فعالیت 'ساخته شده است به DNA ما با نام تجاری'

پلیس قتل جورج فلوید باعث شده است که معترضان به خیابان های شهرهای سراسر کشور. این تظاهرات نیز منجر به صف آرایی

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

پلیس قتل جورج فلوید باعث شده است که معترضان به خیابان های شهرهای سراسر کشور. این تظاهرات نیز منجر به صف آرایی گریه می کند در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی تماس برای مصرف کنندگان به طور آگاهانه و فعالانه در حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

Nikoa Evans-Hendricks است که از بنیانگذاران و مدیر اجرایی هارلم پارک به پارک. هارلم پارک به پارک ائتلافی از بیش از 250 کارآفرینان در منطقه هارلم شهر نیویورک از رستوران ها و خرده فروشی مغازه داران به رهبران غیر انتفاعی. Hendricks یک کارآفرین است و او گفت: او خود رستوران یاقوت ستاره بود "با الهام از Ruby Dee این بازیگر افسانه ای بود که به خوبی شناخته شده برای او فعالیت." که فعالیت او توضیح داد "ساخته شده است به DNA نام تجاری ما است."

و به عنوان او را تماشا او را به خود افزایش فروش به تازگی آن را احساس به چه رستوران او می ایستد. اما به عنوان کسب و کار خود را بیشتر به رسمیت شناختن او به هیچ وجه نادیده گرفتن این فاجعه که موجب این کشور علاقه ای به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. Evans-Hendricks گفت: "کشته شدن اخیر جورج فلوید است متزلزل کل جهان در یک جامعه مثل هارلم پایتخت, سیاه امریکا" آن بوده است به خصوص "غم انگیز برای دیدن چیزی شبیه به این اتفاق می افتد."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل. این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im