برای حفظ استعداد," او گفت:.

Rajappan گفت: در میان شرکت هایی که furloughs یا استخدام انجماد حدود یک چهارم نیز کاهش می یابد پرداخت برای مدیران ارشد — هر چند برخی از این کاهش را پس از بازسازی شده است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب