پس از پرده در مرحله اجرای هنرمندان را تا شغل در فروشگاه های مواد غذایی

برای بسیاری از کارگران در سن coronavirus حقوق شده اند به اقتصادهای سراسر جهان سخت کار کردن را متوقف. که به ویژ

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

برای بسیاری از کارگران در سن coronavirus حقوق شده اند به اقتصادهای سراسر جهان سخت کار کردن را متوقف.

که به ویژه برای هنرمندان که کار در مرحله در محصولات مانند موسیقی و تئاتر و اپرا که بستگی به مکان جمع آوری در پر زرق و برق سالن را در اجرای شب پس از شب.

پس از تئاتر در نیویورک و لندن بسته درهای خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 کار خشک شده و صدها نفر از هزاران نفر از هنرمندان مجبور شدند به خارج صنعت خود را برای پوشش هزینه های زندگی.

در لندن که در آن خروج از خانه را لازم خرید مواد غذایی مجاز است, برخی از بازیگران پیدا کرده اند شغل خود را در فروشگاه های مواد غذایی محلی جوراب ساق بلند, قفسه, کار, نقدی, ثبت نام و اطمینان مشتریان به دنبال یک-در-یکی-از سیاست.

"من تبدیل به یک لی لی واقعا" گفت: لارا Rebekah, Harvey یک خواننده اپرا از لندن است.

لارا Rebekah هاروی (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Mountbatten جشنواره)

او تا به حال یک قرارداد برای یک عملکرد میله میله برای ماه های ژوئن و ژوئیه اما زمانی که شهر تعطیل در ماه مارس به دلیل coronavirus پس از انجام کار خود را.

"نگران شد: چیزی که من می خواهم به انجام? نه تنها از نظر مالی بلکه سلامت عقل عاقلانه" هاروی گفت. "من در زندگی برای آواز خواندن. و به طور ناگهانی قادر به انجام آن بود که بسیار ترسناک است."

لارا قادر به پیدا کردن یک شغل در یک پاسگاه محلی آلمان تخفیف سوپرمارکت های زنجیره ای کرده است.

این یک داستان مشابه برای توماس اینگه که با این نسخهها کار به عنوان یک موسیقی بازیگر تئاتر در پایان غرب لندن.

او با توجه به رفتن بر روی تور برای "تب شنبه شب" زمانی که شهر رفت در مستند. پس او تبدیل به تسکو که در آن او کار می کرد به عنوان یک قصاب و ماهی فروش به عنوان یک نوجوان.

"این یک مقدار زیادی از تغییر, اما آن را به خوبی مشغول است. این چیزی است که من سپاسگزار برای" اینگه گفت.

توماس اینگه (مت Nalton)

هر دو اینگه و هاروی گفت: زمانی که آنها امضا کار خود قرارداد نه شد دقیقا مطمئن شوید که چه مقدار از آنها می خواهم موافقت به پرداخت می شود.

"زمانی که من پیشنهاد کار من تا به حال حتی به پایان رسید درخواست آنلاین. و من تماس بگیرید رک و بی پرده گفت: "شما می توانید به فروشگاه آمده در دو ساعت امروز برای امضای قرارداد؟' و من فکر کردم که شگفت انگیز است, من نیاز به این کار بله'" هاروی گفت. "آن زمان حدود 45 دقیقه. و این بود که. من فقط فرض کنیم من پرداخت می شود در پایان ماه."

برای اینگه این یک داستان مشابه اما او می گوید: او فقط خوشحال قادر به تکیه بر روی یک چک ثابت و فراموش بیت خود را برای کمک به جامعه تا زمانی که زندگی به حالت عادی بازگشت.

"ما در حال نگه داشتن فروشگاه باز چون ما وجود دارد. ما در حال پر کردن در برای افرادی که قادر به کار در لحظه ای که به خود منزوی," اینگه گفت. "و به [مشتریان] که یک معامله بزرگ است. و آنها بسیار سپاسگزار هستیم. در حالی که برای ما بسیار سپاسگزار هستیم به کار است."

در آوریل 6, جامعه تئاتر لندن اعلام کرد در پایان غرب لندن تئاتر می ماند بسته حداقل تا پایان اردیبهشت و تا زمانی که وجود دارد بیشتر به وضوح در شهرستان گسترده از سیاست دولت انگلیس. در همان روز Dominic Raab — انگلستان اولین وزیر امور خارجه که ایستاده است در صورت نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان بهبود او از بستری در بیمارستان به علت COVID-19 — گفت: آن را خیلی زود به در نظر گرفتن یک استراتژی خروج برای کشور مستند. اما او اشاره کرد این اقدامات بودند "آغاز به کار می کنند."

اگرچه هیچ تضمینی جدول زمانی برای زمانی که عملکرد صنعت را به کسب و کار به طور معمول هر دو اینگه و هاروی می گویند آنها مشتاقانه در انتظار فرصتی برای شکستن پا پشت صحنه.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن