مسافرت هوایی نیست و برگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی

این الگو تقریبا مشابه در سراسر فرودگاه های ایالات متحده: سفر هوایی nosedived در ماه مارس در واکنش به کروناویرو

توسط AKHBAREMAAAA در 16 تیر 1399

این الگو تقریبا مشابه در سراسر فرودگاه های ایالات متحده: سفر هوایی nosedived در ماه مارس در واکنش به کروناویروس همه گیر و مسافر حجم ضربه پایین سنگ در اواسط ماه آوریل است. از آن پس بیشتر مسافران در حال گرفتن به آسمان اما یک به روز رسانی تجزیه و تحلیل غربالگری اطلاعات از اداره امنیت حمل و نقل توسط APM آزمایشگاه تحقیقات نشان می دهد که در سراسر کشور 20 شلوغ ترین فرودگاه های, تعدادی از مسافران در حال غربالگری برای خروجی پروازهای باقی می ماند و در فک پایین.

در جولای 5, 2020, معمولا مشغول سفر روز 732,123 نفر پردازش از طریق TSA پست های بازرسی. مقایسه کنید که به 2,795,369 در همان روز از یک سال پیش.

بیش از آخر هفته روز یادبود در پایان ماه مه به طور متوسط تعداد مسافرانی که از طریق پست های بازرسی امنیتی در بسیاری از شلوغ ترین فرودگاه کمتر از 20 درصد آنچه در آن بود در ماه فوریه قبل از همه گیر. در چهار نفر از کسانی که در فرودگاه سان فرانسیسکو بین المللی نیوآرک آزادی, بین المللی لوگان در بوستون و جان اف کندی در نیویورک—ترافیک خروجی کمتر از 10% از آنچه در آن بوده است در ماه فوریه است.

"ما شاهد یک شوک بی سابقه ای برای سفر هوایی, حتی همسان با آنچه ما دیدیم که پس از 9/11 و رکود بزرگ در ترکیب گفت:" Paulos Lakew مدیر فرودگاه سرمایه گذاری و اقتصاد در صدا مشاوره که توصیه فرودگاه در عملیات.

مسافرت هوایی زمین به توقف در بهار به دلیل سه عامل: سفر از محدودیت های اجتماعی فاصله و مردم به سادگی مایل به پرواز. زیرا این سه عامل قطع و بنابراین به طور گسترده ای آن را تعجب آور است که بسیاری از فرودگاه ها در سراسر ایالات متحده به دنبال همان اساسی خط روند Lakew گفت.

اما در سراسر کشور مستند و عمومی نوظهور ترس از پرواز حساب فقط برای بخشی از بازیابی کند. ناگهانی تحول نیز تغییر دلایلی است که مسافران — به خصوص کسانی که در کسب و کار سفر — باید برای گرفتن یک هواپیما.

"برای آخرین سه, چهار, ماه, آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که ما در ادامه به عملکرد برخی از ظرفیت محدود بدون در واقع جسمی سفر" نیک Vyas, استاد جهانی زنجیره تامین در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مارشال مدرسه کسب و کار گفت. "ما در حال عادت کردن به اتخاذ مجازی مشغول به کار است."

کلید تغییر پارادایم برای کسب و کار چند ملیتی به ویژه گروه ها و دیگران که قبلا با اتکا به شدت در جلسات حضوری خواهد بود reclassifying ضروری و غیر ضروری سفر Vyas گفت.

"حدود 70 درصد از این سفر است که می شده اند با برچسب ضروری قبل از COVID در حال حاضر می تواند طبقهبندی به عنوان غیر ضروری," او گفت:. "است که از تعداد زیادی."

Vyas به عنوان مثال شخصی برای نشان دادن این است: او گفت که USC و چند دانشگاه دیگر را لغو دانشکده کسب و کار سفر برای بقیه سال 2020 است.

یک گزارش منتشر شده توسط ایالات متحده اداره حمل و نقل آمار در سال 2005 به این نتیجه رسیدند که آن زمان تقریبا سه سال برای مسافر حجم برای بازیابی پس از 11 سپتامبر حملات تروریستی است. Lakew اشاره کرد و با برخی از خوش بینی که در چشم انداز فعلی مسافر جلد در سراسر کشور در حال حاضر دوباره به 25% فقط سه ماه پس از مستند شد اقدامات گسترده در سراسر آمریکا

"با این حال به دلیل افزایش در حال حاضر در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در کشور این احتمال وجود دارد که بهبود در ایالات متحده ترافیک فرودگاه ادامه خواهد داد که نسبتا آهسته" او گفت:.

کنجکاو برای دیدن چگونه خود را محلی فرودگاه شانس در طول همه گیر? شروع به تایپ نام به ابزار ما در زیر به انتخاب هر یک فرودگاه در آمریکا و تجسم داده ها.

تعداد کل مسافران به نمایش TSA در U. S فرودگاه

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب