حسابداران پیدا کردن تسکین کمی در تمدید مالیاتی مهلت

روز دیگر Andrea Parness یک حسابدار خبره عمومی در نیویورک بر روی گوشی های با برخی از دوستان است. "آنها گفت:," ا

توسط AKHBAREMAAAA در 27 فروردین 1399

روز دیگر Andrea Parness یک حسابدار خبره عمومی در نیویورک بر روی گوشی های با برخی از دوستان است.

"آنها گفت:," اوه, شما باید راحت است که مالیات فصل به پایان می رسد در ماه جولای. شما باید مانند آرامش بخش است.' "

آره واقعا.

روز مالیات قرار بود چهارشنبه. اما نمایندگان با تاخیر فدرال مالیات مهلت تا ژوئیه 15. و در عین حال مالیات فصل شده است هرج و مرج برای تهیه مالیاتی و حسابداران.

اول از همه در ابتدا IRS تنها تمدید مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده برای برخی از چیزهایی مانند مالیات بر درآمد. هنوز هم وجود دارد دیگر فرم پر کردن و پرداخت به. دولت در نهایت تحت فشار قرار دادند آن مهلت به عقب بیش از حد, اما "ما لزوما آگاهانه در مورد تمدید مهلت تا آخرین لحظه در برخی موارد" Parness گفت.

همچنین در حالی که حسابداران در حال حاضر باید تا جولای به فایل خود را به مشتریان فدرال اظهارنامه مالیاتی "برخی از کشورها هنوز هم به دلیل قبل از جولای 15, و یک زن و شوهر از ایالت مهلت پس از 15 ژوئیه گفت:" مت Metras preparer مالیاتی در نیویورک است. او به مشتریان در کشورهای دیگر مانند می سی سی پی که در آن بازده با توجه مارس 15 و ویرجینیا با مهلت پرداخت از 1 ژوئن.

در آن طول می کشد در یک صفحه گسترده از AICPA یک حسابداری مالیاتی گروه تجارت برای پیگیری تمام این تغییرات است.

"این 397 صفحات" Metras گفت. "و آن را به طور مداوم در حال به روز شد."

در ضمن حسابداران در تلاش هستند به توصیه مشتریان خود را در دولت جدید کسب و کار کوچک برنامه های وام. همه در حالی که مرور تصویری چت با مشتریان که استفاده می شود به آینده در فرد است.

"من صادقانه فکر نمی کنم من تا به حال شده است در یک فصل مالیات که شده است به طوری عجیب و غریب" Metras گفت.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب