شرکت های هواپیمایی افزایش سرعت مکرر-بروشور برنامه به نگه داشتن مشتریان وفادار پس از مستند

تاپیک اخبار United Airlines قطع خواهد شد 30 درصد از مدیریت شغل در ماه اکتبر و یک گزارش از رادیو فردا می گوید:

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

تاپیک اخبار United Airlines قطع خواهد شد 30 درصد از مدیریت شغل در ماه اکتبر و یک گزارش از رادیو فردا می گوید: حدود 30 درصد از ایالات خلبانان شاید "آواره."

در یک زمان که چند پرواز شرکت های هواپیمایی هنوز در تلاش برای پیدا کردن راه خود را به نگه دارید پرسود ترین مشتریان مشغول اند. این مورد مکرر-بروشور برنامه های.

مشتریان مانند یاس Mazyck هستند به همین دلیل شرکت های هواپیمایی را مکرر-بروشور برنامه های.

"من بسیار وفادار به خطوط هوایی آمریکا" Mazyck گفت.

او سفر معمولی برای کار به عنوان یک سرگرمی روزنامه نگار است به اندازه کافی برای به دست آوردن او را به اندازه کافی بالا وضعیت به قدرت پردازش — رایگان بررسی, کیسه, اولیه شبانه روزی و دسترسی به سالن. او در زمان هشت پرواز در چند ماه اول این سال قبل از جنبش محدودیت در اطراف COVID-19 لگد.

در حال حاضر او را نگران او ممکن است از دست دادن وضعیت او.

"هر سال شما بیش از شروع و شما باید به reaccumulate امتیاز خود را پس از آن بسیار دشوار است در این سال به دلیل بسیاری از ما در نگهداری از سفر" Mazyck گفت.

این برنامه ها مهم به مسافران کسب و کار که به نوبه خود بسیار مهم برای شرکت های هواپیمایی به آنها پرداخت برای کسانی که کسب و کار سودآور صندلی های کلاس می گوید: Samuel انگل با حمل و نقل هوایی در مشاوره ICF.

"شما می تواند به دنبال در یک گروه از افرادی که 2 ٪ از شرکت های هواپیمایی, آگهی و بیش از 15 درصد یا حتی 20 درصد از درآمد خود را," Engel گفت.

آخرین چیزی که شرکت های هواپیمایی می خواهید این است که به مسافران هر بهانه ای برای تجدید نظر خود را در مورد علاقه های شما. آمریکا, ایالات آلاسکا غربی و دلتا می گویند آنها را گسترش وضعیت نخبگان تا زمانی که حداقل به 2021 و آن را آسان تر به واجد شرایط این سال است.

شرکت های هواپیمایی نیست و مجبور به پرداخت توجه زیادی به برنامه های وفاداری خود را در طول چند سال گذشته, از آنجا که آنها تا به حال نشده برای پر کردن صندلی های خالی. تقاضا و سود شده اند ،

Gary Leff از مشاهده از بال را پوشش می دهد که سفر مکرر می گوید که می تواند تغییر در حال حاضر اگر مسافران در حال آهسته به عقب می آیند.

"این رفتن به یک جوان سازی مکرر-بروشور برنامه چرا که اساسا آنها اولیه بازاریابی خودرو که سفر ارائه دهندگان و بازاریابی را برای رفتن به یک مقدار زیادی مهم تر در آینده محیط زیست" Leff گفت.

شرکت های هواپیمایی و مسافران را مجبور به صبر کنید تا ببینید چه سفر هوایی به نظر می رسد مانند جنبش محدودیت برداشته می شوند.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن