Airbnb یک افزایش از نزدیک-به-خانه academist:: دانشجویان

Airbnb گفت که این ماه برای اولین بار پس از اقامت در خانه دستور آغاز شده در مارس مهمانان رزرو 1 میلیون شب اقامت

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

Airbnb گفت که این ماه برای اولین بار پس از اقامت در خانه دستور آغاز شده در مارس مهمانان رزرو 1 میلیون شب اقامت در یک روز. این شرکت تا به حال یک سال از آن بوده است racking تا ضرر و زیان به دلیل COVID-19 همه گیر و آن را گذاشته حدود 2000 کارمند. چیزهایی هستند که چرخش در اطراف برای شرکت ؟

بهار معمولا خیلی شلوغ برای چارلز چپمن اجاره خانه در دریاچه ایری ساحل در اوهایو, اوهایو. اما در این سال نیست. در ماه مارس Airbnb رزرو خشک به طور کامل. سپس در ماه ژوئن چپمن گفت: "ما رفت و برگشت به مانند 100% رزرو برای تابستان."

بیشتر از بازدید کنندگان خود را بیش از حد معمول هستند که از نزدیک کلیولند و پیتسبورگ مناطق.

"من نه داشتن کسی واقعا که از دور که معمولا من یک زن و شوهر از مردم," او گفت:.

Airbnb گفت: آنچه چاپمن دیدن خیلی معمولی است در حال حاضر. اخیر رزرو تمایل دارند در مناطق دور افتاده و مهمانان تمایل به آمده از درون یک زن و شوهر از صد مایل است.

مهمان نوازی تحلیلگر Andrea استوکس با J. D. Power گفت: نظرسنجی ها نشان داده است که مسافران در حال "راه راحت تر گرفتن سفرهای جاده ای در طول پرواز در جایی و پس از آن سفر به خانه نزدیک تر شد, شما می دانید برای رفتن به یک کمی محبوب تر از دیگر سوار سفر."

با اجتناب از هتل ها راحت تر خود را به هدایت روشنی از بالقوه عفونت است.

کریستال واتسون که با این نسخهها کار در همه گیر آمادگی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت و گفت: از آن سالم می خواهید به ضربه جاده و دیدن چیزهای جدید.

"ما تمام شده تحت این اجتماعی فاصله گرفتن رژیم برای چند ماه گذشته و من می دانم که هر کس از آن خسته شده" واتسون گفت.

رزرو در مکان های از راه دور هستند یک مزیت برای کسانی که میزبان است اما ممکن است آنها را بسیار برای این شرکت گفت: Dan توماس یک تحلیلگر با پل سوم.

"این شهرهای بزرگ که در حال رانندگی در یک مقدار زیادی از ترافیک بر روی پلت فرم, بسیاری از رزرو بر روی پلت فرم" توماس گفت.

و آن را در شهرهای بزرگ که در آن Airbnb باعث می شود بسیاری از پول خود را.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن