فعالان در هالیوود: قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است و صندوق سیاه پروژه های

اگر چند هفته گذشته به ما نشان داده اند هر چیزی را که آمریکایی ها می خواهند به بحث در مورد نژاد و نژاد پرستی. ه

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

اگر چند هفته گذشته به ما نشان داده اند هر چیزی را که آمریکایی ها می خواهند به بحث در مورد نژاد و نژاد پرستی.

هالیوود است توجه: چندین مستند پروژه در مورد مسائل مربوط به حقوق مدنی در امریکا شده اند greenlighted توسط سیستم عامل و بودجه توسط بازیکنان بزرگ صنعت.

فیلم مستند همیشه به حال یک زمان سخت شدن تامین می شود. آنها فقط نمی توان به راحتی ترجمه به گیشه بازدید.

میا ماسک, استاد فیلم در کالج Vassar گفت: وقتی که می آید به سرمایه گذاری "فیلمسازان رنگ حتی بیشتر زمان دشوار است."

"قطعا وجود دارد پرت — اسپایک لی و بدیهی است Ava DuVernay, '13' و او فوق العاده کار" ماسک گفت. "اما وجود دارد بسیاری از فیلمسازان از رنگ سیاه و لاتین در خاص که واقعا مبارزه است."

هالیوود شده است vocally حمایت از ادامه تظاهرات خواستار نژادی عدالت است. شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد نیاز به صورت متنوع تر نویسندگان ، اما هنرمندان و فعالان می گویند بلوغ ژاپنی, قدیمی نیز نیاز به قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است و صندوق متنوع تر پروژه ها.

رشید Shabazz مدیر ارشد بازاریابی و داستان سرایی افسر در غیر انتفاعی, رنگ, تغییر, گفت: از آن زمان به نگاه به "سوال از منابع و قدرت است."

"تصمیم گیری در مورد آنچه greenlit و آنچه را نمی کند. چه می شود بیشتر بازاریابی و آنچه را نمی کند," Shabazz گفت. "اغلب کسانی که همه چیز قطع نژادی در سراسر خطوط و اغلب بسیار سیاه-و-سفید موضوع است."

بودجه است که اتفاق می افتد — و نه فقط به طور کامل از طریق هالیوود پول است. ستاره NBA LeBron James و راسل وستبروک همراه با تاجر Maverick کارتر گرفته اند امور را در دست خود و در حال تولید فیلم درباره تولسا مسابقه کشتار از سال 1921 که در آن صدها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار بودند کشته و مجروح توسط ساکنان سفید در اوکلاهما.

استاد Jason E. اسکوایر از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می گوید وجود یک مخاطب برای این.

"مستند در روز تا به حال شهرت آه آن را می شود بسیار موعظه و teachy. من نمی دانم اگر من قصد دارم به آن را ببینید" اسکوایر گفت. "که تغییر کرده است. عمومی اشتها برای فیلم های مستند به تازگی افزایش نمایی."

اگر آن را ساخته و مردم را تماشا خواهد کرد. در حال حاضر بیشتر از همیشه.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب