Airbnb برش حدود 25 درصد از نیروی کار جهانی

Airbnb می گوید آن را رها یک چهارم از آن نیروی کار جهانی و تمرکز آن در اولویت های کسب و کار. کوتاه مدت اجاره شر

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

Airbnb می گوید آن را رها یک چهارم از آن نیروی کار جهانی و تمرکز آن در اولویت های کسب و کار. کوتاه مدت اجاره شرکت انتظار دارد که درآمد حاصل از آن قطع خواهد شد حداقل نیمی از این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

بازار را Nova Safo به دنبال اعداد در این داستان.

"نزدیک به 1,900 مردم خواهد شد از دست دادن کار خود را," او گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. "ما نمی دانیم که چگونه است که تجزیه کشور. این شرکت در دو ده کشور جهان است."

تحت تاثیر کارکنان در ایالات متحده و کانادا مطلع شدند از کاهش سه شنبه. از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت برایان Chesky گفت: در همه کارکنان یادداشت که Airbnb باید تمرکز برای یک پست-همه گیر صنعت سفر خواهد شد که متفاوت از آنچه در آن بود قبل از coronavirus.

Airbnb شده است سرمایه گذاری در چیزهایی مانند آوردن هتل ها بر روی پلت فرم خود را بیشتر بالا پایان خواص. آن را نیز تلاش در حمل و نقل به دنبال در پرواز به طور بالقوه. برخی از این طرح در حال حاضر در مکث و یا در حال کوچک برگشت.

این غم انگیز واژگونی ثروت برای یک شرکت است که به ارزش دهها میلیارد دلار برنامه ریزی شده بود خود را به فروش سهام به عموم در این سال است. آن را نیز یک کابوس برای مردم بسته پول از بازدید کنندگان پرداخت به ماندن در مکان های خود را.

از نظر نحوه این تاثیر می گذارد صنعت سفر بیشتر به طور گسترده ای Makarand Mody استاد مهمان نوازی بازاریابی در دانشگاه بوستون مدرسه از مهمان نوازی دولت می گوید این می تواند یک فرصت برای Airbnb را از رقبا.

"در سراسر, سفر, صنعت, که ممکن است در یک حس رول سال و اجازه می دهد برخی از بازیکنان دیگر در صنعت سفر واقعا دو پایین در برخی از چیزهایی که آنها را به خوبی" Mody گفت.

او فکر می کند ممکن است بیشتر هتل ترکیبات به دلیل بوتیک بودند که با تکیه بر Airbnb را در حال حاضر دریافت خوردن آهو توسط زنجیره ای بزرگ.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن