فعالان پیشنهاد اصلاح پلیس با قطع بودجه

در مینیاپولیس لس آنجلس و نیویورک و دیگر شهرهای فعالان خواستار شهرستان دولت برای کاهش بودجه پلیس به عنوان یک اص

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

در مینیاپولیس لس آنجلس و نیویورک و دیگر شهرهای فعالان خواستار شهرستان دولت برای کاهش بودجه پلیس به عنوان یک اصلاح اندازه گیری.

در بسیاری از شهرهای پلیس می خورد تا بخش بزرگی از این صندوق به طور کلی. در L. A. آخرین بودجه پیشنهاد آن را برای حساب 54%. در مینیاپولیس آن حدود 36%. و شهرستانها با آن مواجه هستند کاهش هزینه به عنوان مالیات بر درآمد می افتد در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"در بسیاری از شهرستانها تنها بودجه مورد است که رو به کاهش عظیم است که پلیس در بودجه گفت:" Andrea Ritchie که تحقیقات جنایی-سیستم عدالت در کالج بارنارد. "ما به معنای واقعی کلمه در وسط بزرگترین بحران اقتصادی و بالاترین سطح بیکاری از نسل ما. ما در یک بیماری همه گیر جهانی بدون مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه."

استدلال این است که کسانی که همه چیز باید اولویت و نه پلیس. طرفداران نیز استدلال می کنند که چون بخش عمده ای از یک اداره پلیس را بودجه می رود به سمت حقوق اگر شما قطع بودجه شما کمتر افسران گشت و کمتر موارد خشونت پلیس.

"هنگامی که شما بیشتر و بیشتر افسران پلیس در یک جامعه تحقیقات نشان داده است این منجر به بیشتر و بیشتر نوعی تعارض و تعامل" گفت: Kumar رائو مدیر عدالت تحول در مرکز محبوب دموکراسی است.

اما این یک موضوع فوق العاده پیچیده. سیمون Weichselbaum یک تحریریه در مارشال, پروژه, به گزارش پلیس برای بیش از 15 سال است. او را در نگاه و چه در شهرستانها که کاهش بودجه پلیس مانند ممفیس تنسی دیدم که کاهش بودجه و اخراج پس از رکود اقتصادی سال 2008.

"چه اتفاقی افتاد ؟ آنها صرف میلیون ها و میلیون ها دلار در پلیس اضافه کاری. و تحقیقات نشان می دهد که یک دستور غذا برای فاجعه از آنجا که شما باید پلیس که در حال overworked نا امید و عصبانی" Weichselbaum گفت.
"و این فقط یک انبار باروت منتظر منفجر شود."

چند نفر صحبت کردم امروز گفت که آموزش یکی از اولین چیزهایی که ادارات پلیس احتمالا توقف پرداخت برای.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن