شرکت های هواپیمایی نمی تواند بهبود می یابند تا زمانی که مردم شروع به رفت و آمد مانند نرمال

دلتا و ایران باید خود را ارسال اولین سه ماهه زیان در بیش از پنج سال است. بعد جمعه, خطوط هوایی آمریکا که انتظار

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

دلتا و ایران باید خود را ارسال اولین سه ماهه زیان در بیش از پنج سال است. بعد جمعه, خطوط هوایی آمریکا که انتظار می رود به گزارش تلفات سنگین به عنوان به خوبی.

این واقعا روزهای تاریک برای شرکت های هواپیمایی می گوید: ریچارد Aboulafia یک حمل و نقل هوایی تحلیلگر در دفتر گروه.

"درست مثل بقیه اقتصاد, شرکت های هواپیمایی به طور موثر در پزشکی ناشی از کما" Aboulafia گفت.

شرکت های هواپیمایی در حال شروع به دریافت پول از دولت: از 25 میلیارد دلار است که اختصاص داده شده برای کمک های مالی و وام های که نیاز به شرکت نمی کردند و یا اخراج کارگران است. اما پیتر McNally در تحقیقات سرمایه گذاری شرکت پل سوم می گوید: هواپیمایی زیان این سه ماهه نشان می دهد که چقدر بزرگ خود را به پول نقد نیاز دارد.

"در حالی که دولت بودجه خوب بود و مفید هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان به زمانی که ما در حال رفتن به عقب و چه زمانی به دولت ارائه شده نقدینگی خواهد داشت" McNally گفت.

شرکت های هواپیمایی نیز تبدیل به بانک ها برای وام و فروش هواپیما و اجاره آنها را به جمع آوری پول.

دلتا بسته سالن, کاهش ساعت پارکینگ هواپیما و برش تبلیغات. آن را می گوید که کمک خواهد کرد که آن را کاهش می دهد سوختگی نقدی از 100 میلیون دلار در یک روز به 50 میلیون دلار است.

مدیر عامل دلتا اد Bastian گفت: سرمایه گذاران در این شرکت درآمد تماس است که می تواند تا سه سال قبل از آن را می بیند پایدار بازیابی.

"حقیقت این است که بازیابی ما خواهد بود دیکته شده توسط مشتریان ما احساس امن جسمی و مالی برای شروع به سفر در مقیاس" باستین گفت.

وجود دارد احتیاطی توجه داشته باشید که ضریب اطمینان مصرف کننده از یک نظرسنجی جدید از آگهی های انجام شده توسط سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن.

سخنگوی پری چخماق می گوید: 60 درصد از مسافران گفت که آنها می خواهم به پرواز در عرض چند ماه.

"اما 40 درصد نشان می دهد آنها می تواند صبر کنید تا شش ماه و یا بیشتر و 69 درصد نشان داد آنها می تواند تاخیر در بازگشت به سفر تا زمانی که شخصی خود را در وضعیت مالی تثبیت" فلینت گفت.

او می گوید که در چین مسافرت هوایی بهبود کمی در حال حاضر که جنبش محدودیت شده اند کاسته اما هنوز هم در سطح بسیار پایین تر از قبل از این بیماری همه گیر.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن