پس از 3 ماه وام گرفتن از ولگردی و قانونی شکنی شرکت های قرار دادن ترمز در بیشتر بدهی

به عنوان اقتصاد آهسته در ابتدا از coronavirus همه گیر بسیاری از شرکت ها تصمیم گرفتند برای سوار شدن از رکود با

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

به عنوان اقتصاد آهسته در ابتدا از coronavirus همه گیر بسیاری از شرکت ها تصمیم گرفتند برای سوار شدن از رکود با وام گرفتن از یک طوفان. شرکت استقراض افزایش یافت و بیش از چند ماه گذشته به عنوان شرکت در زمان استفاده از نرخ بهره پایین به پرداخت صورتحساب خود را با پول قرض گرفته شده. اما داده های جدید از لباس Refinitiv نشان می دهد که شرکت های بزرگ استقراض کاهش یافته و هفته گذشته به پایین ترین سطح خود از اوایل ماه مارس.

هنگامی که شرکت ها شد و ستون در بدهی در ماه مارس ، آوریل و مه اقتصادی تصویر به دور از روشن گفت: Steven Davidoff سلیمان, قانون شرکت های بزرگ و استاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

"اما من فکر می کنم شرکت باید یک ایده بهتر از آنچه در جریان است در حال حاضر," او گفت:.

سلیمان گفت: برخی از شرکت ها یک چشم انداز خوش بینانه. آنها دنبال آن هستید در افزایش کار شماره افزایش فعالیت های کسب و کار و رشد اقتصادی در بخش خدمات — حداقل در حال حاضر.

بنابراین به جای قرض گرفتن بیشتر "شرکت ها احتمالا و گفت: نگاه ما به اندازه کافی در حال حاضر. بیایید ببینید که در آن همه چیز و ما آن را از وجود دارد" سلیمان گفت.

پس از آن شرکت وجود دارد که احساس بدبین. Collin مارتین یک درآمد ثابت استراتژیست در شواب مرکز تحقیقات مالی گفت: استقراض نمی خواهد کمک به برخی از شرکت ها آن را از طریق همه گیر.

"بسیاری از شرکت های انرژی زمانی که شما نگاه در خرده فروشی شرکت های آجر و ملات فروشگاه که در حال حاضر رو به وخامت قبل از این اتفاق افتاده است واضح است که چشم انداز بسیار منفی در حال حاضر" مارتین گفت.

او افزود که شرکت در آن ریسک بخش ممکن است نگران متخلف در بدهی های موجود.

"ما در واقع دیده می شود تعدادی از شرکت ها به صورت پیش فرض انتخاب کنید تا" مارتین گفت. "آن واقع شده است افزایش به بالاترین سطح خود از سال 2009."

پس از آن وجود دارد محتاط شرکت های استقراض کمتر است زیرا آنها در حال شمارش در یک بهبود اقتصادی بعد از این سال.

"آنچه ما باید به سازمان دیده بان برای این است که آیا افرادی که فکر می کنیم می خواهم به عقب بر گردیم به حالت عادی در سه ماهه سوم همه از ناگهانی تصمیم می گیرید که یک زودرس هوا گفت:" جیم وگل بهره-نرخ استراتژیست در FHN مالی.

و اگر اقتصاد را بهبود نمی بخشد "ما را ببینید دور دیگری از استقراض به مردم بهتر رسیدگی بر آنچه خود وضعیت مالی این است که" Vogel گفت.

ما بهتر حس چقدر شرکت ها مایل به قرض وگل گفت: آنها به عنوان گزارش درآمد سه ماهه خود را در اواخر این ماه.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن