پس از فشار از بازیکنان برخی از کسب و کار متعلق به سود حاصل از NBA 'حباب'

NBA بازده امشب. بازی نمی خواهد به نگاه مانند آنها قبل از لیگ ضربه مکث در مه: اجتماعی فاصله بر روی نیمکت, هیچ,

توسط AKHBAREMAAAA در 10 مرداد 1399

NBA بازده امشب. بازی نمی خواهد به نگاه مانند آنها قبل از لیگ ضربه مکث در مه: اجتماعی فاصله بر روی نیمکت, هیچ, طرفداران در می ایستد و هیچ صفحه اصلی دادگاه مزیت است.

22 تیم شده اند ماندن در دنیای والت دیزنی در فلوریدا مرکزی در یک قرنطینه "حباب". هزینه: بیش از $170 میلیون نفر است.

نگه داشتن بازیکنان راضی در حالی که آنها در حباب ؟ آسان نیست با توجه به دیو بری ورزشی استاد اقتصاد در جنوب یوتا دانشگاه. بازیکنان استفاده می شود برای ساخت انتخاب خود اما "در حال حاضر شما در حال تمرکز همه چیز. پس از آن یکی NBA تصمیم گیری" بری گفت.

در مورد همه چیز از پتو در اتاق های هتل ها — نه به اندازه کافی بلند به مواد غذایی است. بازیکنان سرگرم کننده ساخته شده از وعده های غذایی در رسانه های اجتماعی و پرسید: چرا صاحب Houston Rockets کردم غذا قرارداد.

J. R. Smith از L. A. لیکرز ساخته شده یک Instagram تصویری در مورد آن از چند هفته پیش.

"همتون فکر نمی کنم آن شده اند که پیش بینی برای دریافت برخی از این رستوران ها در اطراف منطقه اورلاندو?" او گفت: در این ویدئو.

NBA به نظر می رسد گوش دادن به آنچه که بازیکنان خود را می خواهید. لیگ نمی بازگشت به بازار قبل از مهلت اما از آن است که حمایت از بازیکنان به عنوان آنها را به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع پیام را به بازی.

در ضمن بازیکنان احساس قدرت. کورتنی کاکس استادیار گروه از مسابقه و ورزش های بومی و نژاد و قومی گروه مطالعات در دانشگاه اورگان است. او گفت: در حال حاضر بازیکنان گفت: همه چیز ما می تواند بیشتر عمدی — از جمله تشویق لیگ به صرف حباب پول نقد در جامعه است.

هفته گذشته NBA رسمی نشان داد تا به ارائه یک پذیرایی قرارداد در Seana کارائیب|Soul Food رستوران در اورلاندو است. آن را متعلق به جاشوا جانسون 31-سال-پیرمرد که گفت او حتی بزرگتر NBA فن در حال حاضر.

"همه چیز است که رفتن در هر سازمان انجام داده است و این" او گفت:.

و در این آب و هوای اقتصادی نوظهور توجه است خوش آمدید جانسون گفت. فقط جمعه هشت نفر در آمد و پرسید دقیقا چه LeBron دستور داد: ماهی قزل آلا سبز و مک و پنیر.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de