در مورد فدرال رزرو FOMC و تغذیه صندوق های رای

آنچه که فدرال رزرو? فدرال رزرو بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا است. آن را مدیریت ارز کشور نرخ بهره و عرضه پول.

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

آنچه که فدرال رزرو?

فدرال رزرو بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا است. آن را مدیریت ارز کشور نرخ بهره و عرضه پول.

فدرال رزرو تاثیر اقتصاد آمریکا در بسیاری از راه. اما یکی از بیشترین مصرف کنندگان با توجه به پرداخت است که بانک فدرال تنظیم نرخ بهره.

زمانی که فدرال رزرو افزایش و یا کاهش نرخ بهره چیزهایی مانند کسب و کار وام و کارت های اعتباری به طور مستقیم تحت تاثیر قرار. و چیزهایی مانند وام های رهنی به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار.

این بدان معناست که ده ها هزار نفر از وام گیرنده دلار در تعادل آویزان زمانی که کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو در دیدار, به عنوان آن را در این هفته.

پیدا کردن و قفل کم نرخ وام مسکن امروز (Jun 8, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چه فدرال رزرو انجام دهید ؟

در آن منشور فدرال رزرو دو صریح (و مرتبط) اهداف است.

فدرال رزرو و نرخ اشتغال

اولین هدف از "فدرال رزرو" است که به پرورش حداکثر اشتغال در اقتصاد ایالات متحده.

در شرایط اقتصادی "حداکثر اشتغال" است و زمانی که کار تمام منابع در اقتصاد استفاده می شود در شیوه ای کارآمد ترین امکان پذیر است.

به زبان ساده به این معنی است که هر کسی که می خواهد یک کار می توانید پیدا کردن کار مناسب پرداخت. این به آن معنا نیست که نرخ بیکاری صفر است چرا که در هر اقتصاد وجود خواهد داشت افرادی که میان شغل و یا آنها داوطلبانه خارج از محل کار.

فدرال رزرو و نرخ تورم

فدرال رزرو هدف دوم این است که به دنبال ثبات قیمت ها در اقتصاد است.

"ثبات قیمت ها" اندازه گیری با تورم است که نرخ که در آن همه چیز تغییر هزینه.

به مصرف کنندگان تورم بیشتر احساس از اندازه گیری. زمانی که تورم در حال حاضر قیمت ها بالا برود.

و یا راه دیگری که نرخ تورم در حال حاضر است خود را به دلار "آیا رفتن به دور" را به عنوان آنها استفاده می شود; بیشتر پول مورد نیاز برای خرید همان کالا و خدمات است.

نرخ تورم خود را در بالاترین رکورد در 1980s.

Consumer Price Inflation since 1970, St. Louis Fed

تورم قیمت مصرف کننده از سال 1970. منبع: سنت لوئیس فدرال رزرو

فدرال رزرو با هدف نگه داشتن نرخ تورم نزدیک به 2 درصد در سال.

زمانی که نرخ تورم بیش از دو درصد بیش از حد آن می تواند مضر به اقتصاد ایالات متحده. مصرف کنندگان به طور ناگهانی به اندازه کافی ندارد دلار به خرید کالاهای اساسی و خدمات و بسیاری شروع به مبارزه با بدهی.

در طول دوره از تورم کارگران اغلب تقاضا را افزایش می دهد که منجر به هزینه های بالاتر برای کسب و کار است که در خود تقویت چرخه در نتیجه حتی بالاتر از نرخ تورم است.

فدرال رزرو و کاهش قیمت ها

نرخ تورم می تواند اجرا شود بیش از حد کمبیش از حد; سقوط به خوبی از تغذیه را هدف 2%. پایین و یا منفی تورم در اقتصاد شناخته شده است به کاهش قیمت ها و یا کاهش تورم.

در طول دوره کاهش قیمت ها قیمت مصرف کننده رها کردن و سپس رها کردن برخی بیشتر. در حال حاضر کاهش قیمت ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز خوب است اما زمانی که قیمت ها به طور مستمر کاهش یافته و مصرف کنندگان "قرار" ساخت بزرگ خرید به دلیل قیمت های پایین تر خواهد بود در آینده.

در قرار دادن بزرگ خرید مصرف کنندگان نیروی کسب و کار به اخراج کارگران که ایجاد اضافی رو به پایین فشار بر دستمزدها و قیمت ها.

تورم مارپیچی هستند به عنوان مخرب تورم ،

برای نرخ وام مسکن خریداران هر چند کاهش قیمت ها دارای یک مزیت است. وام مسکن نرخ افت در طول دوره کاهش قیمت ها. تورم با این حال درایوهای نرخ وام مسکن ،

پیدا کردن و قفل کم نرخ وام مسکن امروز (Jun 8, 2020)

چه کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو? (به کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو)

در فدرال رزرو است 12-فرد سیاست-تعیین کمیته ای به نام کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC). سالانه وجود دارد هشت برنامه ریزی جلسات کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو.

پس از هر یک از آن هشت جلسات فدرال رزرو باعث می شود آزادی مطبوعات شناخته شده به عنوان "بیانیۀ کمیتۀ بازارهای آزاد" که به طور خلاصه و رئیس بانک مرکزی این سیاست را انتخاب کند.

کمیته و تغذیه صندوق های رای

ترین به طور گسترده ای شناخته شده کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو سیاست پولی انتخاب خود را تنظیم نرخ وجوه فدرال. میزان وجوه بانک فدرال نرخ که در آن بانک قرض گرفتن پول از هر یک از دیگر به مدت یک شب.

زمانی که بانک فدرال رای به افزایش میزان بودجه تغذیه, هزینه, افزایش, برای مصرف کنندگان و کسب و کار است که ایجاد یک کشیدن در اقتصاد ایالات متحده. زمانی که کمیته رای به کاهش نرخ وجوه فدرال اقتصاد تحت فشار قرار دادند به گسترش است.

Federal Funds Rate vs. Consumer Price Inflation, 1970-2018

تورم قیمت مصرف کننده و تغذیه صندوق های رای. منبع: سنت لوئیس فدرال رزرو

فدرال رزرو صندوق رای نیز پایه و اساس "نخست رای دادن."

کمیته و نرخ وام بانکی

نخست نرخ نرخ بهره کلیدی برای مصرف کنندگان و ایالات متحده کسب و کار. نخست نرخ مورد استفاده برای تنظیم نرخ بهره کارت های اعتباری و هزینه از وام های کسب و کار.

نخست رای است و به طور کلی برابر با میزان بودجه تغذیه به علاوه سه درصد است.

میزان وجوه بانک فدرال و بانک نرخ وام بانکی. منبع: سنت لوئیس فدرال رزرو

فدرال رزرو با استفاده از ابزار های دیگر برای نفوذ در ایالات متحده رشد اقتصادی بیش از حد از جمله نرخ تنزیل است که نرخ بهره در آن بانک می تواند قرض گرفتن پول از فدرال رزرو و برنامه های ویژه ای از قبیل کاهش کمی.

کاهش کمی فرایندی است که از طریق تغذیه خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (MBS) و دیگر اوراق قرضه در بازار آزاد به منظور کاهش بازده اوراق قرضه و هر روز نرخ وام مسکن.

همچنین اعلام کرده است با استفاده از یک برنامۀ تزریق پول به اقتصاد سه بار پس از سال 2009 و در هر زمان و در نتیجه کاهش نرخ وام مسکن.

بانک فدرال دوم برنامۀ تزریق پول به اقتصاد مصادف با کمترین ثبت 30 سال نرخ وام مسکن در تاریخ است. بانک فدرال دور سوم سیاست تسهیل کمی به حال یک اثر مشابه است.

اما این مهم است به رسمیت شناختن است که فدرال ریزرو اثر در نرخ وام مسکن غیر مستقیم است.

فدرال رزرو می کند مجموعه ای از مصرف کنندگان نرخ وام مسکن اگر چه تأثیرات آن جهت است که در آن آنها بروید. نرخ وام مسکن ساخته شده در وال استریت.

بررسی نرخ جدید (Jun 8, 2020)

فدرال ریزرو ایالات متحده و نرخ وام مسکن

فدرال رزرو کنترل نمی کند نرخ وام مسکن به طور مستقیم. آن را ندارد, با این حال تاثیر آن جهت است که در آن نرخ وام مسکن حرکت می کند. دلیل این است که به عنوان کشور و رئیس بانک مرکزی فدرال رزرو اقدامات و خود را در قبال نزدیک تماشا وال استریت.

"اقدامات" که تغذیه می تواند شامل تنظیم آن از میزان بودجه تغذیه و نرخ تنزیل و ایجاد برنامه هایی مانند کاهش کمی.

آن را تنظیم میزان بودجه تغذیه هر چند که بانک فدرال شناخته شده ترین ابزار. زمانی که بانک فدرال رای به افزایش یا کاهش میزان بودجه تغذیه این گروه ارسال یک پیام خاص به وال استریت.

زمانی که فدرال رزرو صندوق رای مطرح شده است آن را به یک سیگنال است که فشارهای ناشی از تورم در حال رشد در اقتصاد ایالات متحده و حداکثر اشتغال در حال نزدیک شدن است — که هر دو نشان می دهد توسعه اقتصادی.

توجه داشته باشید که نرخ وام مسکن تمایل به افزایش در حدود همان زمان که فدرال رزرو افزایش نرخ.

این اتفاق می افتد چرا که فدرال رزرو به طور کلی افزایش نرخ تنها زمانی که تورم فشار در حال نصب در اقتصاد و به دلیل تورم devalues وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار که بر اساس آن نرخ وام مسکن بر اساس هستند.

علاوه بر این شرایط است که منجر به وجوه بانک فدرال نرخ بهره نیز به احتمال زیاد به جذب سرمایه گذاری دلار به بازارهای سهام. وقتی این اتفاق می افتد تقاضا برای MBS می کند که باعث می شود نرخ وام مسکن به افزایش است.

اما حتی زمانی که تغذیه نمی کند, افزایش میزان وجوه بانک فدرال نرخ وام مسکن می تواند حرکت کند. دلیل این است که وال استریت است که اغلب به عنوان علاقه مند به آنچه فدرال رزرو می گوید که چه تغذیه می کند.

از نظر تغذیه که نشان می دهد آینده افزایش نرخ و یا توسعه اقتصادی تمایل دارند که یک اثر منفی بر نرخ وام مسکن کم و حامی کاهش نرخ بهره دیدگاهها برای کمک به حرکت نرخ پایین.

فدرال رزرو صحبت می کند به تمام طول سال های طولانی.

در بین کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو جلسات اعضای فدرال رزرو صحبت وال استریت به سازمان های کسب و کار و به مطبوعات; ارائه نظرات در اقتصاد و آینده سیاست های پولی. این دیدگاه کمک به شکل فعلی نرخ وام مسکن.

فدرال رزرو نیز منتشر "تغذیه دقیقه" است که خلاصه ای از بحث و مناظره از آن بیشترین اخیر کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو نشست. صورتجلسۀ فدرال ریزرو منتشر شده سه هفته پس از نشست کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو adjourns و اغلب گرفتگی 8,000 کلمات.

صورتجلسۀ فدرال ریزرو همچنین ارائه علوفه برای تغذیه ناظران در سراسر جهان و تحت تاثیر قرار روزانه نرخ وام مسکن.

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

فدرال رزرو نمی کند مجموعه, وام مسکن ایالات متحده نرخ بهره آن کلمات و اعمال آنها را تحت تاثیر قرار.

دریافت به امروز زنده و نرخ وام مسکن در حال حاضر. تغذیه اظهارات و اقدامات خود را در بازی و می تواند تاثیر بازارهای غیر منتظره.

بررسی نرخ جدید (Jun 8, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب