خطوط هوایی خود را کنترل جلوتر از گزارش درآمد این هفته

ایالات JetBlue آمریکا, آلاسکا و غرب همه رفتن برای گزارش درآمد این هفته است. هفته گذشته ما یک پیش نمایش از آنچه

توسط AKHBAREMAAAA در 30 تیر 1399

ایالات JetBlue آمریکا, آلاسکا و غرب همه رفتن برای گزارش درآمد این هفته است. هفته گذشته ما یک پیش نمایش از آنچه که ما به احتمال زیاد به شنیدن زمانی که Delta Air Lines گزارش داد که در سه ماهه دوم زمانی که COVID-19 رکود اقتصادی بود که در آن بدترین درآمد آن بودند پایین بیش از 90٪.

سفر هوایی یکی از فعالیت های مصرف کنندگان را به عقب کشیده از ترین. زمانی که COVID-19 شروع به گسترش در اوایل بهار هیچ کس می خواست به نشستن در هواپیما آرنج به آرنج با غریبه ها برای ساعت تنفس بازیافت هوا.

تعداد مسافر کاهش یافت.

"شما می دانید آن را به حدود 95 درصد کمتر از سطح سال گذشته به اوج خاموش شدن ناگهانی در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه گفت:" کالین Scarola در CFRA پژوهش است.

زمانی که اقتصاد شروع به بازگشایی سفر هوایی "شروع به دوباره بجای اول برگشتن زیادی کردم تا حدود 25 درصد از سطح سال گذشته در ماه ژوئن. مشکل این است که من فکر می کنم که در حال حاضر متوقف شده است."

با COVID-19 موارد فزاینده در سراسر کشور, اوقات فراغت و کسب و کار مسافران باید دوباره به عقب کشیده در پرواز خود را برنامه. تنها با یک کسری از کرسی های خود را با شرکت های هواپیمایی نمی تواند پوشش هزینه های مانند هواپیما اجاره و خلبان و خدمه پرواز حقوق.

پیتر McNally در پل سوم گفت: شرکت های هواپیمایی در حال انجام آنچه آنها می توانند برای اصلاح هزینه های, و ذخیره پول نقد است.

"پس از آن درگیر سهام افزایش بدهی افزایش خطوط اعتباری — وجود دارد بسیاری از خلاق تامین مالی" McNally گفت. "شرکت های گرفته شده به عنوان بسیاری از مراحل به عنوان آنها می توانند هر دلار از بودجه دولت در دسترس است."

که شامل 25 میلیارد دلار در کمک های مالی از دولت فدرال همه گیر امداد بسته است. که پول می آید با یک رشته متصل: شرکت های هواپیمایی باید برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد — بدون furloughs یا اخراج — تا اکتبر 1. پس از آن چندین حامل از جمله دلتا متحده و غرب در حال حاضر هشدار داد که کاهش دستمزد و اخراج می آیند.

بررسی های مصرف کننده پیدا کردن اکثر آمریکایی ها با احتیاط از گرفتن یک هواپیما در حال حاضر. که از دست رفته در حمل و گفت: Skift هواپیمایی هفتگی ویرایشگر Madhu Unnikrishnan.

"غرب دلتای آمریکا ایالات — همه آنها موظف, صورت, پوشش در هیئت مدیره" Unnikrishnan گفت. "مشکل این است که هیچ دستور از دولت فدرال است. پس از آن برگ های آن به طور کامل به شرکت های هواپیمایی برای به اجرا درآوردن این است."

شرکت های هواپیمایی در حال ترویج جدید خود را در هیئت مدیره بهداشت و ایمنی. اما Scarola گفت: "من فکر نمی کنم وجود دارد بسیاری از شرکت های هواپیمایی می توانید انجام دهید در مورد این موضوع -- آن را فقط به افراد مرتبط با پرواز و تنگ فضا به عنوان یک خطر است."

تا زمانی که مصرف کنندگان احساس راحتی بیشتری پرواز دوباره این صنعت مشکلات دشوار خواهد بود به عقب.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن